Инголщат
Трета Лига
Германия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Инголщат |
| Стадион: | Ауди Шпортпарк |
| Капацитет: | 15 445 (9 621) |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
09.05
Мюнхен 1860
1 - 2
Инголщат
2.19
3.60
2.61
25.04
Хофенхайм II
0 - 3
Инголщат
2.23
3.64
2.52
11.04
РВ Есен
4 - 1
Инголщат
1.65
3.91
3.88
05.04
Заарбюкен
1 - 0
Инголщат
1.85
3.60
3.31
15.03
Улм 1846
1 - 3
Инголщат
2.41
3.41
2.43
28.02
Веен
2 - 1
Инголщат
2.22
3.37
2.69
15.02
Швайнфурт
1 - 1
Инголщат
3.88
3.79
1.73
31.01
Ханза
0 - 3
Инголщат
1.59
4.01
4.52
16.01
Ян Регенсбург
0 - 3
Инголщат
2.25
3.52
2.68
20.12
Валдхоф Манхайм
2 - 2
Инголщат
1.98
3.59
3.13
07.12
Ерцгебирге
2 - 2
Инголщат
2.53
3.50
2.38
22.11
Оснабрюк
1 - 0
Инголщат
1.82
3.65
3.65
31.10
Виктория Кьолн
3 - 1
Инголщат
2.26
3.48
2.72
18.10
Алемания
0 - 1
Инголщат
2.35
3.54
2.59
01.10
Ферл
2 - 2
Инголщат
2.04
3.69
2.98
27.09
Дуисбург
2 - 1
Инголщат
1.87
3.73
3.40
17.09
Хафелсе
2 - 6
Инголщат
3.26
3.68
1.93
30.08
Енерги
1 - 1
Инголщат
2.17
3.50
2.83
10.08
Щутгарт II
2 - 1
Инголщат
2.60
3.48
2.34
Хронология
Мачове Гост
| № | Отбор | Away |
|---|---|---|
| 1 | Оснабрюк | 1 - 0 |
| 2 | Енерги | 1 - 1 |
| 3 | Дуисбург | 2 - 1 |
| 4 | РВ Есен | 4 - 1 |
| 5 | Ханза | 0 - 3 |
| 6 | Ферл | 2 - 2 |
| 7 | Алемания | 0 - 1 |
| 8 | Мюнхен 1860 | 1 - 2 |
| 9 | Валдхоф Манхайм | 2 - 2 |
| 10 | Веен | 2 - 1 |
| 11 | Виктория Кьолн | 3 - 1 |
| 12 | Ян Регенсбург | 0 - 3 |
| 13 | Инголщат | - |
| 14 | Щутгарт II | 2 - 1 |
| 15 | Заарбюкен | 1 - 0 |
| 16 | Хофенхайм II | 0 - 3 |
| 17 | Хафелсе | 2 - 6 |
| 18 | Улм 1846 | 1 - 3 |
| 19 | Ерцгебирге | 2 - 2 |
| 20 | Швайнфурт | 1 - 1 |
Статистика мачове
| Мачове | 19 | |
| Победи | 7 | 37% |
| Равни | 5 | 26% |
| Загуби | 7 | 37% |
| Голове | 61 | 3.21 |
| Вкарани Голове | 34 | 1.79 |
| Получени Голове | 27 | 1.42 |
| Мачове Вкарал | 17 | 89% |
| Мачове Получил | 15 | 79% |
| Гол/Гол | 13 | 68% |
| Над 1.5 | 16 | 84% |
| Над 2.5 | 14 | 74% |
| Над 3.5 | 7 | 37% |
| Резултати | ||
| 3 - 0 | 3 | 15.79% |
| 2 - 2 | 3 | 15.79% |
| 1 - 2 | 3 | 15.79% |
| 1 - 1 | 2 | 10.53% |
| 0 - 1 | 2 | 10.53% |
| 1 - 0 | 1 | 5.26% |
| 2 - 1 | 1 | 5.26% |
| 3 - 1 | 1 | 5.26% |
| 6 - 2 | 1 | 5.26% |
| 1 - 3 | 1 | 5.26% |
| 1 - 4 | 1 | 5.26% |
| Общо Голове | ||
| 3 | 7 | 36.84% |
| 4 | 5 | 26.32% |
| 1 | 3 | 15.79% |
| 2 | 2 | 10.53% |
| 5 | 1 | 5.26% |
| 8 | 1 | 5.26% |
| Голова Разлика | ||
| -1 | 5 | 26.32% |
| 0 | 5 | 26.32% |
| +3 | 3 | 15.79% |
| +1 | 2 | 10.53% |
| +2 | 1 | 5.26% |
| +4 | 1 | 5.26% |
| -2 | 1 | 5.26% |
| -3 | 1 | 5.26% |