Гагра
Висша Лига
Грузия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Тбилиси |
Мачове
16.05
Гагра
1 - 1
Рустави
3.04
3.07
2.15
06.05
Гагра
1 - 2
Динамо Батуми
2.09
3.34
2.94
27.04
Гагра
1 - 1
Мешахте
1.91
3.19
3.52
17.04
Гагра
2 - 2
Торпедо Кутаиси
3.41
3.11
1.97
03.04
Гагра
1 - 2
Иберия 1999
3.88
3.38
1.75
11.03
Гагра
0 - 3
Спаери
2.22
3.16
2.77
02.03
Гагра
0 - 1
Самгурали
2.23
3.21
2.73
24.01
Гагра
1 - 0
Гареджи
-
-
-
01.12
Гагра
1 - 2
Телави
1.77
3.26
3.93
25.11
Гагра
4 - 1
Гареджи
2.74
3.10
2.29
07.11
Гагра
1 - 3
Колекти Поти
1.55
3.64
4.92
26.10
Гагра
4 - 1
Динамо Батуми
1.96
3.18
3.41
17.10
Гагра
0 - 2
Торпедо Кутаиси
3.38
3.19
1.95
03.10
Гагра
1 - 3
Иберия 1999
5.15
3.44
1.58
24.08
Гагра
2 - 0
Самгурали
2.96
2.92
2.25
10.08
Гагра
0 - 1
Дила Гори
4.86
3.42
1.60
25.05
Гагра
3 - 0
Телави
1.87
3.02
3.78
21.05
Гагра
1 - 1
Гареджи
2.30
3.08
2.69
16.05
Гагра
1 - 1
Динамо Тбилиси
3.11
3.13
2.06
12.05
Гагра
1 - 1
Колекти Поти
1.96
3.05
3.43
03.05
Гагра
1 - 1
Динамо Батуми
3.79
2.95
1.91
19.04
Гагра
0 - 1
Иберия 1999
4.50
3.65
1.59
05.04
Гагра
0 - 4
Динамо Тбилиси
3.66
2.87
1.97
16.03
Гагра
0 - 2
Самгурали
2.88
3.12
2.15
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 24 | |
| Победи | 5 | 21% |
| Равни | 7 | 29% |
| Загуби | 12 | 50% |
| Голове | 63 | 2.62 |
| Вкарани Голове | 27 | 1.12 |
| Получени Голове | 36 | 1.50 |
| Мачове Вкарал | 17 | 71% |
| Мачове Получил | 21 | 88% |
| Гол/Гол | 14 | 58% |
| Над 1.5 | 20 | 83% |
| Над 2.5 | 11 | 46% |
| Над 3.5 | 6 | 25% |
| Резултати | ||
| 1 - 1 | 6 | 25.00% |
| 0 - 1 | 3 | 12.50% |
| 1 - 2 | 3 | 12.50% |
| 4 - 1 | 2 | 8.33% |
| 0 - 2 | 2 | 8.33% |
| 1 - 3 | 2 | 8.33% |
| 1 - 0 | 1 | 4.17% |
| 2 - 0 | 1 | 4.17% |
| 3 - 0 | 1 | 4.17% |
| 2 - 2 | 1 | 4.17% |
| 0 - 3 | 1 | 4.17% |
| 0 - 4 | 1 | 4.17% |
| Общо Голове | ||
| 2 | 9 | 37.50% |
| 3 | 5 | 20.83% |
| 1 | 4 | 16.67% |
| 4 | 4 | 16.67% |
| 5 | 2 | 8.33% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 7 | 29.17% |
| -1 | 6 | 25.00% |
| -2 | 4 | 16.67% |
| +3 | 3 | 12.50% |
| +1 | 1 | 4.17% |
| +2 | 1 | 4.17% |
| -3 | 1 | 4.17% |
| -4 | 1 | 4.17% |