Ирони Тиберия
Висша Лига
Израел
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Тиберия |
| Стадион: | Градски стадион Тиберия |
| Капацитет: | 4 500 |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
13.05
Ирони Тиберия
1 - 0
М. Бней Райна
1.84
3.42
3.72
10.05
Ирони Тиберия
4 - 3
Макаби Нетания
2.46
3.47
2.43
26.04
Ирони Тиберия
2 - 0
Ап. Кирят Шмона
2.77
3.20
2.31
11.04
Ирони Тиберия
0 - 0
МС Ашдод
2.69
3.24
2.35
21.02
Ирони Тиберия
2 - 1
М. Бней Райна
2.03
3.30
3.20
07.02
Ирони Тиберия
0 - 2
Апоел Тел Авив
4.73
3.69
1.60
24.01
Ирони Тиберия
1 - 1
Бней Сахнин
2.40
3.10
2.74
10.01
Ирони Тиберия
1 - 4
Ап. Петах Тиква
3.24
3.27
2.03
03.01
Ирони Тиберия
4 - 0
Макаби Нетания
3.44
3.59
1.87
20.12
Ирони Тиберия
3 - 0
Апоел Беер Шева
8.64
5.35
1.25
03.12
Ирони Тиберия
0 - 5
Бейтар Ерусалим
5.22
4.15
1.48
08.11
Ирони Тиберия
2 - 3
Ап. Кирят Шмона
3.07
3.10
2.20
25.10
Ирони Тиберия
1 - 1
Макаби Хайфа
6.58
4.54
1.37
04.10
Ирони Тиберия
1 - 0
Апоел Йерусалим
2.69
3.25
2.36
13.09
Ирони Тиберия
1 - 4
Макаби Тел Авив
10.00
5.41
1.22
23.08
Ирони Тиберия
1 - 0
Апоел Хайфа
2.75
3.20
2.36
Хронология
Мачове Домакин
| № | Отбор | Домакин |
|---|---|---|
| 1 | Макаби Нетания | 4 - 0 |
| 2 | Ап. Кирят Шмона | 2 - 3 |
| 3 | Бней Сахнин | 1 - 1 |
| 4 | Ирони Тиберия | - |
| 5 | Апоел Йерусалим | 1 - 0 |
| 6 | Апоел Хайфа | 1 - 0 |
| 7 | МС Ашдод | 0 - 0 |
| 8 | М. Бней Райна | 2 - 1 |
Мачове Домакин
| № | Отбор | Home |
|---|---|---|
| 1 | Апоел Беер Шева | 3 - 0 |
| 2 | Бейтар Ерусалим | 0 - 5 |
| 3 | Макаби Тел Авив | 1 - 4 |
| 4 | Апоел Тел Авив | 0 - 2 |
| 5 | Макаби Хайфа | 1 - 1 |
| 6 | Ап. Петах Тиква | 1 - 4 |
| 7 | Макаби Нетания | 4 - 0 |
| 8 | Бней Сахнин | 1 - 1 |
| 9 | Ап. Кирят Шмона | 2 - 3 |
| 10 | Апоел Хайфа | 1 - 0 |
| 11 | МС Ашдод | 0 - 0 |
| 12 | Апоел Йерусалим | 1 - 0 |
| 13 | Ирони Тиберия | - |
| 14 | М. Бней Райна | 2 - 1 |
Статистика мачове
| Мачове | 16 | |
| Победи | 8 | 50% |
| Равни | 3 | 19% |
| Загуби | 5 | 31% |
| Голове | 48 | 3.00 |
| Вкарани Голове | 24 | 1.50 |
| Получени Голове | 24 | 1.50 |
| Мачове Вкарал | 13 | 81% |
| Мачове Получил | 9 | 56% |
| Гол/Гол | 7 | 44% |
| Над 1.5 | 12 | 75% |
| Над 2.5 | 8 | 50% |
| Над 3.5 | 6 | 38% |
| Резултати | ||
| 1 - 0 | 3 | 18.75% |
| 1 - 1 | 2 | 12.50% |
| 1 - 4 | 2 | 12.50% |
| 2 - 0 | 1 | 6.25% |
| 2 - 1 | 1 | 6.25% |
| 3 - 0 | 1 | 6.25% |
| 4 - 0 | 1 | 6.25% |
| 4 - 3 | 1 | 6.25% |
| 0 - 0 | 1 | 6.25% |
| 0 - 2 | 1 | 6.25% |
| 0 - 5 | 1 | 6.25% |
| 2 - 3 | 1 | 6.25% |
| Общо Голове | ||
| 2 | 4 | 25.00% |
| 5 | 4 | 25.00% |
| 1 | 3 | 18.75% |
| 3 | 2 | 12.50% |
| 4 | 1 | 6.25% |
| 7 | 1 | 6.25% |
| 0 | 1 | 6.25% |
| Голова Разлика | ||
| +1 | 5 | 31.25% |
| 0 | 3 | 18.75% |
| -3 | 2 | 12.50% |
| +2 | 1 | 6.25% |
| +3 | 1 | 6.25% |
| +4 | 1 | 6.25% |
| -1 | 1 | 6.25% |
| -2 | 1 | 6.25% |
| -5 | 1 | 6.25% |