Булон
Лига 2
Франция
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Булон |
| Стадион: | Стад де ла Либерасион |
| Капацитет: | 15 004 |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
02.05
Булон
1 - 2
Анеси
3.65
3.30
1.98
27.04
Булон
2 - 6
Дюнкерк
2.72
3.19
2.46
11.04
Булон
0 - 0
Льо Ман
3.40
3.06
2.16
20.03
Булон
0 - 0
Нанси
2.35
3.08
3.00
06.03
Булон
4 - 2
Амиен
2.05
3.13
3.59
20.02
Булон
0 - 2
Клермон Фут
2.42
3.06
2.89
06.02
Булон
1 - 2
Родес
2.28
3.20
2.99
16.01
Булон
1 - 0
Монпелие
3.12
3.14
2.24
15.12
Булон
1 - 2
Троа
3.67
3.20
2.00
21.11
Булон
3 - 1
Гренобъл Фут
2.52
3.03
2.79
16.11
Булон
2 - 2
Дюнкерк
-
-
-
28.10
Булон
2 - 6
Реймс
3.81
3.33
1.92
17.10
Булон
2 - 2
Гингам
2.61
3.08
2.66
29.09
Булон
1 - 2
Ред Стар Париж
3.33
3.13
2.16
19.09
Булон
0 - 3
По
2.58
3.17
2.63
16.09
Булон
1 - 0
Бастия
3.41
3.12
2.14
12.09
Булон
1 - 2
Лавал
2.92
3.12
2.39
23.08
Булон
0 - 1
Сент Етиен
4.34
3.59
1.75
25.07
Булон
0 - 0
Версай
-
-
-
09.07
Булон
0 - 1
Стандарт Лиеж
-
-
-
20.05
Булон
1 - 3
Клермон Фут
2.34
3.00
3.03
16.05
Булон
1 - 1
Шатору
1.60
3.94
4.20
02.05
Булон
2 - 3
Сошо
1.83
3.19
3.86
18.04
Булон
1 - 0
Версай
1.93
3.04
3.66
04.04
Булон
1 - 2
Руан
2.06
2.95
3.44
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 25 | |
| Победи | 5 | 20% |
| Равни | 6 | 24% |
| Загуби | 14 | 56% |
| Голове | 73 | 2.92 |
| Вкарани Голове | 28 | 1.12 |
| Получени Голове | 45 | 1.80 |
| Мачове Вкарал | 18 | 72% |
| Мачове Получил | 19 | 76% |
| Гол/Гол | 15 | 60% |
| Над 1.5 | 17 | 68% |
| Над 2.5 | 15 | 60% |
| Над 3.5 | 8 | 32% |
| Резултати | ||
| 1 - 2 | 6 | 24.00% |
| 1 - 0 | 3 | 12.00% |
| 0 - 0 | 3 | 12.00% |
| 2 - 2 | 2 | 8.00% |
| 0 - 1 | 2 | 8.00% |
| 2 - 6 | 2 | 8.00% |
| 3 - 1 | 1 | 4.00% |
| 4 - 2 | 1 | 4.00% |
| 1 - 1 | 1 | 4.00% |
| 0 - 2 | 1 | 4.00% |
| 0 - 3 | 1 | 4.00% |
| 1 - 3 | 1 | 4.00% |
| 2 - 3 | 1 | 4.00% |
| Общо Голове | ||
| 3 | 7 | 28.00% |
| 1 | 5 | 20.00% |
| 4 | 4 | 16.00% |
| 0 | 3 | 12.00% |
| 2 | 2 | 8.00% |
| 8 | 2 | 8.00% |
| 5 | 1 | 4.00% |
| 6 | 1 | 4.00% |
| Голова Разлика | ||
| -1 | 9 | 36.00% |
| 0 | 6 | 24.00% |
| +1 | 3 | 12.00% |
| +2 | 2 | 8.00% |
| -2 | 2 | 8.00% |
| -4 | 2 | 8.00% |
| -3 | 1 | 4.00% |