Хановер 96
Втора Бундеслига
Германия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Хановер |
| Стадион: | ХДИ-Арена |
| Капацитет: | 49 000 (45 000) |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
17.05
Хановер 96
3 - 3
Нюрнберг
1.45
4.67
5.51
03.05
Хановер 96
3 - 3
Пройсен Мюнстер
1.39
4.71
6.70
18.04
Хановер 96
1 - 1
Падерборн
2.12
3.62
3.00
05.04
Хановер 96
1 - 1
Елверсберг
2.15
3.52
2.97
25.03
Хановер 96
2 - 0
Оснабрюк
1.37
4.55
6.19
20.03
Хановер 96
1 - 0
А. Брауншвайг
1.50
4.31
5.57
08.03
Хановер 96
1 - 2
Гройтер Фюрт
1.36
4.88
7.12
22.02
Хановер 96
0 - 0
Динамо Дрезден
1.45
4.45
5.94
08.02
Хановер 96
3 - 1
Холщайн Кил
1.67
3.64
4.82
24.01
Хановер 96
2 - 1
Фортуна Дюселд.
1.65
3.87
4.63
05.01
Хановер 96
3 - 0
Борусия Гладбах
-
-
-
13.12
Хановер 96
0 - 0
Бохум
1.74
3.61
4.43
28.11
Хановер 96
3 - 0
Карлсруе
1.47
4.51
5.61
08.11
Хановер 96
2 - 3
Дармщад
1.97
3.55
3.45
17.10
Хановер 96
0 - 3
Шалке 04
1.91
3.57
3.64
08.10
Хановер 96
2 - 1
Халешер
-
-
-
28.09
Хановер 96
3 - 1
Арминия
1.83
3.81
3.72
13.09
Хановер 96
0 - 3
Херта
1.77
3.85
3.94
23.08
Хановер 96
3 - 1
Магдебург
1.93
3.61
3.52
03.08
Хановер 96
1 - 0
Кайзерслаутерн
1.90
3.73
3.52
26.07
Хановер 96
2 - 0
Каляри
2.31
3.39
2.84
19.07
Хановер 96
2 - 3
Падерборн
2.51
3.45
2.45
05.07
Хановер 96
1 - 2
Рандерс
-
-
-
11.05
Хановер 96
1 - 1
Гройтер Фюрт
2.08
3.71
3.05
27.04
Хановер 96
1 - 0
Кьолн
3.06
3.41
2.18
12.04
Хановер 96
1 - 3
Елверсберг
2.34
3.45
2.74
29.03
Хановер 96
0 - 0
Магдебург
2.29
3.53
2.76
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 27 | |
| Победи | 12 | 44% |
| Равни | 8 | 30% |
| Загуби | 7 | 26% |
| Голове | 75 | 2.78 |
| Вкарани Голове | 42 | 1.56 |
| Получени Голове | 33 | 1.22 |
| Мачове Вкарал | 22 | 81% |
| Мачове Получил | 17 | 63% |
| Гол/Гол | 15 | 56% |
| Над 1.5 | 21 | 78% |
| Над 2.5 | 16 | 59% |
| Над 3.5 | 8 | 30% |
| Резултати | ||
| 1 - 0 | 3 | 11.11% |
| 3 - 1 | 3 | 11.11% |
| 0 - 0 | 3 | 11.11% |
| 1 - 1 | 3 | 11.11% |
| 2 - 0 | 2 | 7.41% |
| 2 - 1 | 2 | 7.41% |
| 3 - 0 | 2 | 7.41% |
| 3 - 3 | 2 | 7.41% |
| 0 - 3 | 2 | 7.41% |
| 1 - 2 | 2 | 7.41% |
| 2 - 3 | 2 | 7.41% |
| 1 - 3 | 1 | 3.70% |
| Общо Голове | ||
| 3 | 8 | 29.63% |
| 2 | 5 | 18.52% |
| 4 | 4 | 14.81% |
| 1 | 3 | 11.11% |
| 0 | 3 | 11.11% |
| 5 | 2 | 7.41% |
| 6 | 2 | 7.41% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 8 | 29.63% |
| +1 | 5 | 18.52% |
| +2 | 5 | 18.52% |
| -1 | 4 | 14.81% |
| +3 | 2 | 7.41% |
| -3 | 2 | 7.41% |
| -2 | 1 | 3.70% |