Кобх Рамблерс
Първа Лига
Ирландия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Коб |
| Стадион: | Сейнт Колман Парк |
| Капацитет: | 5 000 |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
04.05
Кобх Рамблерс
1 - 2
ЮК Дъблин
2.34
3.18
2.61
17.04
Кобх Рамблерс
0 - 0
Лонгфорд
1.76
3.43
3.79
06.04
Кобх Рамблерс
4 - 0
Трийти Юнайтед
1.97
3.18
3.24
20.03
Кобх Рамблерс
1 - 1
Брей Уондърърс
2.17
3.20
2.77
06.03
Кобх Рамблерс
1 - 1
Корк Сити
4.09
3.37
1.71
27.02
Кобх Рамблерс
1 - 1
Фин Харпс
1.58
3.73
4.41
13.02
Кобх Рамблерс
0 - 3
Уексфорд
1.52
3.98
5.00
28.10
Кобх Рамблерс
1 - 0
Трийти Юнайтед
1.72
3.74
3.99
17.10
Кобх Рамблерс
1 - 2
Дъндалк
2.71
3.35
2.28
03.10
Кобх Рамблерс
3 - 1
Брей Уондърърс
1.62
3.85
4.39
26.09
Кобх Рамблерс
4 - 1
Фин Харпс
1.47
4.05
5.72
12.09
Кобх Рамблерс
3 - 0
Трийти Юнайтед
1.40
4.36
6.15
22.08
Кобх Рамблерс
2 - 2
ЮК Дъблин
1.71
3.47
4.28
04.08
Кобх Рамблерс
4 - 0
Уексфорд
1.60
3.85
4.56
01.08
Кобх Рамблерс
3 - 1
Лонгфорд
1.38
4.43
6.36
04.07
Кобх Рамблерс
2 - 1
Атлон
1.36
4.33
6.86
23.06
Кобх Рамблерс
1 - 0
Кери
1.54
3.71
5.23
30.05
Кобх Рамблерс
2 - 1
Трийти Юнайтед
1.59
3.78
4.66
16.05
Кобх Рамблерс
1 - 2
Дъндалк
3.34
3.31
1.97
02.05
Кобх Рамблерс
2 - 1
Брей Уондърърс
1.67
3.60
4.26
25.04
Кобх Рамблерс
3 - 1
Фин Харпс
1.74
3.47
3.97
18.04
Кобх Рамблерс
1 - 0
ЮК Дъблин
1.92
3.29
3.46
04.04
Кобх Рамблерс
1 - 3
Уексфорд
1.51
3.81
5.32
21.03
Кобх Рамблерс
2 - 0
Атлон
1.76
3.33
4.10
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 24 | |
| Победи | 14 | 58% |
| Равни | 5 | 21% |
| Загуби | 5 | 21% |
| Голове | 68 | 2.83 |
| Вкарани Голове | 44 | 1.83 |
| Получени Голове | 24 | 1.00 |
| Мачове Вкарал | 22 | 92% |
| Мачове Получил | 16 | 67% |
| Гол/Гол | 15 | 62% |
| Над 1.5 | 20 | 83% |
| Над 2.5 | 16 | 67% |
| Над 3.5 | 8 | 33% |
| Резултати | ||
| 1 - 0 | 3 | 12.50% |
| 2 - 1 | 3 | 12.50% |
| 3 - 1 | 3 | 12.50% |
| 1 - 1 | 3 | 12.50% |
| 1 - 2 | 3 | 12.50% |
| 4 - 0 | 2 | 8.33% |
| 2 - 0 | 1 | 4.17% |
| 3 - 0 | 1 | 4.17% |
| 4 - 1 | 1 | 4.17% |
| 0 - 0 | 1 | 4.17% |
| 2 - 2 | 1 | 4.17% |
| 0 - 3 | 1 | 4.17% |
| 1 - 3 | 1 | 4.17% |
| Общо Голове | ||
| 3 | 8 | 33.33% |
| 4 | 7 | 29.17% |
| 2 | 4 | 16.67% |
| 1 | 3 | 12.50% |
| 5 | 1 | 4.17% |
| 0 | 1 | 4.17% |
| Голова Разлика | ||
| +1 | 6 | 25.00% |
| 0 | 5 | 20.83% |
| +2 | 4 | 16.67% |
| -1 | 3 | 12.50% |
| +3 | 2 | 8.33% |
| +4 | 2 | 8.33% |
| -2 | 1 | 4.17% |
| -3 | 1 | 4.17% |