Фрам Рейкявик
Висша Лига
Исландия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Рейкявик |
| Стадион: | Лаугардалсвьолур |
| Капацитет: | 15 427 (9 800) |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
03.05
Хафнарфьордур
3 - 4
Фрам Рейкявик
2.76
3.63
2.07
23.04
Тор Акурейри
1 - 0
Фрам Рейкявик
3.01
3.75
1.92
06.03
Кефлавик
4 - 3
Фрам Рейкявик
-
-
-
14.02
Коупавогюр
2 - 1
Фрам Рейкявик
4.26
4.56
1.51
15.12
Фьолнир
1 - 1
Фрам Рейкявик
-
-
-
25.10
Хафнарфьордур
3 - 4
Фрам Рейкявик
1.76
3.88
3.41
05.10
Брейдаблик
3 - 1
Фрам Рейкявик
1.65
3.89
3.91
21.09
Викингур
2 - 1
Фрам Рейкявик
1.34
4.71
6.16
14.09
Хафнарфьордур
2 - 2
Фрам Рейкявик
1.71
3.74
3.72
24.08
КА Акурейри
2 - 0
Фрам Рейкявик
2.01
3.51
2.95
10.08
Вестри
3 - 2
Фрам Рейкявик
2.53
3.32
2.36
17.07
Афтурелдинг
1 - 1
Фрам Рейкявик
2.56
3.35
2.32
12.07
Вестри
0 - 0
Фрам Рейкявик
3.17
3.43
1.98
05.07
ИА Акранес
0 - 1
Фрам Рейкявик
2.62
3.52
2.19
23.06
Брейдаблик
1 - 1
Фрам Рейкявик
1.65
3.92
3.81
19.06
Афтурелдинг
0 - 1
Фрам Рейкявик
2.44
3.51
2.37
02.06
Валур
2 - 1
Фрам Рейкявик
1.42
4.50
5.12
23.05
КР Рейкявик
2 - 3
Фрам Рейкявик
1.82
4.00
3.34
15.05
КА Акурейри
2 - 4
Фрам Рейкявик
-
-
-
10.05
Стярнан
2 - 0
Фрам Рейкявик
2.23
3.70
2.62
05.05
Викингур
3 - 2
Фрам Рейкявик
1.35
4.96
6.08
24.04
ИБВ Вестманаея
3 - 1
Фрам Рейкявик
2.44
3.54
2.44
08.03
Лилестрьом
4 - 0
Фрам Рейкявик
-
-
-
27.02
КА Акурейри
2 - 5
Фрам Рейкявик
1.63
4.10
3.81
14.02
Филкир
1 - 0
Фрам Рейкявик
2.93
3.78
1.96
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 25 | |
| Победи | 7 | 28% |
| Равни | 5 | 20% |
| Загуби | 13 | 52% |
| Голове | 88 | 3.52 |
| Вкарани Голове | 39 | 1.56 |
| Получени Голове | 49 | 1.96 |
| Мачове Вкарал | 19 | 76% |
| Мачове Получил | 22 | 88% |
| Гол/Гол | 17 | 68% |
| Над 1.5 | 20 | 80% |
| Над 2.5 | 15 | 60% |
| Над 3.5 | 12 | 48% |
| Резултати | ||
| 1 - 1 | 3 | 12.00% |
| 1 - 2 | 3 | 12.00% |
| 1 - 0 | 2 | 8.00% |
| 4 - 3 | 2 | 8.00% |
| 0 - 1 | 2 | 8.00% |
| 0 - 2 | 2 | 8.00% |
| 1 - 3 | 2 | 8.00% |
| 2 - 3 | 2 | 8.00% |
| 3 - 2 | 1 | 4.00% |
| 4 - 2 | 1 | 4.00% |
| 5 - 2 | 1 | 4.00% |
| 0 - 0 | 1 | 4.00% |
| 2 - 2 | 1 | 4.00% |
| 0 - 4 | 1 | 4.00% |
| 3 - 4 | 1 | 4.00% |
| Общо Голове | ||
| 2 | 5 | 20.00% |
| 1 | 4 | 16.00% |
| 4 | 4 | 16.00% |
| 7 | 4 | 16.00% |
| 3 | 3 | 12.00% |
| 5 | 3 | 12.00% |
| 6 | 1 | 4.00% |
| 0 | 1 | 4.00% |
| Голова Разлика | ||
| -1 | 8 | 32.00% |
| 0 | 5 | 20.00% |
| +1 | 5 | 20.00% |
| -2 | 4 | 16.00% |
| +2 | 1 | 4.00% |
| +3 | 1 | 4.00% |
| -4 | 1 | 4.00% |