Хофенхайм II
Трета Лига
Германия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Хофенхайм |
Мачове
25.10
Валдхоф Манхайм
4 - 1
Хофенхайм II
2.18
3.64
2.64
13.10
Щутгарт II
3 - 2
Хофенхайм II
2.80
3.71
2.05
10.10
Дуисбург
3 - 2
Хофенхайм II
1.69
3.86
3.79
16.09
Инголщат
1 - 2
Хофенхайм II
1.88
3.69
3.21
06.09
Зоненхоф
1 - 0
Хофенхайм II
2.08
3.57
2.82
15.08
Фортуна Дюселд.
0 - 2
Хофенхайм II
1.50
4.27
4.72
18.07
Зоненхоф
2 - 0
Хофенхайм II
2.52
3.48
2.31
16.05
Веен
2 - 0
Хофенхайм II
1.85
3.69
3.23
02.05
Ян Регенсбург
2 - 1
Хофенхайм II
1.96
3.67
2.96
18.04
Дуисбург
3 - 1
Хофенхайм II
1.75
3.71
3.64
07.04
Валдхоф Манхайм
1 - 1
Хофенхайм II
2.08
3.64
2.73
04.04
Ерцгебирге
3 - 5
Хофенхайм II
2.24
3.52
2.57
15.03
Щутгарт II
1 - 0
Хофенхайм II
2.09
3.56
2.78
03.03
Улм 1846
1 - 3
Хофенхайм II
2.23
3.48
2.59
14.02
Ферл
3 - 1
Хофенхайм II
1.50
4.40
4.88
31.01
Енерги
3 - 1
Хофенхайм II
1.94
3.70
3.17
18.01
Хафелсе
4 - 0
Хофенхайм II
3.76
3.81
1.74
13.12
Заарбюкен
2 - 2
Хофенхайм II
2.53
3.47
2.40
29.11
Инголщат
3 - 2
Хофенхайм II
2.73
3.61
2.18
08.11
Швайнфурт
2 - 1
Хофенхайм II
4.36
4.06
1.61
18.10
Оснабрюк
0 - 4
Хофенхайм II
2.08
3.48
3.03
01.10
РВ Есен
3 - 1
Хофенхайм II
1.86
3.76
3.40
20.09
Мюнхен 1860
1 - 5
Хофенхайм II
1.68
3.79
4.17
16.09
Виктория Кьолн
2 - 1
Хофенхайм II
2.31
3.39
2.69
30.08
Ханза
0 - 1
Хофенхайм II
1.81
3.55
3.76
09.08
Алемания
2 - 4
Хофенхайм II
1.76
3.67
3.84
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 26 | |
| Победи | 8 | 31% |
| Равни | 2 | 8% |
| Загуби | 16 | 62% |
| Голове | 95 | 3.65 |
| Вкарани Голове | 43 | 1.65 |
| Получени Голове | 52 | 2.00 |
| Мачове Вкарал | 21 | 81% |
| Мачове Получил | 23 | 88% |
| Гол/Гол | 18 | 69% |
| Над 1.5 | 23 | 88% |
| Над 2.5 | 19 | 73% |
| Над 3.5 | 15 | 58% |
| Резултати | ||
| 1 - 3 | 4 | 15.38% |
| 1 - 2 | 3 | 11.54% |
| 2 - 3 | 3 | 11.54% |
| 0 - 1 | 2 | 7.69% |
| 0 - 2 | 2 | 7.69% |
| 1 - 0 | 1 | 3.85% |
| 2 - 0 | 1 | 3.85% |
| 2 - 1 | 1 | 3.85% |
| 3 - 1 | 1 | 3.85% |
| 4 - 0 | 1 | 3.85% |
| 4 - 2 | 1 | 3.85% |
| 5 - 1 | 1 | 3.85% |
| 5 - 3 | 1 | 3.85% |
| 1 - 1 | 1 | 3.85% |
| 2 - 2 | 1 | 3.85% |
| 0 - 4 | 1 | 3.85% |
| 1 - 4 | 1 | 3.85% |
| Общо Голове | ||
| 4 | 8 | 30.77% |
| 2 | 4 | 15.38% |
| 3 | 4 | 15.38% |
| 5 | 4 | 15.38% |
| 1 | 3 | 11.54% |
| 6 | 2 | 7.69% |
| 8 | 1 | 3.85% |
| Голова Разлика | ||
| -1 | 8 | 30.77% |
| -2 | 6 | 23.08% |
| +2 | 4 | 15.38% |
| +1 | 2 | 7.69% |
| +4 | 2 | 7.69% |
| 0 | 2 | 7.69% |
| -3 | 1 | 3.85% |
| -4 | 1 | 3.85% |