Ференцварош
Първа Лига
Унгария
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Будапеща |
| Стадион: | Групама арена |
| Капацитет: | 23 700 |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
03.05
Уйпещ
0 - 5
Ференцварош
5.13
4.14
1.52
19.04
Дьор ЕТО
1 - 0
Ференцварош
2.71
3.49
2.28
05.04
Дебрецен
0 - 2
Ференцварош
4.30
3.78
1.68
22.03
Кишварда
1 - 1
Ференцварош
4.91
3.84
1.59
08.03
Ниредхаза Сп.
1 - 3
Ференцварош
4.77
3.73
1.64
23.02
МТК
1 - 3
Ференцварош
4.86
4.16
1.55
14.02
Залаегерсег
3 - 1
Ференцварош
4.64
3.90
1.62
01.02
Пакши
0 - 1
Ференцварош
2.78
3.53
2.20
19.12
Диошдьор
0 - 1
Ференцварош
6.14
4.67
1.40
04.12
Кишварда
0 - 1
Ференцварош
5.21
3.92
1.55
30.11
Акад. Пушкаш
1 - 2
Ференцварош
3.50
3.43
1.95
09.11
Казинцбарцикай
1 - 3
Ференцварош
8.35
5.27
1.29
19.10
Уйпещ
1 - 1
Ференцварош
3.85
3.78
1.78
28.09
Дьор ЕТО
0 - 2
Ференцварош
3.32
3.64
1.94
31.08
Дебрецен
0 - 3
Ференцварош
4.16
3.93
1.68
09.08
Ниредхаза Сп.
1 - 4
Ференцварош
5.72
4.31
1.47
26.07
МТК
1 - 1
Ференцварош
5.07
4.17
1.54
Хронология
Мачове Гост
| № | Отбор | Away |
|---|---|---|
| 1 | Дьор ЕТО | 1 - 0 |
| 2 | Ференцварош | - |
| 3 | Пакши | 0 - 1 |
| 4 | Дебрецен | 0 - 2 |
| 5 | Залаегерсег | 3 - 1 |
| 6 | Акад. Пушкаш | 1 - 2 |
| 7 | Уйпещ | 0 - 5 |
| 8 | Кишварда | 1 - 1 |
| 9 | Ниредхаза Сп. | 1 - 3 |
| 10 | МТК | 1 - 3 |
| 11 | Диошдьор | 0 - 1 |
| 12 | Казинцбарцикай | 1 - 3 |
Статистика мачове
| Мачове | 17 | |
| Победи | 12 | 71% |
| Равни | 3 | 18% |
| Загуби | 2 | 12% |
| Голове | 46 | 2.71 |
| Вкарани Голове | 34 | 2.00 |
| Получени Голове | 12 | 0.71 |
| Мачове Вкарал | 16 | 94% |
| Мачове Получил | 10 | 59% |
| Гол/Гол | 9 | 53% |
| Над 1.5 | 13 | 76% |
| Над 2.5 | 8 | 47% |
| Над 3.5 | 6 | 35% |
| Резултати | ||
| 1 - 0 | 3 | 17.65% |
| 3 - 1 | 3 | 17.65% |
| 1 - 1 | 3 | 17.65% |
| 2 - 0 | 2 | 11.76% |
| 2 - 1 | 1 | 5.88% |
| 3 - 0 | 1 | 5.88% |
| 4 - 1 | 1 | 5.88% |
| 5 - 0 | 1 | 5.88% |
| 0 - 1 | 1 | 5.88% |
| 1 - 3 | 1 | 5.88% |
| Общо Голове | ||
| 2 | 5 | 29.41% |
| 1 | 4 | 23.53% |
| 4 | 4 | 23.53% |
| 3 | 2 | 11.76% |
| 5 | 2 | 11.76% |
| Голова Разлика | ||
| +2 | 5 | 29.41% |
| +1 | 4 | 23.53% |
| 0 | 3 | 17.65% |
| +3 | 2 | 11.76% |
| +5 | 1 | 5.88% |
| -1 | 1 | 5.88% |
| -2 | 1 | 5.88% |