Улм 1846
Трета Лига
Германия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Улм |
Мачове
09.05
Оснабрюк
1 - 1
Улм 1846
1.43
4.22
5.49
25.04
Мюнхен 1860
3 - 2
Улм 1846
1.86
3.56
3.33
11.04
Ханза
5 - 1
Улм 1846
1.55
3.92
4.53
08.04
Щутгарт II
1 - 1
Улм 1846
1.99
3.56
2.95
21.03
Енерги
1 - 1
Улм 1846
1.65
3.75
4.02
07.03
Швайнфурт
3 - 2
Улм 1846
3.31
3.52
1.87
28.02
Ян Регенсбург
1 - 1
Улм 1846
1.90
3.43
3.31
06.02
Валдхоф Манхайм
2 - 1
Улм 1846
1.98
3.46
3.28
24.01
Ерцгебирге
0 - 3
Улм 1846
2.04
3.41
3.15
20.12
РВ Есен
3 - 2
Улм 1846
1.57
4.01
4.70
06.12
Виктория Кьолн
0 - 1
Улм 1846
1.75
3.73
3.83
22.11
Хафелсе
2 - 1
Улм 1846
2.59
3.52
2.35
25.10
Ферл
5 - 0
Улм 1846
1.94
3.66
3.26
04.10
Инголщат
4 - 1
Улм 1846
2.11
3.61
2.92
28.09
Хофенхайм II
1 - 1
Улм 1846
2.16
3.56
2.83
16.09
Заарбюкен
3 - 1
Улм 1846
1.99
3.46
3.23
13.09
Алемания
1 - 3
Улм 1846
2.35
3.14
2.80
23.08
Дуисбург
2 - 1
Улм 1846
2.28
3.33
2.80
03.08
Веен
3 - 1
Улм 1846
2.42
3.31
2.59
Хронология
Мачове Гост
| № | Отбор | Away |
|---|---|---|
| 1 | Оснабрюк | 1 - 1 |
| 2 | Енерги | 1 - 1 |
| 3 | РВ Есен | 3 - 2 |
| 4 | Дуисбург | 2 - 1 |
| 5 | Ханза | 5 - 1 |
| 6 | Ферл | 5 - 0 |
| 7 | Алемания | 1 - 3 |
| 8 | Мюнхен 1860 | 3 - 2 |
| 9 | Веен | 3 - 1 |
| 10 | Валдхоф Манхайм | 2 - 1 |
| 11 | Виктория Кьолн | 0 - 1 |
| 12 | Инголщат | 4 - 1 |
| 13 | Ян Регенсбург | 1 - 1 |
| 14 | Щутгарт II | 1 - 1 |
| 15 | Заарбюкен | 3 - 1 |
| 16 | Хофенхайм II | 1 - 1 |
| 17 | Хафелсе | 2 - 1 |
| 18 | Ерцгебирге | 0 - 3 |
| 19 | Улм 1846 | - |
| 20 | Швайнфурт | 3 - 2 |
Статистика мачове
| Мачове | 19 | |
| Победи | 3 | 16% |
| Равни | 5 | 26% |
| Загуби | 11 | 58% |
| Голове | 66 | 3.47 |
| Вкарани Голове | 25 | 1.32 |
| Получени Голове | 41 | 2.16 |
| Мачове Вкарал | 18 | 95% |
| Мачове Получил | 17 | 89% |
| Гол/Гол | 16 | 84% |
| Над 1.5 | 18 | 95% |
| Над 2.5 | 13 | 68% |
| Над 3.5 | 9 | 47% |
| Резултати | ||
| 1 - 1 | 5 | 26.32% |
| 1 - 2 | 3 | 15.79% |
| 2 - 3 | 3 | 15.79% |
| 1 - 3 | 2 | 10.53% |
| 1 - 0 | 1 | 5.26% |
| 3 - 0 | 1 | 5.26% |
| 3 - 1 | 1 | 5.26% |
| 0 - 5 | 1 | 5.26% |
| 1 - 4 | 1 | 5.26% |
| 1 - 5 | 1 | 5.26% |
| Общо Голове | ||
| 2 | 5 | 26.32% |
| 5 | 5 | 26.32% |
| 3 | 4 | 21.05% |
| 4 | 3 | 15.79% |
| 1 | 1 | 5.26% |
| 6 | 1 | 5.26% |
| Голова Разлика | ||
| -1 | 6 | 31.58% |
| 0 | 5 | 26.32% |
| -2 | 2 | 10.53% |
| +1 | 1 | 5.26% |
| +2 | 1 | 5.26% |
| +3 | 1 | 5.26% |
| -3 | 1 | 5.26% |
| -4 | 1 | 5.26% |
| -5 | 1 | 5.26% |