Ол. Тегусигалпа
Лига Насионал
Хондурас
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Тегусигалпа |
| Стадион: | Тибурсио Кариас Андино |
| Капацитет: | 35 000 |
| Размери: | 110 x 75 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
11.10
Хенесис
0 - 1
Ол. Тегусигалпа
3.75
3.28
1.84
14.09
Маратон
1 - 0
Ол. Тегусигалпа
2.17
3.18
2.96
11.09
ЛА Фирпо
0 - 3
Ол. Тегусигалпа
2.73
3.33
2.21
31.08
Естрела Роха
2 - 2
Ол. Тегусигалпа
2.54
3.16
2.49
24.08
Оланчо
1 - 1
Ол. Тегусигалпа
3.34
3.32
1.96
10.08
Хутикалпа
1 - 3
Ол. Тегусигалпа
8.85
4.64
1.29
12.07
Хюстън Динамо
3 - 0
Ол. Тегусигалпа
-
-
-
16.05
Маратон
1 - 0
Ол. Тегусигалпа
2.71
3.28
2.32
10.05
Реал Еспаня
3 - 1
Ол. Тегусигалпа
2.55
3.21
2.43
26.04
Реал Еспаня
3 - 2
Ол. Тегусигалпа
2.85
3.11
2.25
19.04
Деп. Чолома
1 - 3
Ол. Тегусигалпа
5.25
4.04
1.47
13.04
Мотагуа
0 - 1
Ол. Тегусигалпа
2.58
3.19
2.43
23.03
Хутикалпа
1 - 6
Ол. Тегусигалпа
14.34
5.90
1.15
15.03
Хенесис
0 - 2
Ол. Тегусигалпа
4.29
3.57
1.66
13.03
Платенсе
1 - 2
Ол. Тегусигалпа
3.54
3.23
1.91
01.03
Маратон
2 - 1
Ол. Тегусигалпа
2.19
3.00
3.04
16.02
Викт. Ла Сейба
2 - 1
Ол. Тегусигалпа
7.99
4.32
1.33
12.02
Клуб Америка
0 - 0
Ол. Тегусигалпа
1.21
5.99
11.26
08.02
Лобос УПНФМ
0 - 1
Ол. Тегусигалпа
3.91
2.96
1.93
29.01
Оланчо
1 - 1
Ол. Тегусигалпа
3.22
3.22
2.02
05.01
Маратон
2 - 2
Ол. Тегусигалпа
2.23
3.02
2.97
21.12
Мотагуа
1 - 1
Ол. Тегусигалпа
2.57
3.28
2.39
11.12
Реал Еспаня
0 - 1
Ол. Тегусигалпа
-
-
-
04.12
Оланчо
2 - 2
Ол. Тегусигалпа
2.73
3.39
2.23
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 24 | |
| Победи | 10 | 42% |
| Равни | 7 | 29% |
| Загуби | 7 | 29% |
| Голове | 65 | 2.71 |
| Вкарани Голове | 37 | 1.54 |
| Получени Голове | 28 | 1.17 |
| Мачове Вкарал | 20 | 83% |
| Мачове Получил | 17 | 71% |
| Гол/Гол | 14 | 58% |
| Над 1.5 | 17 | 71% |
| Над 2.5 | 13 | 54% |
| Над 3.5 | 8 | 33% |
| Резултати | ||
| 1 - 0 | 4 | 16.67% |
| 1 - 1 | 3 | 12.50% |
| 2 - 2 | 3 | 12.50% |
| 3 - 1 | 2 | 8.33% |
| 0 - 1 | 2 | 8.33% |
| 1 - 2 | 2 | 8.33% |
| 2 - 0 | 1 | 4.17% |
| 2 - 1 | 1 | 4.17% |
| 3 - 0 | 1 | 4.17% |
| 6 - 1 | 1 | 4.17% |
| 0 - 0 | 1 | 4.17% |
| 0 - 3 | 1 | 4.17% |
| 1 - 3 | 1 | 4.17% |
| 2 - 3 | 1 | 4.17% |
| Общо Голове | ||
| 1 | 6 | 25.00% |
| 4 | 6 | 25.00% |
| 3 | 5 | 20.83% |
| 2 | 4 | 16.67% |
| 7 | 1 | 4.17% |
| 0 | 1 | 4.17% |
| 5 | 1 | 4.17% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 7 | 29.17% |
| +1 | 5 | 20.83% |
| -1 | 5 | 20.83% |
| +2 | 3 | 12.50% |
| +3 | 1 | 4.17% |
| +5 | 1 | 4.17% |
| -2 | 1 | 4.17% |
| -3 | 1 | 4.17% |