Пенджаб
Суперлига
Индия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Мохали |
Мачове
19.10
Пенджаб
1 - 1
Мумбай Сити
2.32
3.17
2.77
14.10
Пенджаб
2 - 1
Одиша
1.81
3.45
3.78
21.05
Пенджаб
0 - 2
Мумбай Сити
2.06
3.24
3.16
06.05
Пенджаб
1 - 0
Ченай
1.45
3.95
5.84
20.04
Пенджаб
3 - 0
Интер Каши
1.57
3.55
5.26
03.04
Пенджаб
2 - 1
Мохамедан
1.08
7.46
20.96
16.03
Пенджаб
1 - 1
Гоа
2.39
3.17
2.64
09.03
Пенджаб
1 - 1
НортИйст Юн.
1.97
3.30
3.31
27.10
Пенджаб
3 - 0
Гокулам
1.84
3.45
3.54
27.02
Пенджаб
0 - 1
Гоа
2.73
3.30
2.25
22.02
Пенджаб
1 - 3
Ийст Бенгал
2.18
3.28
2.88
01.02
Пенджаб
3 - 2
Бенгалуру
2.39
3.37
2.52
28.01
Пенджаб
1 - 2
Джамшедпур
2.06
3.23
3.16
16.01
Пенджаб
1 - 1
Мумбай Сити
3.48
3.09
1.99
05.01
Пенджаб
0 - 1
Керала Бластърс
3.36
3.53
1.90
26.12
Пенджаб
1 - 3
Мохун Баган
3.46
3.46
1.89
06.12
Пенджаб
2 - 0
Мохамедан
1.63
3.70
4.52
23.11
Пенджаб
1 - 2
НортИйст Юн.
2.20
3.35
2.80
31.10
Пенджаб
3 - 2
Ченай
2.12
3.31
2.97
25.09
Пенджаб
2 - 0
СК Делхи
1.37
4.43
6.65
20.09
Пенджаб
2 - 1
Одиша
2.95
3.31
2.12
11.08
Пенджаб
3 - 0
Мумбай Сити
-
-
-
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 22 | |
| Победи | 11 | 50% |
| Равни | 4 | 18% |
| Загуби | 7 | 32% |
| Голове | 59 | 2.68 |
| Вкарани Голове | 34 | 1.55 |
| Получени Голове | 25 | 1.14 |
| Мачове Вкарал | 19 | 86% |
| Мачове Получил | 16 | 73% |
| Гол/Гол | 13 | 59% |
| Над 1.5 | 19 | 86% |
| Над 2.5 | 12 | 55% |
| Над 3.5 | 4 | 18% |
| Резултати | ||
| 1 - 1 | 4 | 18.18% |
| 2 - 1 | 3 | 13.64% |
| 3 - 0 | 3 | 13.64% |
| 2 - 0 | 2 | 9.09% |
| 3 - 2 | 2 | 9.09% |
| 0 - 1 | 2 | 9.09% |
| 1 - 2 | 2 | 9.09% |
| 1 - 3 | 2 | 9.09% |
| 1 - 0 | 1 | 4.55% |
| 0 - 2 | 1 | 4.55% |
| Общо Голове | ||
| 3 | 8 | 36.36% |
| 2 | 7 | 31.82% |
| 1 | 3 | 13.64% |
| 4 | 2 | 9.09% |
| 5 | 2 | 9.09% |
| Голова Разлика | ||
| +1 | 6 | 27.27% |
| -1 | 4 | 18.18% |
| 0 | 4 | 18.18% |
| +3 | 3 | 13.64% |
| -2 | 3 | 13.64% |
| +2 | 2 | 9.09% |