Нанси
Лига 2
Франция
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Нанси |
| Стадион: | Стад Марсел Пико |
| Капацитет: | 20 087 |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
02.05
По
1 - 3
Нанси
2.44
3.30
2.68
25.04
Реймс
1 - 1
Нанси
1.53
4.02
5.42
10.04
Клермон Фут
2 - 2
Нанси
2.22
3.09
3.19
20.03
Булон
0 - 0
Нанси
2.35
3.08
3.00
27.02
Лавал
1 - 1
Нанси
2.66
2.90
2.74
13.02
Ред Стар Париж
2 - 1
Нанси
1.96
3.26
3.74
30.01
Бастия
0 - 0
Нанси
2.32
2.94
3.16
11.01
Льо Ман
0 - 0
Нанси
1.93
3.23
3.75
03.01
Амиен
1 - 2
Нанси
3.26
3.29
2.12
20.12
Гренобъл Фут
1 - 1
Нанси
2.78
3.10
2.39
05.12
Гренобъл Фут
1 - 0
Нанси
2.64
3.10
2.64
22.11
Сент Етиен
2 - 1
Нанси
1.62
3.83
4.79
31.10
Льо Ман
1 - 0
Нанси
2.09
3.18
3.47
25.10
Монпелие
4 - 1
Нанси
2.06
3.25
3.46
03.10
Гингам
2 - 2
Нанси
2.12
3.26
3.29
23.09
Анеси
1 - 2
Нанси
2.71
3.07
2.57
12.09
Троа
3 - 0
Нанси
2.12
3.12
3.41
22.08
Дюнкерк
1 - 3
Нанси
2.14
3.21
3.28
09.08
Родес
0 - 0
Нанси
2.06
3.27
3.36
09.05
Валенсиен
3 - 4
Нанси
2.90
3.07
2.21
25.04
Орлеан
1 - 5
Нанси
2.96
2.99
2.24
04.04
Париж 13 Атл.
2 - 2
Нанси
3.08
2.96
2.20
07.03
Бурж-Перона
1 - 0
Нанси
3.67
2.96
1.98
21.02
Дижон
0 - 1
Нанси
2.92
2.88
2.36
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 24 | |
| Победи | 7 | 29% |
| Равни | 10 | 42% |
| Загуби | 7 | 29% |
| Голове | 63 | 2.62 |
| Вкарани Голове | 32 | 1.33 |
| Получени Голове | 31 | 1.29 |
| Мачове Вкарал | 16 | 67% |
| Мачове Получил | 19 | 79% |
| Гол/Гол | 15 | 62% |
| Над 1.5 | 16 | 67% |
| Над 2.5 | 13 | 54% |
| Над 3.5 | 8 | 33% |
| Резултати | ||
| 0 - 0 | 4 | 16.67% |
| 1 - 1 | 3 | 12.50% |
| 2 - 2 | 3 | 12.50% |
| 0 - 1 | 3 | 12.50% |
| 2 - 1 | 2 | 8.33% |
| 3 - 1 | 2 | 8.33% |
| 1 - 2 | 2 | 8.33% |
| 1 - 0 | 1 | 4.17% |
| 4 - 3 | 1 | 4.17% |
| 5 - 1 | 1 | 4.17% |
| 0 - 3 | 1 | 4.17% |
| 1 - 4 | 1 | 4.17% |
| Общо Голове | ||
| 3 | 5 | 20.83% |
| 4 | 5 | 20.83% |
| 0 | 4 | 16.67% |
| 1 | 4 | 16.67% |
| 2 | 3 | 12.50% |
| 5 | 1 | 4.17% |
| 6 | 1 | 4.17% |
| 7 | 1 | 4.17% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 10 | 41.67% |
| -1 | 5 | 20.83% |
| +1 | 4 | 16.67% |
| +2 | 2 | 8.33% |
| -3 | 2 | 8.33% |
| +4 | 1 | 4.17% |