Каен
Национал
Франция
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Каен |
| Стадион: | Мишел Д Орнано |
| Капацитет: | 21 215 |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
15.05
Обан
3 - 1
Каен
2.79
3.45
2.16
17.04
Бурж-Перона
0 - 2
Каен
2.46
3.00
2.69
10.04
Париж 13 Атл.
0 - 3
Каен
2.87
2.81
2.42
27.03
Руан
1 - 1
Каен
1.76
3.28
4.16
13.03
Льо Пюи
1 - 0
Каен
2.02
3.14
3.33
28.02
Валенсиен
2 - 1
Каен
2.20
3.06
3.02
13.02
Дижон
3 - 3
Каен
1.76
3.24
4.27
30.01
Версай
2 - 1
Каен
2.57
2.92
2.62
16.01
Конкарно
3 - 3
Каен
2.64
3.01
2.49
05.12
Вилфранш
1 - 1
Каен
3.67
3.11
1.93
31.10
Стад Бриошан
1 - 1
Каен
3.82
3.28
1.84
17.10
Орлеан
2 - 1
Каен
2.35
3.09
2.75
26.09
Шатору
2 - 1
Каен
3.07
3.17
2.12
12.09
Сошо
1 - 1
Каен
1.87
3.29
3.69
29.08
Фльори 91
1 - 2
Каен
2.42
2.99
2.71
15.08
Куевили
1 - 1
Каен
3.00
3.14
2.17
01.08
Льо Ман
2 - 0
Каен
2.46
3.24
2.58
10.05
Бастия
2 - 1
Каен
1.49
4.27
5.52
26.04
Лориен
4 - 0
Каен
1.20
6.13
12.06
11.04
Родес
2 - 2
Каен
1.89
3.60
3.60
31.03
Париж ФК
4 - 2
Каен
1.42
4.30
6.86
14.03
Амиен
2 - 1
Каен
3.08
3.14
2.26
28.02
Клермон Фут
0 - 1
Каен
2.16
3.23
3.18
17.02
Анеси
1 - 0
Каен
2.15
3.13
3.35
01.02
Троа
3 - 0
Каен
2.10
3.25
3.34
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 25 | |
| Победи | 4 | 16% |
| Равни | 8 | 32% |
| Загуби | 13 | 52% |
| Голове | 74 | 2.96 |
| Вкарани Голове | 30 | 1.20 |
| Получени Голове | 44 | 1.76 |
| Мачове Вкарал | 20 | 80% |
| Мачове Получил | 22 | 88% |
| Гол/Гол | 17 | 68% |
| Над 1.5 | 22 | 88% |
| Над 2.5 | 15 | 60% |
| Над 3.5 | 6 | 24% |
| Резултати | ||
| 1 - 2 | 6 | 24.00% |
| 1 - 1 | 5 | 20.00% |
| 3 - 3 | 2 | 8.00% |
| 0 - 1 | 2 | 8.00% |
| 1 - 0 | 1 | 4.00% |
| 2 - 0 | 1 | 4.00% |
| 2 - 1 | 1 | 4.00% |
| 3 - 0 | 1 | 4.00% |
| 2 - 2 | 1 | 4.00% |
| 0 - 2 | 1 | 4.00% |
| 0 - 3 | 1 | 4.00% |
| 0 - 4 | 1 | 4.00% |
| 1 - 3 | 1 | 4.00% |
| 2 - 4 | 1 | 4.00% |
| Общо Голове | ||
| 3 | 9 | 36.00% |
| 2 | 7 | 28.00% |
| 1 | 3 | 12.00% |
| 4 | 3 | 12.00% |
| 6 | 3 | 12.00% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 8 | 32.00% |
| -1 | 8 | 32.00% |
| -2 | 3 | 12.00% |
| +1 | 2 | 8.00% |
| +2 | 1 | 4.00% |
| +3 | 1 | 4.00% |
| -3 | 1 | 4.00% |
| -4 | 1 | 4.00% |