Лориен
Лига 1
Франция
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Лориен |
| Треньор: | Оливие Панталони (Фра) |
| Стадион: | Стад дьо Мустуар |
| Капацитет: | 18 500 |
| Размери: | 105 x 70 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
10.05
Метц
0 - 4
Лориен
3.05
3.60
2.19
02.05
ПСЖ
2 - 2
Лориен
1.35
5.38
7.43
12.04
Лион
2 - 0
Лориен
1.62
3.97
5.22
21.03
Тулуза
1 - 0
Лориен
1.85
3.29
4.57
08.03
Лил
1 - 1
Лориен
1.51
4.11
6.23
22.02
Ница
3 - 3
Лориен
2.09
3.50
3.38
07.02
Брест
2 - 0
Лориен
2.30
3.14
3.26
24.01
Рен
0 - 2
Лориен
1.74
3.85
4.46
16.01
Монако
1 - 3
Лориен
1.65
4.13
4.74
14.12
Страсбург
0 - 0
Лориен
1.77
3.75
4.39
23.11
Нант
1 - 1
Лориен
2.76
3.30
2.54
02.11
Ланс
3 - 0
Лориен
1.47
4.45
6.58
26.10
Анже
2 - 0
Лориен
2.63
3.11
2.81
03.10
Париж ФК
2 - 0
Лориен
1.78
3.82
4.26
21.09
Льо Авър
1 - 1
Лориен
2.15
3.32
3.39
12.09
Марсилия
4 - 0
Лориен
1.37
5.18
7.40
17.08
Оксер
1 - 0
Лориен
2.40
3.27
2.94
09.08
Анже
1 - 0
Лориен
2.65
3.38
2.35
02.08
Суонзи
1 - 3
Лориен
2.59
3.12
2.55
26.07
Гингам
1 - 1
Лориен
3.13
3.35
2.17
02.05
Аячо
2 - 1
Лориен
5.95
3.94
1.51
21.04
Анеси
0 - 0
Лориен
5.28
3.88
1.57
12.04
Гингам
1 - 2
Лориен
3.60
3.51
1.92
29.03
Гренобъл Фут
1 - 2
Лориен
4.52
3.62
1.71
08.03
Париж ФК
3 - 2
Лориен
2.59
2.94
2.77
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 25 | |
| Победи | 6 | 24% |
| Равни | 8 | 32% |
| Загуби | 11 | 44% |
| Голове | 64 | 2.56 |
| Вкарани Голове | 28 | 1.12 |
| Получени Голове | 36 | 1.44 |
| Мачове Вкарал | 14 | 56% |
| Мачове Получил | 21 | 84% |
| Гол/Гол | 12 | 48% |
| Над 1.5 | 20 | 80% |
| Над 2.5 | 11 | 44% |
| Над 3.5 | 7 | 28% |
| Резултати | ||
| 1 - 1 | 4 | 16.00% |
| 0 - 2 | 4 | 16.00% |
| 0 - 1 | 3 | 12.00% |
| 2 - 1 | 2 | 8.00% |
| 3 - 1 | 2 | 8.00% |
| 0 - 0 | 2 | 8.00% |
| 2 - 0 | 1 | 4.00% |
| 4 - 0 | 1 | 4.00% |
| 2 - 2 | 1 | 4.00% |
| 3 - 3 | 1 | 4.00% |
| 0 - 3 | 1 | 4.00% |
| 0 - 4 | 1 | 4.00% |
| 1 - 2 | 1 | 4.00% |
| 2 - 3 | 1 | 4.00% |
| Общо Голове | ||
| 2 | 9 | 36.00% |
| 4 | 5 | 20.00% |
| 3 | 4 | 16.00% |
| 1 | 3 | 12.00% |
| 0 | 2 | 8.00% |
| 5 | 1 | 4.00% |
| 6 | 1 | 4.00% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 8 | 32.00% |
| -1 | 5 | 20.00% |
| -2 | 4 | 16.00% |
| +2 | 3 | 12.00% |
| +1 | 2 | 8.00% |
| +4 | 1 | 4.00% |
| -3 | 1 | 4.00% |
| -4 | 1 | 4.00% |