Торпедо Кутаиси
Висша Лига
Грузия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Кутаиси |
| Стадион: | Рамаз Шенгелия |
| Капацитет: | 12 000 |
| Размери: | 105 x 70 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
10.05
Иберия 1999
1 - 1
Торпедо Кутаиси
2.15
3.09
2.97
01.05
Спаери
1 - 1
Торпедо Кутаиси
3.74
3.35
1.79
27.04
Динамо Батуми
0 - 3
Торпедо Кутаиси
3.61
3.30
1.86
17.04
Гагра
2 - 2
Торпедо Кутаиси
3.41
3.11
1.97
16.03
Дила Гори
1 - 0
Торпедо Кутаиси
2.17
3.06
2.95
07.03
Рустави
1 - 0
Торпедо Кутаиси
3.83
3.12
1.83
18.02
Агия Напа
1 - 3
Торпедо Кутаиси
-
-
-
15.02
Арарат-Армения
0 - 1
Торпедо Кутаиси
-
-
-
30.11
Динамо Тбилиси
2 - 2
Торпедо Кутаиси
2.11
3.02
3.12
22.11
Самгурали
2 - 4
Торпедо Кутаиси
3.31
3.20
1.97
03.11
Дила Гори
1 - 0
Торпедо Кутаиси
1.61
3.52
4.62
27.10
Телави
2 - 2
Торпедо Кутаиси
4.30
3.54
1.67
17.10
Гагра
0 - 2
Торпедо Кутаиси
3.38
3.19
1.95
03.10
Гареджи
1 - 3
Торпедо Кутаиси
3.26
3.15
2.00
20.09
Колекти Поти
2 - 4
Торпедо Кутаиси
3.53
3.29
1.89
29.08
Динамо Батуми
2 - 2
Торпедо Кутаиси
2.67
3.08
2.35
13.08
Иберия 1999
2 - 1
Торпедо Кутаиси
1.84
3.07
3.84
09.08
Иберия 1999
0 - 0
Торпедо Кутаиси
1.92
3.16
3.47
24.07
Омония
1 - 0
Торпедо Кутаиси
1.19
5.76
15.28
17.07
Ордабази
1 - 1
Торпедо Кутаиси
1.70
3.75
4.40
01.07
Иберия 1999
0 - 0
Торпедо Кутаиси
1.69
3.48
4.49
27.06
Спаери
0 - 0
Торпедо Кутаиси
-
-
-
24.05
Динамо Тбилиси
2 - 0
Торпедо Кутаиси
2.19
3.08
2.91
15.05
Самгурали
0 - 1
Торпедо Кутаиси
3.13
3.12
2.07
07.05
Дила Гори
0 - 1
Торпедо Кутаиси
1.99
2.97
3.54
03.05
Телави
1 - 3
Торпедо Кутаиси
4.65
3.48
1.61
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 26 | |
| Победи | 10 | 38% |
| Равни | 10 | 38% |
| Загуби | 6 | 23% |
| Голове | 63 | 2.42 |
| Вкарани Голове | 37 | 1.42 |
| Получени Голове | 26 | 1.00 |
| Мачове Вкарал | 18 | 69% |
| Мачове Получил | 18 | 69% |
| Гол/Гол | 13 | 50% |
| Над 1.5 | 16 | 62% |
| Над 2.5 | 11 | 42% |
| Над 3.5 | 9 | 35% |
| Резултати | ||
| 2 - 2 | 4 | 15.38% |
| 0 - 1 | 4 | 15.38% |
| 1 - 0 | 3 | 11.54% |
| 3 - 1 | 3 | 11.54% |
| 0 - 0 | 3 | 11.54% |
| 1 - 1 | 3 | 11.54% |
| 4 - 2 | 2 | 7.69% |
| 2 - 0 | 1 | 3.85% |
| 3 - 0 | 1 | 3.85% |
| 0 - 2 | 1 | 3.85% |
| 1 - 2 | 1 | 3.85% |
| Общо Голове | ||
| 1 | 7 | 26.92% |
| 4 | 7 | 26.92% |
| 2 | 5 | 19.23% |
| 0 | 3 | 11.54% |
| 3 | 2 | 7.69% |
| 6 | 2 | 7.69% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 10 | 38.46% |
| +2 | 6 | 23.08% |
| -1 | 5 | 19.23% |
| +1 | 3 | 11.54% |
| +3 | 1 | 3.85% |
| -2 | 1 | 3.85% |