Стярнан
Висша Лига
Исландия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Гардабаер |
| Стадион: | Сторнувьолур |
| Капацитет: | 1 000 |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
23.04
Викингур
3 - 2
Стярнан
1.55
4.13
4.35
12.04
КА Акурейри
2 - 3
Стярнан
2.21
3.64
2.52
21.02
Фрам Рейкявик
2 - 3
Стярнан
2.57
3.59
2.22
12.02
Б.93
2 - 3
Стярнан
-
-
-
08.02
Карпати Лвов
1 - 2
Стярнан
1.68
3.88
4.04
20.10
Фрам Рейкявик
1 - 1
Стярнан
2.99
3.70
1.93
04.10
Валур
3 - 2
Стярнан
2.05
3.73
2.73
14.09
Валур
1 - 2
Стярнан
1.69
4.03
3.52
25.08
КР Рейкявик
1 - 2
Стярнан
1.98
3.98
2.74
10.08
Викингур
2 - 4
Стярнан
1.66
3.86
3.88
06.08
Фрам Рейкявик
1 - 1
Стярнан
2.82
3.63
2.04
14.07
ИБВ Вестманаея
1 - 0
Стярнан
2.47
3.42
2.35
07.07
Хафнарфьордур
1 - 1
Стярнан
2.09
3.50
2.82
01.07
Валур
3 - 1
Стярнан
1.65
4.07
3.82
22.06
ИА Акранес
0 - 3
Стярнан
2.60
3.68
2.14
01.06
КА Акурейри
1 - 1
Стярнан
2.30
3.51
2.49
24.05
Вестри
3 - 1
Стярнан
2.52
3.35
2.48
05.05
Афтурелдинг
3 - 0
Стярнан
2.87
3.64
2.11
23.04
Брейдаблик
2 - 1
Стярнан
1.55
4.21
4.60
01.03
Лейкнир Р.
1 - 1
Стярнан
-
-
-
11.02
Селфос
0 - 6
Стярнан
6.70
6.00
1.26
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 21 | |
| Победи | 9 | 43% |
| Равни | 5 | 24% |
| Загуби | 7 | 33% |
| Голове | 74 | 3.52 |
| Вкарани Голове | 40 | 1.90 |
| Получени Голове | 34 | 1.62 |
| Мачове Вкарал | 19 | 90% |
| Мачове Получил | 19 | 90% |
| Гол/Гол | 17 | 81% |
| Над 1.5 | 20 | 95% |
| Над 2.5 | 15 | 71% |
| Над 3.5 | 9 | 43% |
| Резултати | ||
| 1 - 1 | 5 | 23.81% |
| 2 - 1 | 3 | 14.29% |
| 3 - 2 | 3 | 14.29% |
| 1 - 3 | 2 | 9.52% |
| 2 - 3 | 2 | 9.52% |
| 3 - 0 | 1 | 4.76% |
| 4 - 2 | 1 | 4.76% |
| 6 - 0 | 1 | 4.76% |
| 0 - 1 | 1 | 4.76% |
| 0 - 3 | 1 | 4.76% |
| 1 - 2 | 1 | 4.76% |
| Общо Голове | ||
| 3 | 6 | 28.57% |
| 2 | 5 | 23.81% |
| 5 | 5 | 23.81% |
| 4 | 2 | 9.52% |
| 6 | 2 | 9.52% |
| 1 | 1 | 4.76% |
| Голова Разлика | ||
| +1 | 6 | 28.57% |
| 0 | 5 | 23.81% |
| -1 | 4 | 19.05% |
| -2 | 2 | 9.52% |
| +2 | 1 | 4.76% |
| +3 | 1 | 4.76% |
| +6 | 1 | 4.76% |
| -3 | 1 | 4.76% |