Лион
Лига 1
Франция
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Лион |
| Треньор: | Пауло Фонсека (Пор) |
| Стадион: | Парк Олимпик Лион |
| Капацитет: | 59 186 |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
10.05
Тулуза
2 - 1
Лион
4.08
3.80
1.80
19.04
ПСЖ
1 - 2
Лион
1.29
5.74
8.77
05.04
Анже
0 - 0
Лион
4.86
3.74
1.69
15.03
Льо Авър
0 - 0
Лион
3.73
3.37
2.01
01.03
Марсилия
3 - 2
Лион
1.99
3.56
3.60
22.02
Страсбург
3 - 1
Лион
2.25
3.51
3.01
07.02
Нант
0 - 1
Лион
4.78
3.58
1.75
25.01
Метц
2 - 5
Лион
4.80
3.86
1.69
03.01
Монако
1 - 3
Лион
2.04
3.74
3.29
07.12
Лориен
1 - 0
Лион
3.54
3.36
2.07
23.11
Оксер
0 - 0
Лион
3.55
3.34
2.09
02.11
Брест
0 - 0
Лион
3.16
3.36
2.24
29.10
Париж ФК
3 - 3
Лион
2.61
3.48
2.57
18.10
Ница
3 - 2
Лион
2.35
3.50
2.87
28.09
Лил
0 - 1
Лион
2.26
3.46
3.04
14.09
Рен
3 - 1
Лион
2.61
3.47
2.55
16.08
Ланс
0 - 1
Лион
2.31
3.57
2.87
Хронология
Мачове Гост
| № | Отбор | Away |
|---|---|---|
| 1 | ПСЖ | 1 - 2 |
| 2 | Ланс | 0 - 1 |
| 3 | Лил | 0 - 1 |
| 4 | Лион | - |
| 5 | Рен | 3 - 1 |
| 6 | Марсилия | 3 - 2 |
| 7 | Монако | 1 - 3 |
| 8 | Страсбург | 3 - 1 |
| 9 | Лориен | 1 - 0 |
| 10 | Тулуза | 2 - 1 |
| 11 | Париж ФК | 3 - 3 |
| 12 | Брест | 0 - 0 |
| 13 | Анже | 0 - 0 |
| 14 | Льо Авър | 0 - 0 |
| 15 | Оксер | 0 - 0 |
| 16 | Ница | 3 - 2 |
| 17 | Нант | 0 - 1 |
| 18 | Метц | 2 - 5 |
Статистика мачове
| Мачове | 17 | |
| Победи | 6 | 35% |
| Равни | 5 | 29% |
| Загуби | 6 | 35% |
| Голове | 45 | 2.65 |
| Вкарани Голове | 23 | 1.35 |
| Получени Голове | 22 | 1.29 |
| Мачове Вкарал | 12 | 71% |
| Мачове Получил | 10 | 59% |
| Гол/Гол | 9 | 53% |
| Над 1.5 | 9 | 53% |
| Над 2.5 | 9 | 53% |
| Над 3.5 | 7 | 41% |
| Резултати | ||
| 0 - 0 | 4 | 23.53% |
| 1 - 0 | 3 | 17.65% |
| 1 - 3 | 2 | 11.76% |
| 2 - 3 | 2 | 11.76% |
| 2 - 1 | 1 | 5.88% |
| 3 - 1 | 1 | 5.88% |
| 5 - 2 | 1 | 5.88% |
| 3 - 3 | 1 | 5.88% |
| 0 - 1 | 1 | 5.88% |
| 1 - 2 | 1 | 5.88% |
| Общо Голове | ||
| 0 | 4 | 23.53% |
| 1 | 4 | 23.53% |
| 4 | 3 | 17.65% |
| 3 | 2 | 11.76% |
| 5 | 2 | 11.76% |
| 6 | 1 | 5.88% |
| 7 | 1 | 5.88% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 5 | 29.41% |
| +1 | 4 | 23.53% |
| -1 | 4 | 23.53% |
| -2 | 2 | 11.76% |
| +2 | 1 | 5.88% |
| +3 | 1 | 5.88% |