Гренобъл Фут
Лига 2
Франция
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Гренобъл |
| Стадион: | Стад де Алп |
| Капацитет: | 20 068 |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
09.10
Монпелие
2 - 0
Гренобъл Фут
1.57
3.73
5.54
11.09
Родес
0 - 1
Гренобъл Фут
1.69
3.66
4.54
28.08
Лавал
0 - 3
Гренобъл Фут
2.06
3.12
3.59
22.08
Сент Етиен
4 - 0
Гренобъл Фут
1.39
4.44
7.06
08.08
Дюнкерк
4 - 2
Гренобъл Фут
1.95
3.36
3.65
01.08
Клермон Фут
1 - 1
Гренобъл Фут
2.42
3.26
2.54
02.05
Дюнкерк
0 - 1
Гренобъл Фут
1.99
3.34
3.50
17.04
Монпелие
2 - 1
Гренобъл Фут
1.71
3.58
4.57
10.04
Гингам
1 - 1
Гренобъл Фут
1.70
3.62
4.49
20.03
Лавал
3 - 2
Гренобъл Фут
2.33
3.00
3.09
06.03
Родес
1 - 0
Гренобъл Фут
1.93
3.45
3.66
20.02
Нанси
0 - 0
Гренобъл Фут
2.09
3.15
3.45
06.02
Анеси
1 - 1
Гренобъл Фут
1.90
3.13
4.18
23.01
По
2 - 2
Гренобъл Фут
1.81
3.47
4.09
03.01
Бастия
1 - 0
Гренобъл Фут
2.10
3.06
3.57
28.11
Анеси
1 - 2
Гренобъл Фут
1.89
3.19
3.83
21.11
Булон
3 - 1
Гренобъл Фут
2.52
3.03
2.79
01.11
Амиен
2 - 3
Гренобъл Фут
2.74
3.16
2.51
24.10
Ред Стар Париж
1 - 0
Гренобъл Фут
1.78
3.48
4.29
04.10
Реймс
2 - 4
Гренобъл Фут
1.50
4.02
6.06
23.09
Льо Ман
1 - 0
Гренобъл Фут
1.97
3.34
3.62
30.08
Сент Етиен
1 - 1
Гренобъл Фут
1.43
4.36
6.39
22.08
Клермон Фут
2 - 1
Гренобъл Фут
2.16
3.24
3.20
09.08
Троа
2 - 1
Гренобъл Фут
1.76
3.43
4.33
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 24 | |
| Победи | 6 | 25% |
| Равни | 6 | 25% |
| Загуби | 12 | 50% |
| Голове | 65 | 2.71 |
| Вкарани Голове | 28 | 1.17 |
| Получени Голове | 37 | 1.54 |
| Мачове Вкарал | 17 | 71% |
| Мачове Получил | 20 | 83% |
| Гол/Гол | 14 | 58% |
| Над 1.5 | 17 | 71% |
| Над 2.5 | 12 | 50% |
| Над 3.5 | 7 | 29% |
| Резултати | ||
| 1 - 1 | 4 | 16.67% |
| 0 - 1 | 4 | 16.67% |
| 1 - 2 | 3 | 12.50% |
| 1 - 0 | 2 | 8.33% |
| 2 - 1 | 1 | 4.17% |
| 3 - 0 | 1 | 4.17% |
| 3 - 2 | 1 | 4.17% |
| 4 - 2 | 1 | 4.17% |
| 0 - 0 | 1 | 4.17% |
| 2 - 2 | 1 | 4.17% |
| 0 - 2 | 1 | 4.17% |
| 0 - 4 | 1 | 4.17% |
| 1 - 3 | 1 | 4.17% |
| 2 - 3 | 1 | 4.17% |
| 2 - 4 | 1 | 4.17% |
| Общо Голове | ||
| 1 | 6 | 25.00% |
| 2 | 5 | 20.83% |
| 3 | 5 | 20.83% |
| 4 | 3 | 12.50% |
| 5 | 2 | 8.33% |
| 6 | 2 | 8.33% |
| 0 | 1 | 4.17% |
| Голова Разлика | ||
| -1 | 8 | 33.33% |
| 0 | 6 | 25.00% |
| +1 | 4 | 16.67% |
| -2 | 3 | 12.50% |
| +2 | 1 | 4.17% |
| +3 | 1 | 4.17% |
| -4 | 1 | 4.17% |