Щутгарт
Бундеслига
Германия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Щутгарт |
| Треньор: | Себастиан Хьонес (Гер) |
| Стадион: | Мерцедес-Бенц Арена |
| Капацитет: | 60 449 (54 812) |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
16.05
А. Франкфурт
2 - 2
Щутгарт
3.34
4.20
1.88
02.05
Хофенхайм
3 - 3
Щутгарт
2.34
3.96
2.59
19.04
Байерн Мюнхен
4 - 2
Щутгарт
1.39
5.38
6.27
22.03
Аугсбург
2 - 5
Щутгарт
3.25
3.77
2.04
07.03
Майнц 05
2 - 2
Щутгарт
3.49
3.84
1.94
22.02
Хайденхайм
3 - 3
Щутгарт
4.37
4.13
1.69
07.02
Санкт Паули
2 - 1
Щутгарт
4.55
3.68
1.76
25.01
Борусия Гладбах
0 - 3
Щутгарт
3.07
3.67
2.16
10.01
Байер 04 Л.
1 - 4
Щутгарт
2.12
3.80
3.07
14.12
Вердер
0 - 4
Щутгарт
2.80
3.65
2.32
30.11
Хамбургер
2 - 1
Щутгарт
3.07
3.71
2.15
22.11
Борусия Д.
3 - 3
Щутгарт
1.77
3.94
4.17
01.11
РБ Лайпциг
3 - 1
Щутгарт
1.99
3.87
3.35
18.10
Волфсбург
0 - 3
Щутгарт
2.62
3.62
2.49
28.09
Кьолн
1 - 2
Щутгарт
2.68
3.64
2.42
13.09
Фрайбург
3 - 1
Щутгарт
2.73
3.62
2.40
23.08
Унион Берлин
2 - 1
Щутгарт
3.48
3.69
1.99
Хронология
Мачове Гост
| № | Отбор | Away |
|---|---|---|
| 1 | Байерн Мюнхен | 4 - 2 |
| 2 | Борусия Д. | 3 - 3 |
| 3 | РБ Лайпциг | 3 - 1 |
| 4 | Щутгарт | - |
| 5 | Хофенхайм | 3 - 3 |
| 6 | Байер 04 Л. | 1 - 4 |
| 7 | Фрайбург | 3 - 1 |
| 8 | А. Франкфурт | 2 - 2 |
| 9 | Аугсбург | 2 - 5 |
| 10 | Майнц 05 | 2 - 2 |
| 11 | Унион Берлин | 2 - 1 |
| 12 | Борусия Гладбах | 0 - 3 |
| 13 | Хамбургер | 2 - 1 |
| 14 | Кьолн | 1 - 2 |
| 15 | Вердер | 0 - 4 |
| 16 | Волфсбург | 0 - 3 |
| 17 | Хайденхайм | 3 - 3 |
| 18 | Санкт Паули | 2 - 1 |
Статистика мачове
| Мачове | 17 | |
| Победи | 6 | 35% |
| Равни | 5 | 29% |
| Загуби | 6 | 35% |
| Голове | 74 | 4.35 |
| Вкарани Голове | 41 | 2.41 |
| Получени Голове | 33 | 1.94 |
| Мачове Вкарал | 17 | 100% |
| Мачове Получил | 14 | 82% |
| Гол/Гол | 14 | 82% |
| Над 1.5 | 17 | 100% |
| Над 2.5 | 17 | 100% |
| Над 3.5 | 11 | 65% |
| Резултати | ||
| 3 - 3 | 3 | 17.65% |
| 1 - 2 | 3 | 17.65% |
| 3 - 0 | 2 | 11.76% |
| 2 - 2 | 2 | 11.76% |
| 1 - 3 | 2 | 11.76% |
| 2 - 1 | 1 | 5.88% |
| 4 - 0 | 1 | 5.88% |
| 4 - 1 | 1 | 5.88% |
| 5 - 2 | 1 | 5.88% |
| 2 - 4 | 1 | 5.88% |
| Общо Голове | ||
| 3 | 6 | 35.29% |
| 4 | 5 | 29.41% |
| 6 | 4 | 23.53% |
| 5 | 1 | 5.88% |
| 7 | 1 | 5.88% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 5 | 29.41% |
| +3 | 4 | 23.53% |
| -1 | 3 | 17.65% |
| -2 | 3 | 17.65% |
| +1 | 1 | 5.88% |
| +4 | 1 | 5.88% |