Монпелие
Лига 2
Франция
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Монпелие |
| Стадион: | Стад дьо ла Мусон |
| Капацитет: | 32 950 |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
09.05
Ред Стар Париж
1 - 1
Монпелие
1.78
3.60
4.03
24.04
Амиен
0 - 2
Монпелие
3.39
3.54
1.97
10.04
Анеси
0 - 0
Монпелие
2.50
3.15
2.72
20.03
По
0 - 0
Монпелие
2.55
3.28
2.57
06.03
Нанси
0 - 3
Монпелие
2.79
3.14
2.46
20.02
Родес
1 - 0
Монпелие
2.74
3.25
2.43
07.02
Сент Етиен
1 - 0
Монпелие
1.93
3.51
3.54
23.01
Бастия
0 - 2
Монпелие
2.85
3.06
2.47
16.01
Булон
1 - 0
Монпелие
3.12
3.14
2.24
13.12
Гренобъл Фут
1 - 1
Монпелие
3.40
3.30
2.05
24.11
Реймс
2 - 0
Монпелие
2.21
3.06
3.28
28.10
Клермон Фут
1 - 1
Монпелие
3.15
3.23
2.19
18.10
Дюнкерк
0 - 1
Монпелие
2.18
3.27
3.15
27.09
Лавал
0 - 1
Монпелие
2.80
3.05
2.51
15.09
Гингам
1 - 0
Монпелие
2.45
3.24
2.75
23.08
Троа
1 - 0
Монпелие
2.24
3.27
3.00
18.08
Льо Ман
1 - 2
Монпелие
2.47
3.32
2.65
Хронология
Мачове Гост
| № | Отбор | Away |
|---|---|---|
| 1 | Троа | 1 - 0 |
| 2 | Сент Етиен | 1 - 0 |
| 3 | Льо Ман | 1 - 2 |
| 4 | Ред Стар Париж | 1 - 1 |
| 5 | Родес | 1 - 0 |
| 6 | Реймс | 2 - 0 |
| 7 | Анеси | 0 - 0 |
| 8 | Монпелие | - |
| 9 | По | 0 - 0 |
| 10 | Дюнкерк | 0 - 1 |
| 11 | Гингам | 1 - 0 |
| 12 | Гренобъл Фут | 1 - 1 |
| 13 | Клермон Фут | 1 - 1 |
| 14 | Нанси | 0 - 3 |
| 15 | Булон | 1 - 0 |
| 16 | Лавал | 0 - 1 |
| 17 | Бастия | 0 - 2 |
| 18 | Амиен | 0 - 2 |
Статистика мачове
| Мачове | 17 | |
| Победи | 6 | 35% |
| Равни | 5 | 29% |
| Загуби | 6 | 35% |
| Голове | 25 | 1.47 |
| Вкарани Голове | 14 | 0.82 |
| Получени Голове | 11 | 0.65 |
| Мачове Вкарал | 9 | 53% |
| Мачове Получил | 10 | 59% |
| Гол/Гол | 4 | 24% |
| Над 1.5 | 8 | 47% |
| Над 2.5 | 2 | 12% |
| Над 3.5 | 0 | 0% |
| Резултати | ||
| 0 - 1 | 5 | 29.41% |
| 1 - 1 | 3 | 17.65% |
| 1 - 0 | 2 | 11.76% |
| 2 - 0 | 2 | 11.76% |
| 0 - 0 | 2 | 11.76% |
| 2 - 1 | 1 | 5.88% |
| 3 - 0 | 1 | 5.88% |
| 0 - 2 | 1 | 5.88% |
| Общо Голове | ||
| 1 | 7 | 41.18% |
| 2 | 6 | 35.29% |
| 0 | 2 | 11.76% |
| 3 | 2 | 11.76% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 5 | 29.41% |
| -1 | 5 | 29.41% |
| +1 | 3 | 17.65% |
| +2 | 2 | 11.76% |
| +3 | 1 | 5.88% |
| -2 | 1 | 5.88% |