Апоел Тел Авив
Висша Лига
Израел
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Тел Авив |
| Стадион: | Блумфийлд |
| Капацитет: | 14 413 |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
15.05
Апоел Тел Авив
0 - 2
Апоел Беер Шева
3.61
3.40
1.87
12.05
Апоел Тел Авив
1 - 0
Ап. Петах Тиква
1.40
4.36
6.15
09.05
Апоел Тел Авив
1 - 1
Макаби Тел Авив
2.57
3.51
2.31
06.05
Апоел Тел Авив
0 - 1
Бейтар Ерусалим
2.96
3.43
2.10
29.04
Апоел Тел Авив
4 - 0
Макаби Хайфа
2.38
3.37
2.57
06.04
Апоел Тел Авив
2 - 0
Макаби Хайфа
2.56
3.36
2.37
13.02
Апоел Тел Авив
3 - 1
Апоел Йерусалим
1.54
3.72
5.31
31.01
Апоел Тел Авив
2 - 0
Макаби Нетания
1.88
3.64
3.33
19.01
Апоел Тел Авив
2 - 1
Апоел Беер Шева
3.71
3.54
1.80
04.01
Апоел Тел Авив
1 - 0
МС Ашдод
1.44
4.19
5.69
20.12
Апоел Тел Авив
3 - 1
М. Бней Райна
1.38
4.43
6.42
06.12
Апоел Тел Авив
4 - 0
Ап. Петах Тиква
1.93
3.38
3.41
29.11
Апоел Тел Авив
2 - 0
Бней Сахнин
1.54
3.72
5.31
01.11
Апоел Тел Авив
2 - 0
Ирони Тиберия
1.36
4.52
6.82
19.10
Апоел Тел Авив
0 - 3
Макаби Тел Авив
3.92
3.73
1.72
27.09
Апоел Тел Авив
1 - 0
Апоел Хайфа
1.75
3.57
3.93
15.09
Апоел Тел Авив
3 - 2
Бейтар Ерусалим
3.19
3.31
2.05
23.08
Апоел Тел Авив
2 - 1
Ап. Кирят Шмона
1.86
3.33
3.71
Хронология
Мачове Домакин
| № | Отбор | Домакин |
|---|---|---|
| 1 | Апоел Беер Шева | 2 - 1 |
| 2 | Бейтар Ерусалим | 3 - 2 |
| 3 | Макаби Тел Авив | 0 - 3* |
| 4 | Апоел Тел Авив | - |
| 5 | Макаби Хайфа | 2 - 0 |
| 6 | Ап. Петах Тиква | 4 - 0 |
Мачове Домакин
| № | Отбор | Home |
|---|---|---|
| 1 | Апоел Беер Шева | 2 - 1 |
| 2 | Бейтар Ерусалим | 3 - 2 |
| 3 | Макаби Тел Авив | 0 - 3* |
| 4 | Апоел Тел Авив | - |
| 5 | Макаби Хайфа | 2 - 0 |
| 6 | Ап. Петах Тиква | 4 - 0 |
| 7 | Макаби Нетания | 2 - 0 |
| 8 | Бней Сахнин | 2 - 0 |
| 9 | Ап. Кирят Шмона | 2 - 1 |
| 10 | Апоел Хайфа | 1 - 0 |
| 11 | МС Ашдод | 1 - 0 |
| 12 | Апоел Йерусалим | 3 - 1 |
| 13 | Ирони Тиберия | 2 - 0 |
| 14 | М. Бней Райна | 3 - 1 |
Статистика мачове
| Мачове | 18 | |
| Победи | 14 | 78% |
| Равни | 1 | 6% |
| Загуби | 3 | 17% |
| Голове | 46 | 2.56 |
| Вкарани Голове | 33 | 1.83 |
| Получени Голове | 13 | 0.72 |
| Мачове Вкарал | 15 | 83% |
| Мачове Получил | 9 | 50% |
| Гол/Гол | 6 | 33% |
| Над 1.5 | 14 | 78% |
| Над 2.5 | 8 | 44% |
| Над 3.5 | 5 | 28% |
| Резултати | ||
| 2 - 0 | 4 | 22.22% |
| 1 - 0 | 3 | 16.67% |
| 2 - 1 | 2 | 11.11% |
| 3 - 1 | 2 | 11.11% |
| 4 - 0 | 2 | 11.11% |
| 3 - 2 | 1 | 5.56% |
| 1 - 1 | 1 | 5.56% |
| 0 - 1 | 1 | 5.56% |
| 0 - 2 | 1 | 5.56% |
| 0 - 3 | 1 | 5.56% |
| Общо Голове | ||
| 2 | 6 | 33.33% |
| 1 | 4 | 22.22% |
| 4 | 4 | 22.22% |
| 3 | 3 | 16.67% |
| 5 | 1 | 5.56% |
| Голова Разлика | ||
| +1 | 6 | 33.33% |
| +2 | 6 | 33.33% |
| +4 | 2 | 11.11% |
| -1 | 1 | 5.56% |
| -2 | 1 | 5.56% |
| -3 | 1 | 5.56% |
| 0 | 1 | 5.56% |