Страсбург
Лига 1
Франция
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Страсбург |
| Треньор: | Гари О'Нийл (Анг) |
| Стадион: | Стад дьо ла Мейно |
| Капацитет: | 26 109 |
| Размери: | 110 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
13.05
Брест
1 - 2
Страсбург
2.70
3.51
2.45
10.05
Анже
1 - 1
Страсбург
2.66
3.45
2.51
03.05
Страсбург
1 - 2
Тулуза
2.80
3.45
2.39
26.04
Лориен
2 - 3
Страсбург
1.88
3.68
3.79
19.04
Страсбург
0 - 3
Рен
2.71
3.62
2.40
04.04
Страсбург
3 - 1
Ница
1.89
3.65
3.85
22.03
Нант
2 - 3
Страсбург
3.61
3.56
1.98
15.03
Страсбург
0 - 0
Париж ФК
1.74
3.79
4.47
07.03
Оксер
0 - 0
Страсбург
3.85
3.42
1.96
27.02
Страсбург
1 - 1
Ланс
2.26
3.58
2.94
22.02
Страсбург
3 - 1
Лион
2.25
3.51
3.01
14.02
Марсилия
2 - 2
Страсбург
1.79
3.93
4.02
08.02
Льо Авър
2 - 1
Страсбург
4.06
3.57
1.87
01.02
Страсбург
1 - 2
ПСЖ
5.08
4.26
1.58
25.01
Лил
1 - 4
Страсбург
2.31
3.44
2.97
18.01
Страсбург
2 - 1
Метц
1.42
4.74
6.95
03.01
Ница
1 - 1
Страсбург
3.13
3.54
2.18
14.12
Страсбург
0 - 0
Лориен
1.77
3.75
4.39
06.12
Тулуза
1 - 0
Страсбург
2.52
3.35
2.74
30.11
Страсбург
1 - 2
Брест
1.75
3.76
4.48
22.11
Ланс
1 - 0
Страсбург
2.09
3.64
3.26
09.11
Страсбург
2 - 0
Лил
2.69
3.51
2.49
02.11
Рен
4 - 1
Страсбург
2.51
3.48
2.67
29.10
Страсбург
3 - 0
Оксер
1.74
3.73
4.61
26.10
Лион
2 - 1
Страсбург
1.95
3.65
3.66
17.10
ПСЖ
3 - 3
Страсбург
1.30
5.74
8.86
05.10
Страсбург
5 - 0
Анже
1.72
3.68
4.93
26.09
Страсбург
1 - 2
Марсилия
3.44
3.56
2.05
21.09
Париж ФК
2 - 3
Страсбург
2.38
3.46
2.86
14.09
Страсбург
1 - 0
Льо Авър
1.66
3.89
4.89
31.08
Монако
3 - 2
Страсбург
1.55
4.41
5.38
24.08
Страсбург
1 - 0
Нант
1.69
3.74
4.91
17.08
Метц
0 - 1
Страсбург
3.33
3.45
2.12
Хронология
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Home | Away |
|---|---|---|---|
| 1 | ПСЖ | 1 - 2 | 3 - 3 |
| 2 | Ланс | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 3 | Лил | 2 - 0 | 1 - 4 |
| 4 | Лион | 3 - 1 | 2 - 1 |
| 5 | Рен | 0 - 3 | 4 - 1 |
| 6 | Марсилия | 1 - 2 | 2 - 2 |
| 7 | Монако | 3 - 2 | |
| 8 | Страсбург | - | - |
| 9 | Тулуза | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 10 | Лориен | 0 - 0 | 2 - 3 |
| 11 | Париж ФК | 0 - 0 | 2 - 3 |
| 12 | Брест | 1 - 2 | 1 - 2 |
| 13 | Анже | 5 - 0 | 1 - 1 |
| 14 | Льо Авър | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 15 | Оксер | 3 - 0 | 0 - 0 |
| 16 | Ница | 3 - 1 | 1 - 1 |
| 17 | Нант | 1 - 0 | 2 - 3 |
| 18 | Метц | 2 - 1 | 0 - 1 |
Статистика мачове
| Мачове | 33 | |
| Победи | 14 | 42% |
| Равни | 8 | 24% |
| Загуби | 11 | 33% |
| Голове | 96 | 2.91 |
| Вкарани Голове | 53 | 1.61 |
| Получени Голове | 43 | 1.30 |
| Мачове Вкарал | 27 | 82% |
| Мачове Получил | 24 | 73% |
| Гол/Гол | 21 | 64% |
| Над 1.5 | 25 | 76% |
| Над 2.5 | 21 | 64% |
| Над 3.5 | 11 | 33% |
| Резултати | ||
| 1 - 2 | 6 | 18.18% |
| 1 - 0 | 3 | 9.09% |
| 3 - 2 | 3 | 9.09% |
| 0 - 0 | 3 | 9.09% |
| 1 - 1 | 3 | 9.09% |
| 2 - 1 | 2 | 6.06% |
| 3 - 1 | 2 | 6.06% |
| 0 - 1 | 2 | 6.06% |
| 2 - 0 | 1 | 3.03% |
| 3 - 0 | 1 | 3.03% |
| 4 - 1 | 1 | 3.03% |
| 5 - 0 | 1 | 3.03% |
| 2 - 2 | 1 | 3.03% |
| 3 - 3 | 1 | 3.03% |
| 0 - 3 | 1 | 3.03% |
| 1 - 4 | 1 | 3.03% |
| 2 - 3 | 1 | 3.03% |
| Общо Голове | ||
| 3 | 10 | 30.30% |
| 5 | 7 | 21.21% |
| 1 | 5 | 15.15% |
| 2 | 4 | 12.12% |
| 0 | 3 | 9.09% |
| 4 | 3 | 9.09% |
| 6 | 1 | 3.03% |
| Голова Разлика | ||
| -1 | 9 | 27.27% |
| +1 | 8 | 24.24% |
| 0 | 8 | 24.24% |
| +2 | 3 | 9.09% |
| +3 | 2 | 6.06% |
| -3 | 2 | 6.06% |
| +5 | 1 | 3.03% |