Коупавогюр
Първа Лига
Исландия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Коупавогюр |
| Стадион: | Копавогсвьолур |
| Капацитет: | 3 009 (1 709) |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
13.05
Коупавогюр
0 - 2
Викингур
8.01
5.55
1.24
09.05
Вестри
4 - 3
Коупавогюр
2.64
3.78
2.15
01.05
Коупавогюр
2 - 1
Аегир
1.24
5.67
8.11
25.04
Коупавогюр
4 - 1
Грота
1.57
4.25
4.24
06.04
Фьолнир
3 - 4
Коупавогюр
3.33
4.22
1.73
07.03
Коупавогюр
2 - 1
Аегир
-
-
-
28.02
Стярнан
6 - 1
Коупавогюр
-
-
-
14.02
Коупавогюр
2 - 1
Фрам Рейкявик
4.26
4.56
1.51
06.02
Кефлавик
2 - 2
Коупавогюр
1.71
3.85
3.67
31.01
Коупавогюр
4 - 2
Вестри
-
-
-
27.09
Кефлавик
4 - 0
Коупавогюр
1.95
3.66
3.08
21.09
Тротур
2 - 3
Коупавогюр
2.00
3.81
2.90
17.09
Коупавогюр
4 - 3
Тротур
2.15
3.67
2.71
13.09
Волсунгур
0 - 4
Коупавогюр
3.88
4.15
1.65
06.09
Коупавогюр
5 - 2
Тротур
2.35
3.63
2.46
29.08
Коупавогюр
0 - 2
Филкир
2.77
3.59
2.15
23.08
Фьолнир
1 - 5
Коупавогюр
2.92
3.75
2.02
17.08
Коупавогюр
3 - 3
Гриндавик
1.42
4.65
5.28
13.08
Селфос
3 - 0
Коупавогюр
3.65
3.83
1.76
08.08
Коупавогюр
3 - 0
Кефлавик
2.32
3.62
2.51
29.07
Нярдвик
3 - 0
Коупавогюр
1.66
3.97
3.97
25.07
Коупавогюр
1 - 0
Лейкнир Р.
1.48
4.44
4.75
18.07
Коупавогюр
1 - 2
Тор Акурейри
2.39
3.69
2.41
11.07
ИР Рейкявик
1 - 2
Коупавогюр
2.36
3.56
2.49
05.07
Коупавогюр
3 - 1
Волсунгур
1.37
4.88
5.88
27.06
Тротур
2 - 2
Коупавогюр
2.22
3.70
2.60
20.06
Филкир
1 - 2
Коупавогюр
1.98
3.65
3.06
13.06
Коупавогюр
3 - 0
Фьолнир
1.50
4.39
4.77
09.06
Гриндавик
2 - 1
Коупавогюр
3.15
3.77
1.93
04.06
Коупавогюр
4 - 1
Селфос
1.35
4.85
6.32
30.05
Кефлавик
0 - 3
Коупавогюр
1.42
4.55
5.60
23.05
Коупавогюр
1 - 3
Нярдвик
2.47
3.44
2.44
16.05
Лейкнир Р.
0 - 1
Коупавогюр
2.69
3.62
2.18
09.05
Коупавогюр
1 - 1
ИР Рейкявик
2.06
3.59
2.87
02.05
Тор Акурейри
1 - 1
Коупавогюр
2.65
3.58
2.19
18.04
Вестри
3 - 3
Коупавогюр
-
-
-
09.03
Афтурелдинг
1 - 2
Коупавогюр
1.29
5.20
6.77
06.03
Коупавогюр
1 - 1
ИР Рейкявик
2.39
3.88
2.29
21.02
Коупавогюр
0 - 3
Хафнарфьордур
4.42
4.35
1.52
15.02
Тор Акурейри
4 - 1
Коупавогюр
-
-
-
06.02
Викингур
2 - 0
Коупавогюр
1.15
7.40
10.93
26.10
КР Рейкявик
7 - 0
Коупавогюр
1.65
4.31
3.76
20.10
Коупавогюр
2 - 1
Фрам Рейкявик
2.15
3.79
2.69
06.10
Коупавогюр
2 - 2
Филкир
2.50
3.62
2.33
29.09
Вестри
2 - 1
Коупавогюр
1.82
3.73
3.50
25.09
КА Акурейри
3 - 3
Коупавогюр
1.38
4.92
5.81
15.09
Брейдаблик
5 - 3
Коупавогюр
1.18
6.66
10.07
01.09
Коупавогюр
1 - 0
Фрам Рейкявик
3.89
3.74
1.73
26.08
Стярнан
2 - 0
Коупавогюр
1.31
5.16
6.82
22.08
Коупавогюр
3 - 2
КР Рейкявик
4.16
4.38
1.57
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 50 | |
| Победи | 24 | 48% |
| Равни | 9 | 18% |
| Загуби | 17 | 34% |
| Голове | 198 | 3.96 |
| Вкарани Голове | 99 | 1.98 |
| Получени Голове | 99 | 1.98 |
| Мачове Вкарал | 41 | 82% |
| Мачове Получил | 43 | 86% |
| Гол/Гол | 34 | 68% |
| Над 1.5 | 47 | 94% |
| Над 2.5 | 40 | 80% |
| Над 3.5 | 24 | 48% |
| Резултати | ||
| 2 - 1 | 7 | 14.00% |
| 0 - 2 | 4 | 8.00% |
| 1 - 0 | 3 | 6.00% |
| 3 - 0 | 3 | 6.00% |
| 1 - 1 | 3 | 6.00% |
| 2 - 2 | 3 | 6.00% |
| 3 - 3 | 3 | 6.00% |
| 0 - 3 | 3 | 6.00% |
| 1 - 2 | 3 | 6.00% |
| 3 - 2 | 2 | 4.00% |
| 4 - 1 | 2 | 4.00% |
| 4 - 3 | 2 | 4.00% |
| 3 - 1 | 1 | 2.00% |
| 4 - 0 | 1 | 2.00% |
| 4 - 2 | 1 | 2.00% |
| 5 - 1 | 1 | 2.00% |
| 5 - 2 | 1 | 2.00% |
| 0 - 4 | 1 | 2.00% |
| 0 - 7 | 1 | 2.00% |
| 1 - 3 | 1 | 2.00% |
| 1 - 4 | 1 | 2.00% |
| 1 - 6 | 1 | 2.00% |
| 3 - 4 | 1 | 2.00% |
| 3 - 5 | 1 | 2.00% |
| Общо Голове | ||
| 3 | 16 | 32.00% |
| 2 | 7 | 14.00% |
| 4 | 7 | 14.00% |
| 7 | 6 | 12.00% |
| 5 | 5 | 10.00% |
| 6 | 5 | 10.00% |
| 1 | 3 | 6.00% |
| 8 | 1 | 2.00% |
| Голова Разлика | ||
| +1 | 14 | 28.00% |
| 0 | 9 | 18.00% |
| +3 | 6 | 12.00% |
| -2 | 6 | 12.00% |
| -1 | 4 | 8.00% |
| -3 | 4 | 8.00% |
| +2 | 2 | 4.00% |
| +4 | 2 | 4.00% |
| -4 | 1 | 2.00% |
| -5 | 1 | 2.00% |
| -7 | 1 | 2.00% |