Катания
Серия С - С
Италия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Катания |
| Стадион: | Анджело Масимино |
| Капацитет: | 23 200 (20 266) |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
31.10
Чериньола
1 - 0
Катания
2.95
3.36
2.13
17.10
Потенца
2 - 1
Катания
2.76
3.14
2.38
11.10
Алтамура
0 - 3
Катания
4.56
3.33
1.71
27.09
Казертана
1 - 2
Катания
2.81
3.06
2.37
15.09
Пичерно
2 - 4
Катания
3.28
3.02
2.13
29.08
Монополи
2 - 0
Катания
3.19
2.90
2.23
14.08
Парма
2 - 0
Катания
1.31
4.98
8.83
08.08
Виченца
1 - 1
Катания
1.73
3.52
4.63
24.05
Асколи
4 - 0
Катания
2.11
2.97
3.43
17.05
Леко
0 - 0
Катания
3.16
2.98
2.21
26.04
Аталанта II
1 - 1
Катания
3.29
3.33
1.99
13.04
Кротоне
2 - 0
Катания
-
-
-
28.03
Латина
0 - 1
Катания
5.01
3.19
1.70
15.03
Алтамура
1 - 2
Катания
6.41
3.52
1.51
05.03
Беневенто
2 - 1
Катания
2.35
2.84
3.04
01.03
Салернитана
0 - 0
Катания
2.70
2.87
2.58
14.02
Сиракуза
1 - 1
Катания
4.98
3.43
1.64
31.01
Соренто
3 - 1
Катания
6.35
3.42
1.53
18.01
Монополи
1 - 2
Катания
3.93
2.96
1.95
04.01
Фоджа
1 - 1
Катания
6.81
3.70
1.46
14.12
Потенца
1 - 1
Катания
4.59
3.39
1.69
29.11
Пичерно
0 - 1
Катания
5.71
3.49
1.56
15.11
Казарано
1 - 0
Катания
3.68
3.17
1.94
31.10
Казертана
2 - 2
Катания
3.48
2.95
2.08
11.10
Джуляно
0 - 3
Катания
4.32
3.51
1.71
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 25 | |
| Победи | 8 | 32% |
| Равни | 8 | 32% |
| Загуби | 9 | 36% |
| Голове | 59 | 2.36 |
| Вкарани Голове | 28 | 1.12 |
| Получени Голове | 31 | 1.24 |
| Мачове Вкарал | 17 | 68% |
| Мачове Получил | 19 | 76% |
| Гол/Гол | 13 | 52% |
| Над 1.5 | 19 | 76% |
| Над 2.5 | 11 | 44% |
| Над 3.5 | 4 | 16% |
| Резултати | ||
| 1 - 1 | 5 | 20.00% |
| 2 - 1 | 3 | 12.00% |
| 0 - 2 | 3 | 12.00% |
| 1 - 0 | 2 | 8.00% |
| 3 - 0 | 2 | 8.00% |
| 0 - 0 | 2 | 8.00% |
| 0 - 1 | 2 | 8.00% |
| 1 - 2 | 2 | 8.00% |
| 4 - 2 | 1 | 4.00% |
| 2 - 2 | 1 | 4.00% |
| 0 - 4 | 1 | 4.00% |
| 1 - 3 | 1 | 4.00% |
| Общо Голове | ||
| 2 | 8 | 32.00% |
| 3 | 7 | 28.00% |
| 1 | 4 | 16.00% |
| 4 | 3 | 12.00% |
| 0 | 2 | 8.00% |
| 6 | 1 | 4.00% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 8 | 32.00% |
| +1 | 5 | 20.00% |
| -1 | 4 | 16.00% |
| -2 | 4 | 16.00% |
| +3 | 2 | 8.00% |
| +2 | 1 | 4.00% |
| -4 | 1 | 4.00% |