По
Лига 2
Франция
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | По |
Мачове
09.05
Реймс
5 - 3
По
1.33
4.96
7.60
02.05
По
1 - 3
Нанси
2.44
3.30
2.68
24.04
Анеси
5 - 1
По
2.01
3.36
3.43
17.04
По
2 - 1
Гингам
2.92
3.37
2.24
10.04
Амиен
0 - 1
По
2.54
3.54
2.43
06.04
Льо Ман
4 - 0
По
1.85
3.52
3.82
20.03
По
0 - 0
Монпелие
2.55
3.28
2.57
13.03
Клермон Фут
0 - 1
По
2.48
3.31
2.63
06.03
По
2 - 2
Бастия
2.15
3.19
3.27
28.02
По
0 - 3
Сент Етиен
2.87
3.51
2.21
21.02
Троа
4 - 3
По
1.89
3.52
3.70
13.02
По
1 - 2
Булон
1.90
3.37
3.86
06.02
Ред Стар Париж
0 - 3
По
2.32
3.15
2.98
30.01
Лавал
0 - 1
По
3.21
3.09
2.22
23.01
По
2 - 2
Гренобъл Фут
1.81
3.47
4.09
16.01
Дюнкерк
3 - 1
По
1.79
3.58
4.04
03.01
По
3 - 3
Родес
2.07
3.53
3.13
12.12
По
1 - 2
Амиен
1.48
4.07
6.09
06.12
Монпелие
0 - 1
По
1.81
3.60
4.01
21.11
По
1 - 2
Льо Ман
2.50
3.12
2.76
08.11
Гингам
2 - 2
По
2.08
3.38
3.29
03.11
По
1 - 1
Троа
2.96
3.21
2.31
28.10
Сент Етиен
6 - 0
По
1.68
3.87
4.39
24.10
По
0 - 3
Дюнкерк
2.10
3.36
3.24
17.10
Гренобъл Фут
1 - 1
По
2.91
3.04
2.46
03.10
По
3 - 1
Клермон Фут
1.78
3.53
4.28
26.09
Родес
1 - 2
По
2.23
3.28
3.04
23.09
По
1 - 0
Лавал
2.43
3.27
2.75
19.09
Булон
0 - 3
По
2.58
3.17
2.63
12.09
По
0 - 3
Ред Стар Париж
2.49
3.06
2.82
29.08
Нанси
2 - 2
По
1.96
3.34
3.63
25.08
По
2 - 0
Реймс
3.40
3.40
2.02
15.08
Бастия
1 - 1
По
1.77
3.54
4.26
09.08
По
2 - 0
Анеси
2.26
3.21
2.99
Хронология
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Home | Away |
|---|---|---|---|
| 1 | Троа | 1 - 1 | 4 - 3 |
| 2 | Сент Етиен | 0 - 3 | 6 - 0 |
| 3 | Льо Ман | 1 - 2 | 4 - 0 |
| 4 | Ред Стар Париж | 0 - 3 | 0 - 3 |
| 5 | Родес | 3 - 3 | 1 - 2 |
| 6 | Реймс | 2 - 0 | 5 - 3 |
| 7 | Анеси | 2 - 0 | 5 - 1 |
| 8 | Монпелие | 0 - 0 | 0 - 1 |
| 9 | По | - | - |
| 10 | Дюнкерк | 0 - 3 | 3 - 1 |
| 11 | Гингам | 2 - 1 | 2 - 2 |
| 12 | Гренобъл Фут | 2 - 2 | 1 - 1 |
| 13 | Клермон Фут | 3 - 1 | 0 - 1 |
| 14 | Нанси | 1 - 3 | 2 - 2 |
| 15 | Булон | 1 - 2 | 0 - 3 |
| 16 | Лавал | 1 - 0 | 0 - 1 |
| 17 | Бастия | 2 - 2 | 1 - 1 |
| 18 | Амиен | 1 - 2 | 0 - 1 |
Статистика мачове
| Мачове | 34 | |
| Победи | 12 | 35% |
| Равни | 9 | 26% |
| Загуби | 13 | 38% |
| Голове | 110 | 3.24 |
| Вкарани Голове | 48 | 1.41 |
| Получени Голове | 62 | 1.82 |
| Мачове Вкарал | 28 | 82% |
| Мачове Получил | 24 | 71% |
| Гол/Гол | 19 | 56% |
| Над 1.5 | 28 | 82% |
| Над 2.5 | 23 | 68% |
| Над 3.5 | 13 | 38% |
| Резултати | ||
| 1 - 0 | 5 | 14.71% |
| 2 - 2 | 4 | 11.76% |
| 1 - 1 | 3 | 8.82% |
| 0 - 3 | 3 | 8.82% |
| 1 - 2 | 3 | 8.82% |
| 2 - 0 | 2 | 5.88% |
| 2 - 1 | 2 | 5.88% |
| 3 - 0 | 2 | 5.88% |
| 1 - 3 | 2 | 5.88% |
| 3 - 1 | 1 | 2.94% |
| 0 - 0 | 1 | 2.94% |
| 3 - 3 | 1 | 2.94% |
| 0 - 4 | 1 | 2.94% |
| 0 - 6 | 1 | 2.94% |
| 1 - 5 | 1 | 2.94% |
| 3 - 4 | 1 | 2.94% |
| 3 - 5 | 1 | 2.94% |
| Общо Голове | ||
| 3 | 10 | 29.41% |
| 4 | 8 | 23.53% |
| 1 | 5 | 14.71% |
| 2 | 5 | 14.71% |
| 6 | 3 | 8.82% |
| 0 | 1 | 2.94% |
| 7 | 1 | 2.94% |
| 8 | 1 | 2.94% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 9 | 26.47% |
| +1 | 7 | 20.59% |
| -1 | 4 | 11.76% |
| +2 | 3 | 8.82% |
| -2 | 3 | 8.82% |
| -3 | 3 | 8.82% |
| +3 | 2 | 5.88% |
| -4 | 2 | 5.88% |
| -6 | 1 | 2.94% |