Оснабрюк
Трета Лига
Германия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Оснабрюк |
| Стадион: | Оснател Арена |
| Капацитет: | 16 667 (5 728) |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
09.05
Оснабрюк
1 - 1
Улм 1846
1.43
4.22
5.49
25.04
Оснабрюк
2 - 1
Ферл
2.12
3.38
2.85
12.04
Оснабрюк
1 - 0
Енерги
2.08
3.36
2.94
04.04
Оснабрюк
4 - 0
Швайнфурт
1.29
4.73
7.63
26.03
Оснабрюк
2 - 2
Борусия Гладбах
5.23
4.15
1.49
14.03
Оснабрюк
4 - 1
Валдхоф Манхайм
1.79
3.44
3.70
03.03
Оснабрюк
2 - 0
Виктория Кьолн
1.74
3.41
3.99
21.02
Оснабрюк
3 - 0
РВ Есен
2.29
3.26
2.81
07.02
Оснабрюк
2 - 0
Хафелсе
1.49
4.06
5.35
25.01
Оснабрюк
1 - 1
Мюнхен 1860
1.94
3.33
3.49
10.01
Оснабрюк
0 - 2
Шалке 04
3.10
3.56
1.98
09.01
Оснабрюк
5 - 2
Оберхаузен
-
-
-
20.12
Оснабрюк
1 - 2
Щутгарт II
1.98
3.42
3.30
06.12
Оснабрюк
0 - 1
Веен
1.88
3.39
3.62
22.11
Оснабрюк
1 - 0
Инголщат
1.82
3.65
3.65
01.11
Оснабрюк
0 - 0
Дуисбург
2.19
3.32
2.95
18.10
Оснабрюк
0 - 4
Хофенхайм II
2.08
3.48
3.03
01.10
Оснабрюк
2 - 0
Ян Регенсбург
1.72
3.65
4.17
20.09
Оснабрюк
3 - 1
Ерцгебирге
1.88
3.47
3.56
14.09
Оснабрюк
0 - 0
Ханза
2.37
3.17
2.75
23.08
Оснабрюк
2 - 0
Заарбюкен
2.60
3.30
2.45
02.08
Оснабрюк
0 - 0
Алемания
1.96
3.15
3.67
05.07
Оснабрюк
0 - 1
Виктория Пилзен
4.91
4.17
1.50
17.05
Оснабрюк
0 - 3
Ферл
2.13
3.50
2.91
02.05
Оснабрюк
2 - 0
Виктория Кьолн
2.02
3.38
3.20
19.04
Оснабрюк
1 - 0
Инголщат
1.98
3.46
3.31
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 26 | |
| Победи | 14 | 54% |
| Равни | 6 | 23% |
| Загуби | 6 | 23% |
| Голове | 61 | 2.35 |
| Вкарани Голове | 39 | 1.50 |
| Получени Голове | 22 | 0.85 |
| Мачове Вкарал | 18 | 69% |
| Мачове Получил | 13 | 50% |
| Гол/Гол | 8 | 31% |
| Над 1.5 | 18 | 69% |
| Над 2.5 | 10 | 38% |
| Над 3.5 | 6 | 23% |
| Резултати | ||
| 2 - 0 | 5 | 19.23% |
| 1 - 0 | 3 | 11.54% |
| 0 - 0 | 3 | 11.54% |
| 1 - 1 | 2 | 7.69% |
| 0 - 1 | 2 | 7.69% |
| 2 - 1 | 1 | 3.85% |
| 3 - 0 | 1 | 3.85% |
| 3 - 1 | 1 | 3.85% |
| 4 - 0 | 1 | 3.85% |
| 4 - 1 | 1 | 3.85% |
| 5 - 2 | 1 | 3.85% |
| 2 - 2 | 1 | 3.85% |
| 0 - 2 | 1 | 3.85% |
| 0 - 3 | 1 | 3.85% |
| 0 - 4 | 1 | 3.85% |
| 1 - 2 | 1 | 3.85% |
| Общо Голове | ||
| 2 | 8 | 30.77% |
| 1 | 5 | 19.23% |
| 3 | 4 | 15.38% |
| 4 | 4 | 15.38% |
| 0 | 3 | 11.54% |
| 5 | 1 | 3.85% |
| 7 | 1 | 3.85% |
| Голова Разлика | ||
| +2 | 6 | 23.08% |
| 0 | 6 | 23.08% |
| +1 | 4 | 15.38% |
| +3 | 3 | 11.54% |
| -1 | 3 | 11.54% |
| +4 | 1 | 3.85% |
| -2 | 1 | 3.85% |
| -3 | 1 | 3.85% |
| -4 | 1 | 3.85% |