ИБВ Вестманаея
Висша Лига
Исландия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Вестманаейяр |
| Стадион: | Хастейнсвьолур |
| Капацитет: | 2 300 (534) |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
17.05
ИБВ Вестманаея
0 - 2
Викингур
7.23
5.24
1.27
03.05
ИБВ Вестманаея
1 - 2
Брейдаблик
4.49
4.13
1.53
23.04
ИБВ Вестманаея
2 - 6
КР Рейкявик
4.01
4.37
1.56
12.04
ИБВ Вестманаея
1 - 1
Хафнарфьордур
2.40
3.44
2.39
04.04
ИБВ Вестманаея
2 - 2
Тротур
-
-
-
08.02
ИБВ Вестманаея
3 - 1
Лейкнир Р.
-
-
-
25.10
ИБВ Вестманаея
3 - 4
КА Акурейри
2.29
3.62
2.47
04.10
ИБВ Вестманаея
0 - 2
ИА Акранес
1.85
3.56
3.37
21.09
ИБВ Вестманаея
1 - 1
Афтурелдинг
1.82
3.54
3.44
31.08
ИБВ Вестманаея
2 - 0
ИА Акранес
1.67
3.75
3.89
17.08
ИБВ Вестманаея
4 - 1
Валур
3.74
3.86
1.69
02.08
ИБВ Вестманаея
2 - 1
КР Рейкявик
2.54
3.64
2.21
14.07
ИБВ Вестманаея
1 - 0
Стярнан
2.47
3.42
2.35
05.07
ИБВ Вестманаея
0 - 0
Викингур
3.64
3.62
1.76
23.06
ИБВ Вестманаея
1 - 2
Афтурелдинг
1.94
3.44
3.18
19.06
ИБВ Вестманаея
0 - 1
Валур
3.40
4.06
1.74
15.06
ИБВ Вестманаея
0 - 2
Брейдаблик
3.54
3.71
1.76
29.05
ИБВ Вестманаея
2 - 1
Хафнарфьордур
2.57
3.43
2.26
18.05
ИБВ Вестманаея
0 - 0
КА Акурейри
2.05
3.70
2.94
04.05
ИБВ Вестманаея
0 - 2
Вестри
1.81
3.74
3.56
24.04
ИБВ Вестманаея
3 - 1
Фрам Рейкявик
2.44
3.54
2.44
17.04
ИБВ Вестманаея
3 - 0
Викингур
4.41
3.97
1.55
08.09
ИБВ Вестманаея
6 - 0
Гриндавик
1.23
5.81
8.15
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 23 | |
| Победи | 9 | 39% |
| Равни | 5 | 22% |
| Загуби | 9 | 39% |
| Голове | 69 | 3.00 |
| Вкарани Голове | 37 | 1.61 |
| Получени Голове | 32 | 1.39 |
| Мачове Вкарал | 16 | 70% |
| Мачове Получил | 17 | 74% |
| Гол/Гол | 12 | 52% |
| Над 1.5 | 19 | 83% |
| Над 2.5 | 12 | 52% |
| Над 3.5 | 7 | 30% |
| Резултати | ||
| 0 - 2 | 4 | 17.39% |
| 2 - 1 | 2 | 8.70% |
| 3 - 1 | 2 | 8.70% |
| 0 - 0 | 2 | 8.70% |
| 1 - 1 | 2 | 8.70% |
| 1 - 2 | 2 | 8.70% |
| 1 - 0 | 1 | 4.35% |
| 2 - 0 | 1 | 4.35% |
| 3 - 0 | 1 | 4.35% |
| 4 - 1 | 1 | 4.35% |
| 6 - 0 | 1 | 4.35% |
| 2 - 2 | 1 | 4.35% |
| 0 - 1 | 1 | 4.35% |
| 2 - 6 | 1 | 4.35% |
| 3 - 4 | 1 | 4.35% |
| Общо Голове | ||
| 2 | 7 | 30.43% |
| 3 | 5 | 21.74% |
| 4 | 3 | 13.04% |
| 0 | 2 | 8.70% |
| 1 | 2 | 8.70% |
| 5 | 1 | 4.35% |
| 6 | 1 | 4.35% |
| 7 | 1 | 4.35% |
| 8 | 1 | 4.35% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 5 | 21.74% |
| -1 | 4 | 17.39% |
| -2 | 4 | 17.39% |
| +1 | 3 | 13.04% |
| +2 | 3 | 13.04% |
| +3 | 2 | 8.70% |
| +6 | 1 | 4.35% |
| -4 | 1 | 4.35% |