Ирони Модиин
Първа Лига
Израел
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Модиин-Макабим-Реут |
Мачове
09.10
Ирони Модиин
1 - 2
Апоел Афула
2.78
3.27
2.23
24.09
Ирони Модиин
1 - 3
МС Ашдод
4.31
3.67
1.65
10.09
Ирони Модиин
2 - 4
Бней Йехуда
4.38
3.63
1.65
30.08
Ирони Модиин
1 - 1
М. Кирят Гат
2.45
3.21
2.57
18.08
Ирони Модиин
0 - 2
Макаби Херзлия
3.00
3.13
2.18
14.05
Ирони Модиин
0 - 1
Апоел Акко
2.29
3.10
2.80
08.05
Ирони Модиин
4 - 1
Макаби Яфа
2.98
3.21
2.05
01.05
Ирони Модиин
1 - 1
Кафр Касим
2.27
3.04
2.75
17.04
Ирони Модиин
0 - 0
Кафр Касим
2.58
2.90
2.49
10.04
Ирони Модиин
2 - 3
Апоел Рамат Ган
2.98
3.19
2.05
30.03
Ирони Модиин
1 - 0
Апоел Кфар Сава
3.46
3.34
1.90
23.02
Ирони Модиин
0 - 0
Ап. Кфар Шалем
3.24
3.27
1.99
06.02
Ирони Модиин
1 - 1
Ап Ришон ЛеЦион
3.12
3.11
2.13
26.01
Ирони Модиин
1 - 2
Макаби Херзлия
2.69
3.28
2.27
09.01
Ирони Модиин
0 - 0
Кирят Ям
3.40
3.29
1.92
05.01
Ирони Модиин
1 - 0
Апоел Хадера
2.74
3.07
2.35
08.12
Ирони Модиин
1 - 2
Апоел Раанана
2.12
3.15
3.03
10.11
Ирони Модиин
3 - 1
Апоел Афула
1.97
3.37
3.19
28.10
Ирони Модиин
1 - 3
М. Аки Назарет
1.54
3.94
4.92
24.10
Ирони Модиин
3 - 1
Бней Йехуда
2.85
3.10
2.26
15.10
Ирони Модиин
1 - 2
М. Петах Тиква
6.06
4.14
1.42
28.09
Ирони Модиин
2 - 2
Макаби Яфа
2.62
3.18
2.40
14.09
Ирони Модиин
1 - 0
Апоел Акко
2.31
3.44
2.55
24.08
Ирони Модиин
2 - 1
Ап. Ноф Хагалил
2.10
3.00
3.30
07.08
Ирони Модиин
1 - 2
Кафр Касим
-
-
-
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 25 | |
| Победи | 7 | 28% |
| Равни | 7 | 28% |
| Загуби | 11 | 44% |
| Голове | 66 | 2.64 |
| Вкарани Голове | 31 | 1.24 |
| Получени Голове | 35 | 1.40 |
| Мачове Вкарал | 20 | 80% |
| Мачове Получил | 19 | 76% |
| Гол/Гол | 17 | 68% |
| Над 1.5 | 18 | 72% |
| Над 2.5 | 14 | 56% |
| Над 3.5 | 8 | 32% |
| Резултати | ||
| 1 - 2 | 5 | 20.00% |
| 1 - 0 | 3 | 12.00% |
| 0 - 0 | 3 | 12.00% |
| 1 - 1 | 3 | 12.00% |
| 3 - 1 | 2 | 8.00% |
| 1 - 3 | 2 | 8.00% |
| 2 - 1 | 1 | 4.00% |
| 4 - 1 | 1 | 4.00% |
| 2 - 2 | 1 | 4.00% |
| 0 - 1 | 1 | 4.00% |
| 0 - 2 | 1 | 4.00% |
| 2 - 3 | 1 | 4.00% |
| 2 - 4 | 1 | 4.00% |
| Общо Голове | ||
| 3 | 6 | 24.00% |
| 4 | 5 | 20.00% |
| 1 | 4 | 16.00% |
| 2 | 4 | 16.00% |
| 0 | 3 | 12.00% |
| 5 | 2 | 8.00% |
| 6 | 1 | 4.00% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 7 | 28.00% |
| -1 | 7 | 28.00% |
| +1 | 4 | 16.00% |
| -2 | 4 | 16.00% |
| +2 | 2 | 8.00% |
| +3 | 1 | 4.00% |