Ред Стар Париж
Лига 2
Франция
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Сент Уан |
| Стадион: | Стад де Париж |
| Капацитет: | 18 000 |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
12.05
Ред Стар Париж
2 - 3
Родес
1.93
3.53
3.64
09.05
Ред Стар Париж
1 - 1
Монпелие
1.78
3.60
4.03
24.04
Ред Стар Париж
3 - 2
Гингам
1.94
3.49
3.52
11.04
Ред Стар Париж
4 - 3
Бастия
2.01
3.08
3.77
03.04
Ред Стар Париж
0 - 0
Лавал
1.72
3.43
4.69
14.03
Ред Стар Париж
1 - 0
Дюнкерк
2.39
3.12
2.89
28.02
Ред Стар Париж
0 - 0
Льо Ман
2.26
3.05
3.16
13.02
Ред Стар Париж
2 - 1
Нанси
1.96
3.26
3.74
06.02
Ред Стар Париж
0 - 3
По
2.32
3.15
2.98
24.01
Ред Стар Париж
2 - 2
Булон
1.92
3.11
4.09
13.12
Ред Стар Париж
0 - 0
Реймс
3.02
3.24
2.24
22.11
Ред Стар Париж
2 - 2
Клермон Фут
1.67
3.55
4.96
01.11
Ред Стар Париж
2 - 1
Сент Етиен
2.81
3.30
2.37
24.10
Ред Стар Париж
1 - 0
Гренобъл Фут
1.78
3.48
4.29
04.10
Ред Стар Париж
1 - 1
Родес
1.93
3.43
3.65
23.09
Ред Стар Париж
1 - 3
Троа
2.44
3.22
2.76
29.08
Ред Стар Париж
1 - 0
Анеси
1.87
3.34
4.03
15.08
Ред Стар Париж
1 - 3
Амиен
1.83
3.45
3.99
29.07
Ред Стар Париж
2 - 2
Куевили
-
-
-
11.07
Ред Стар Париж
1 - 2
Версай
-
-
-
10.05
Ред Стар Париж
1 - 1
Дюнкерк
3.06
3.28
2.21
25.04
Ред Стар Париж
1 - 1
Клермон Фут
2.36
3.33
2.76
11.04
Ред Стар Париж
0 - 1
Анеси
2.12
3.20
3.34
28.03
Ред Стар Париж
1 - 1
Родес
2.83
3.32
2.33
07.03
Ред Стар Париж
2 - 0
Амиен
1.84
3.47
3.93
01.03
Ред Стар Париж
3 - 1
Гингам
2.98
3.27
2.25
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 26 | |
| Победи | 9 | 35% |
| Равни | 11 | 42% |
| Загуби | 6 | 23% |
| Голове | 69 | 2.65 |
| Вкарани Голове | 35 | 1.35 |
| Получени Голове | 34 | 1.31 |
| Мачове Вкарал | 21 | 81% |
| Мачове Получил | 19 | 73% |
| Гол/Гол | 17 | 65% |
| Над 1.5 | 19 | 73% |
| Над 2.5 | 13 | 50% |
| Над 3.5 | 9 | 35% |
| Резултати | ||
| 1 - 1 | 5 | 19.23% |
| 1 - 0 | 3 | 11.54% |
| 0 - 0 | 3 | 11.54% |
| 2 - 2 | 3 | 11.54% |
| 2 - 1 | 2 | 7.69% |
| 1 - 3 | 2 | 7.69% |
| 2 - 0 | 1 | 3.85% |
| 3 - 1 | 1 | 3.85% |
| 3 - 2 | 1 | 3.85% |
| 4 - 3 | 1 | 3.85% |
| 0 - 1 | 1 | 3.85% |
| 0 - 3 | 1 | 3.85% |
| 1 - 2 | 1 | 3.85% |
| 2 - 3 | 1 | 3.85% |
| Общо Голове | ||
| 2 | 6 | 23.08% |
| 4 | 6 | 23.08% |
| 1 | 4 | 15.38% |
| 3 | 4 | 15.38% |
| 0 | 3 | 11.54% |
| 5 | 2 | 7.69% |
| 7 | 1 | 3.85% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 11 | 42.31% |
| +1 | 7 | 26.92% |
| -1 | 3 | 11.54% |
| +2 | 2 | 7.69% |
| -2 | 2 | 7.69% |
| -3 | 1 | 3.85% |