Санкт Паули
Втора Бундеслига
Германия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Хамбург |
| Стадион: | Милернтор Щадион |
| Капацитет: | 29 063 |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
20.09
Енерги
1 - 1
Санкт Паули
2.97
3.79
2.07
04.09
Арминия
2 - 2
Санкт Паули
2.26
3.56
2.79
23.08
РВ Есен
2 - 0
Санкт Паули
3.14
3.70
2.04
14.08
Холщайн Кил
2 - 2
Санкт Паули
2.36
3.40
2.74
24.07
Борнемут
4 - 1
Санкт Паули
1.58
3.91
4.78
11.07
Бабелсберг
1 - 4
Санкт Паули
11.16
6.15
1.17
09.05
РБ Лайпциг
2 - 1
Санкт Паули
1.29
5.61
8.85
25.04
Хайденхайм
2 - 0
Санкт Паули
2.30
3.36
2.99
05.04
Унион Берлин
1 - 1
Санкт Паули
2.11
3.13
3.71
13.03
Борусия Гладбах
2 - 0
Санкт Паули
1.93
3.31
4.11
28.02
Хофенхайм
0 - 1
Санкт Паули
1.45
4.43
6.69
14.02
Байер 04 Л.
4 - 0
Санкт Паули
1.50
4.21
6.33
03.02
Байер 04 Л.
3 - 0
Санкт Паули
1.44
4.34
6.45
31.01
Аугсбург
2 - 1
Санкт Паули
2.03
3.11
4.01
17.01
Борусия Д.
3 - 2
Санкт Паули
1.29
5.16
10.68
14.01
Волфсбург
2 - 1
Санкт Паули
1.84
3.60
4.18
21.12
Майнц 05
0 - 0
Санкт Паули
2.00
3.31
3.84
06.12
Кьолн
1 - 1
Санкт Паули
1.99
3.50
3.67
02.12
Борусия Гладбах
1 - 2
Санкт Паули
1.74
3.56
4.45
29.11
Байерн Мюнхен
3 - 1
Санкт Паули
1.09
10.23
24.01
09.11
Фрайбург
2 - 1
Санкт Паули
1.81
3.52
4.43
25.10
А. Франкфурт
2 - 0
Санкт Паули
1.72
4.05
4.30
04.10
Вердер
1 - 0
Санкт Паули
2.29
3.55
2.92
19.09
Щутгарт
2 - 0
Санкт Паули
1.74
3.91
4.34
03.09
Холщайн Кил
1 - 1
Санкт Паули
-
-
-
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 25 | |
| Победи | 3 | 12% |
| Равни | 7 | 28% |
| Загуби | 15 | 60% |
| Голове | 69 | 2.76 |
| Вкарани Голове | 23 | 0.92 |
| Получени Голове | 46 | 1.84 |
| Мачове Вкарал | 16 | 64% |
| Мачове Получил | 23 | 92% |
| Гол/Гол | 15 | 60% |
| Над 1.5 | 22 | 88% |
| Над 2.5 | 13 | 52% |
| Над 3.5 | 7 | 28% |
| Резултати | ||
| 0 - 2 | 5 | 20.00% |
| 1 - 1 | 4 | 16.00% |
| 1 - 2 | 4 | 16.00% |
| 2 - 2 | 2 | 8.00% |
| 1 - 0 | 1 | 4.00% |
| 2 - 1 | 1 | 4.00% |
| 4 - 1 | 1 | 4.00% |
| 0 - 0 | 1 | 4.00% |
| 0 - 1 | 1 | 4.00% |
| 0 - 3 | 1 | 4.00% |
| 0 - 4 | 1 | 4.00% |
| 1 - 3 | 1 | 4.00% |
| 1 - 4 | 1 | 4.00% |
| 2 - 3 | 1 | 4.00% |
| Общо Голове | ||
| 2 | 9 | 36.00% |
| 3 | 6 | 24.00% |
| 4 | 4 | 16.00% |
| 5 | 3 | 12.00% |
| 1 | 2 | 8.00% |
| 0 | 1 | 4.00% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 7 | 28.00% |
| -1 | 6 | 24.00% |
| -2 | 6 | 24.00% |
| +1 | 2 | 8.00% |
| -3 | 2 | 8.00% |
| +3 | 1 | 4.00% |
| -4 | 1 | 4.00% |