Ниредхаза Сп.
Първа Лига
Унгария
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Ниредхаза |
| Стадион: | Ниредхаза |
| Капацитет: | 16 500 (4 200) |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
08.11
Ниредхаза Сп.
1 - 1
Дьор ЕТО
2.06
3.63
2.95
17.10
Ниредхаза Сп.
0 - 1
Хонвед
1.97
3.52
3.25
02.10
Ниредхаза Сп.
1 - 1
З. Михаловце
-
-
-
20.09
Ниредхаза Сп.
1 - 1
Ференцварош
3.84
3.80
1.74
29.08
Ниредхаза Сп.
1 - 1
Пакши
2.21
3.70
2.64
15.08
Ниредхаза Сп.
2 - 1
Кишварда
1.87
3.42
3.67
24.07
Ниредхаза Сп.
2 - 1
Уйпещ
2.25
3.40
2.77
18.07
Ниредхаза Сп.
2 - 2
Буковина
1.80
3.57
3.50
30.06
Ниредхаза Сп.
0 - 3
Бърно
2.78
3.65
2.12
15.05
Ниредхаза Сп.
2 - 2
Казинцбарцикай
1.39
4.61
6.45
25.04
Ниредхаза Сп.
2 - 1
Залаегерсег
2.24
3.35
2.86
11.04
Ниредхаза Сп.
2 - 0
Пакши
2.50
3.50
2.41
21.03
Ниредхаза Сп.
3 - 1
Диошдьор
2.03
3.34
3.28
08.03
Ниредхаза Сп.
1 - 3
Ференцварош
4.77
3.73
1.64
21.02
Ниредхаза Сп.
2 - 2
Кишварда
2.13
3.19
3.22
08.02
Ниредхаза Сп.
4 - 2
МТК
1.95
3.44
3.45
24.01
Ниредхаза Сп.
1 - 1
Уйпещ
2.70
3.25
2.41
16.01
Ниредхаза Сп.
0 - 4
Храдец Кралове
-
-
-
07.01
Ниредхаза Сп.
0 - 0
Миеркуря Чук
-
-
-
13.12
Ниредхаза Сп.
0 - 1
Дьор ЕТО
3.80
3.40
1.87
28.11
Ниредхаза Сп.
0 - 3
Дебрецен
2.18
3.37
2.98
09.11
Ниредхаза Сп.
1 - 1
Акад. Пушкаш
3.38
3.26
2.05
25.10
Ниредхаза Сп.
0 - 1
Казинцбарцикай
1.69
3.64
4.54
04.10
Ниредхаза Сп.
3 - 1
Залаегерсег
2.33
3.32
2.78
20.09
Ниредхаза Сп.
1 - 1
Пакши
3.76
3.81
1.79
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 25 | |
| Победи | 7 | 28% |
| Равни | 11 | 44% |
| Загуби | 7 | 28% |
| Голове | 68 | 2.72 |
| Вкарани Голове | 32 | 1.28 |
| Получени Голове | 36 | 1.44 |
| Мачове Вкарал | 18 | 72% |
| Мачове Получил | 23 | 92% |
| Гол/Гол | 17 | 68% |
| Над 1.5 | 21 | 84% |
| Над 2.5 | 13 | 52% |
| Над 3.5 | 8 | 32% |
| Резултати | ||
| 1 - 1 | 7 | 28.00% |
| 2 - 1 | 3 | 12.00% |
| 2 - 2 | 3 | 12.00% |
| 0 - 1 | 3 | 12.00% |
| 3 - 1 | 2 | 8.00% |
| 0 - 3 | 2 | 8.00% |
| 2 - 0 | 1 | 4.00% |
| 4 - 2 | 1 | 4.00% |
| 0 - 0 | 1 | 4.00% |
| 0 - 4 | 1 | 4.00% |
| 1 - 3 | 1 | 4.00% |
| Общо Голове | ||
| 2 | 8 | 32.00% |
| 4 | 7 | 28.00% |
| 3 | 5 | 20.00% |
| 1 | 3 | 12.00% |
| 6 | 1 | 4.00% |
| 0 | 1 | 4.00% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 11 | 44.00% |
| +2 | 4 | 16.00% |
| +1 | 3 | 12.00% |
| -1 | 3 | 12.00% |
| -3 | 2 | 8.00% |
| -2 | 1 | 4.00% |
| -4 | 1 | 4.00% |