Кайзерслаутерн
Втора Бундеслига
Германия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Кайзерслаутерн |
| Стадион: | Фриц Валтер Щадион |
| Капацитет: | 49 780 (46 000) |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
08.05
Кайзерслаутерн
2 - 0
Арминия
3.13
3.54
2.08
24.04
Кайзерслаутерн
0 - 2
А. Брауншвайг
2.13
3.62
2.95
04.04
Кайзерслаутерн
3 - 0
Фортуна Дюселд.
2.38
3.58
2.62
15.03
Кайзерслаутерн
3 - 0
Карлсруе
2.02
3.68
3.20
28.02
Кайзерслаутерн
1 - 2
Падерборн
2.89
3.54
2.20
14.02
Кайзерслаутерн
1 - 0
Гройтер Фюрт
1.61
4.09
4.65
31.01
Кайзерслаутерн
1 - 3
Елверсберг
2.62
3.43
2.45
18.01
Кайзерслаутерн
3 - 1
Хановер 96
3.15
3.49
2.10
10.01
Кайзерслаутерн
3 - 1
Цюрих
2.10
3.68
2.77
20.12
Кайзерслаутерн
2 - 3
Магдебург
2.19
3.67
2.85
06.12
Кайзерслаутерн
3 - 1
Динамо Дрезден
1.93
3.69
3.42
23.11
Кайзерслаутерн
4 - 1
Холщайн Кил
2.29
3.37
2.89
08.11
Кайзерслаутерн
0 - 1
Херта
2.21
3.57
2.89
26.10
Кайзерслаутерн
1 - 1
Нюрнберг
2.27
3.56
2.80
04.10
Кайзерслаутерн
3 - 2
Бохум
2.03
3.60
3.23
19.09
Кайзерслаутерн
4 - 1
Пройсен Мюнстер
2.26
3.30
3.01
05.09
Кайзерслаутерн
2 - 3
Хайденхайм
2.60
3.13
2.54
31.08
Кайзерслаутерн
3 - 1
Дармщад
2.74
3.46
2.34
09.08
Кайзерслаутерн
1 - 0
Шалке 04
2.26
3.53
2.80
26.07
Кайзерслаутерн
0 - 1
Рома
-
-
-
11.05
Кайзерслаутерн
2 - 1
Дармщад
2.03
3.78
3.07
27.04
Кайзерслаутерн
2 - 1
Шалке 04
1.97
3.66
3.32
12.04
Кайзерслаутерн
1 - 2
Нюрнберг
1.77
3.83
3.92
29.03
Кайзерслаутерн
3 - 1
Фортуна Дюселд.
2.32
3.60
2.70
07.03
Кайзерслаутерн
1 - 1
Елверсберг
2.61
3.55
2.41
01.03
Кайзерслаутерн
3 - 0
Ян Регенсбург
1.63
3.92
4.73
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 26 | |
| Победи | 16 | 62% |
| Равни | 2 | 8% |
| Загуби | 8 | 31% |
| Голове | 82 | 3.15 |
| Вкарани Голове | 52 | 2.00 |
| Получени Голове | 30 | 1.15 |
| Мачове Вкарал | 23 | 88% |
| Мачове Получил | 20 | 77% |
| Гол/Гол | 17 | 65% |
| Над 1.5 | 22 | 85% |
| Над 2.5 | 18 | 69% |
| Над 3.5 | 11 | 42% |
| Резултати | ||
| 3 - 1 | 5 | 19.23% |
| 3 - 0 | 3 | 11.54% |
| 1 - 0 | 2 | 7.69% |
| 2 - 1 | 2 | 7.69% |
| 4 - 1 | 2 | 7.69% |
| 1 - 1 | 2 | 7.69% |
| 0 - 1 | 2 | 7.69% |
| 1 - 2 | 2 | 7.69% |
| 2 - 3 | 2 | 7.69% |
| 2 - 0 | 1 | 3.85% |
| 3 - 2 | 1 | 3.85% |
| 0 - 2 | 1 | 3.85% |
| 1 - 3 | 1 | 3.85% |
| Общо Голове | ||
| 3 | 7 | 26.92% |
| 4 | 6 | 23.08% |
| 5 | 5 | 19.23% |
| 1 | 4 | 15.38% |
| 2 | 4 | 15.38% |
| Голова Разлика | ||
| +2 | 6 | 23.08% |
| -1 | 6 | 23.08% |
| +1 | 5 | 19.23% |
| +3 | 5 | 19.23% |
| -2 | 2 | 7.69% |
| 0 | 2 | 7.69% |