Арминия
Втора Бундеслига
Германия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Билефелд |
| Стадион: | Шюко Арена |
| Капацитет: | 27 300 |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
08.05
Кайзерслаутерн
2 - 0
Арминия
3.13
3.54
2.08
25.04
Пройсен Мюнстер
2 - 3
Арминия
3.03
3.49
2.14
10.04
Карлсруе
4 - 1
Арминия
3.05
3.61
2.09
21.03
Елверсберг
3 - 1
Арминия
1.91
3.69
3.52
06.03
Шалке 04
1 - 0
Арминия
1.90
3.46
3.74
20.02
Гройтер Фюрт
2 - 1
Арминия
3.54
3.53
1.95
15.02
Магдебург
0 - 2
Арминия
2.09
3.59
3.07
01.02
Динамо Дрезден
1 - 1
Арминия
2.49
3.20
2.72
16.01
Фортуна Дюселд.
1 - 0
Арминия
2.46
3.35
2.66
19.12
Херта
1 - 1
Арминия
1.91
3.49
3.73
06.12
Бохум
1 - 0
Арминия
2.18
3.46
3.01
23.11
Нюрнберг
2 - 0
Арминия
2.25
3.52
2.86
01.11
Дармщад
2 - 2
Арминия
1.89
3.78
3.47
18.10
Падерборн
4 - 3
Арминия
1.69
3.82
4.38
28.09
Хановер 96
3 - 1
Арминия
1.83
3.81
3.72
30.08
А. Брауншвайг
1 - 1
Арминия
2.83
3.49
2.26
10.08
Холщайн Кил
0 - 2
Арминия
2.23
3.58
2.85
Хронология
Мачове Гост
| № | Отбор | Away |
|---|---|---|
| 1 | Шалке 04 | 1 - 0 |
| 2 | Елверсберг | 3 - 1 |
| 3 | Падерборн | 4 - 3 |
| 4 | Хановер 96 | 3 - 1 |
| 5 | Дармщад | 2 - 2 |
| 6 | Кайзерслаутерн | 2 - 0 |
| 7 | Херта | 1 - 1 |
| 8 | Нюрнберг | 2 - 0 |
| 9 | Бохум | 1 - 0 |
| 10 | Карлсруе | 4 - 1 |
| 11 | Динамо Дрезден | 1 - 1 |
| 12 | Холщайн Кил | 0 - 2 |
| 13 | Арминия | - |
| 14 | Магдебург | 0 - 2 |
| 15 | А. Брауншвайг | 1 - 1 |
| 16 | Гройтер Фюрт | 2 - 1 |
| 17 | Фортуна Дюселд. | 1 - 0 |
| 18 | Пройсен Мюнстер | 2 - 3 |
Статистика мачове
| Мачове | 17 | |
| Победи | 3 | 18% |
| Равни | 4 | 24% |
| Загуби | 10 | 59% |
| Голове | 49 | 2.88 |
| Вкарани Голове | 19 | 1.12 |
| Получени Голове | 30 | 1.76 |
| Мачове Вкарал | 12 | 71% |
| Мачове Получил | 15 | 88% |
| Гол/Гол | 10 | 59% |
| Над 1.5 | 14 | 82% |
| Над 2.5 | 7 | 41% |
| Над 3.5 | 6 | 35% |
| Резултати | ||
| 1 - 1 | 3 | 17.65% |
| 0 - 1 | 3 | 17.65% |
| 2 - 0 | 2 | 11.76% |
| 0 - 2 | 2 | 11.76% |
| 1 - 3 | 2 | 11.76% |
| 3 - 2 | 1 | 5.88% |
| 2 - 2 | 1 | 5.88% |
| 1 - 2 | 1 | 5.88% |
| 1 - 4 | 1 | 5.88% |
| 3 - 4 | 1 | 5.88% |
| Общо Голове | ||
| 2 | 7 | 41.18% |
| 1 | 3 | 17.65% |
| 4 | 3 | 17.65% |
| 5 | 2 | 11.76% |
| 3 | 1 | 5.88% |
| 7 | 1 | 5.88% |
| Голова Разлика | ||
| -1 | 5 | 29.41% |
| -2 | 4 | 23.53% |
| 0 | 4 | 23.53% |
| +2 | 2 | 11.76% |
| +1 | 1 | 5.88% |
| -3 | 1 | 5.88% |