Монако
Лига 1
Франция
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Монако |
| Треньор: | Себастиан Поконьоли (Бел) |
| Стадион: | Стад Луи 2 |
| Капацитет: | 18 523 |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
10.05
Монако
0 - 1
Лил
2.42
3.65
2.64
02.05
Метц
1 - 2
Монако
7.08
5.46
1.35
25.04
Тулуза
2 - 2
Монако
4.27
3.97
1.73
19.04
Монако
2 - 2
Оксер
1.54
4.30
5.52
10.04
Париж ФК
4 - 1
Монако
3.63
3.67
1.94
05.04
Монако
2 - 1
Марсилия
2.09
3.70
3.19
22.03
Лион
1 - 2
Монако
2.76
3.51
2.40
14.03
Монако
2 - 0
Брест
1.60
4.13
5.11
06.03
ПСЖ
1 - 3
Монако
1.34
5.64
7.22
28.02
Монако
2 - 0
Анже
1.46
4.44
6.66
21.02
Ланс
2 - 3
Монако
1.69
4.12
4.42
13.02
Монако
3 - 1
Нант
1.43
4.79
6.50
08.02
Ница
0 - 0
Монако
3.12
3.85
2.07
31.01
Монако
4 - 0
Рен
1.87
3.95
3.66
24.01
Льо Авър
0 - 0
Монако
3.98
3.83
1.82
16.01
Монако
1 - 3
Лориен
1.65
4.13
4.74
03.01
Монако
1 - 3
Лион
2.04
3.74
3.29
14.12
Марсилия
1 - 0
Монако
1.95
3.74
3.56
05.12
Брест
1 - 0
Монако
3.34
3.78
2.01
29.11
Монако
1 - 0
ПСЖ
4.97
4.59
1.56
22.11
Рен
4 - 1
Монако
2.54
3.63
2.55
08.11
Монако
1 - 4
Ланс
2.00
3.83
3.35
01.11
Монако
0 - 1
Париж ФК
1.68
4.12
4.50
29.10
Нант
3 - 5
Монако
4.52
3.95
1.71
25.10
Монако
1 - 0
Тулуза
1.88
3.77
3.77
18.10
Анже
1 - 1
Монако
5.35
4.17
1.58
05.10
Монако
2 - 2
Ница
1.83
3.90
3.92
27.09
Лориен
3 - 1
Монако
4.42
3.97
1.73
21.09
Монако
5 - 2
Метц
1.30
5.77
8.72
13.09
Оксер
1 - 2
Монако
4.91
4.39
1.59
31.08
Монако
3 - 2
Страсбург
1.55
4.41
5.38
24.08
Лил
1 - 0
Монако
3.33
3.64
2.05
16.08
Монако
3 - 1
Льо Авър
1.24
6.18
11.17
Хронология
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Home | Away |
|---|---|---|---|
| 1 | ПСЖ | 1 - 0 | 1 - 3 |
| 2 | Ланс | 1 - 4 | 2 - 3 |
| 3 | Лил | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 4 | Лион | 1 - 3 | 1 - 2 |
| 5 | Рен | 4 - 0 | 4 - 1 |
| 6 | Марсилия | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 7 | Монако | - | - |
| 8 | Страсбург | 3 - 2 | |
| 9 | Лориен | 1 - 3 | 3 - 1 |
| 10 | Тулуза | 1 - 0 | 2 - 2 |
| 11 | Париж ФК | 0 - 1 | 4 - 1 |
| 12 | Брест | 2 - 0 | 1 - 0 |
| 13 | Анже | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 14 | Льо Авър | 3 - 1 | 0 - 0 |
| 15 | Оксер | 2 - 2 | 1 - 2 |
| 16 | Ница | 2 - 2 | 0 - 0 |
| 17 | Нант | 3 - 1 | 3 - 5 |
| 18 | Метц | 5 - 2 | 1 - 2 |
Статистика мачове
| Мачове | 33 | |
| Победи | 16 | 48% |
| Равни | 6 | 18% |
| Загуби | 11 | 33% |
| Голове | 105 | 3.18 |
| Вкарани Голове | 56 | 1.70 |
| Получени Голове | 49 | 1.48 |
| Мачове Вкарал | 26 | 79% |
| Мачове Получил | 26 | 79% |
| Гол/Гол | 21 | 64% |
| Над 1.5 | 24 | 73% |
| Над 2.5 | 21 | 64% |
| Над 3.5 | 17 | 52% |
| Резултати | ||
| 0 - 1 | 5 | 15.15% |
| 2 - 1 | 4 | 12.12% |
| 3 - 1 | 3 | 9.09% |
| 2 - 2 | 3 | 9.09% |
| 1 - 3 | 3 | 9.09% |
| 1 - 4 | 3 | 9.09% |
| 1 - 0 | 2 | 6.06% |
| 2 - 0 | 2 | 6.06% |
| 3 - 2 | 2 | 6.06% |
| 0 - 0 | 2 | 6.06% |
| 4 - 0 | 1 | 3.03% |
| 5 - 2 | 1 | 3.03% |
| 5 - 3 | 1 | 3.03% |
| 1 - 1 | 1 | 3.03% |
| Общо Голове | ||
| 4 | 10 | 30.30% |
| 1 | 7 | 21.21% |
| 5 | 5 | 15.15% |
| 3 | 4 | 12.12% |
| 2 | 3 | 9.09% |
| 0 | 2 | 6.06% |
| 7 | 1 | 3.03% |
| 8 | 1 | 3.03% |
| Голова Разлика | ||
| +1 | 8 | 24.24% |
| +2 | 6 | 18.18% |
| 0 | 6 | 18.18% |
| -1 | 5 | 15.15% |
| -2 | 3 | 9.09% |
| -3 | 3 | 9.09% |
| +3 | 1 | 3.03% |
| +4 | 1 | 3.03% |