Виртус Ентела
Серия Б
Италия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Киавари |
| Стадион: | Стадио Комунале Киавари |
| Капацитет: | 2 510 (955) |
| Размери: | 103 x 62 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
31.10
Сампдория
2 - 0
Виртус Ентела
2.26
3.08
3.14
17.10
Падова
1 - 2
Виртус Ентела
2.44
2.98
2.92
19.09
Кремонезе
0 - 0
Виртус Ентела
1.99
3.24
3.66
11.09
Пиза
1 - 4
Виртус Ентела
1.70
3.34
5.03
22.08
Судтирол
1 - 0
Виртус Ентела
2.06
2.99
3.79
16.08
Верона
2 - 2
Виртус Ентела
1.63
3.70
5.21
01.05
Бари
2 - 0
Виртус Ентела
2.76
3.11
2.48
19.04
Емполи
1 - 1
Виртус Ентела
2.05
3.09
3.63
06.04
Мантова
1 - 0
Виртус Ентела
1.97
3.28
3.63
18.03
Пескара
3 - 0
Виртус Ентела
2.09
3.30
3.25
07.03
Судтирол
0 - 1
Виртус Ентела
1.87
3.03
4.48
27.02
Монца
2 - 0
Виртус Ентела
1.56
3.67
5.71
14.02
Палермо
3 - 0
Виртус Ентела
1.63
3.63
5.02
07.02
Специа
1 - 1
Виртус Ентела
2.17
2.90
3.49
24.01
Юве Стабия
1 - 0
Виртус Ентела
2.02
2.95
3.94
16.01
Сампдория
1 - 1
Виртус Ентела
1.93
3.12
4.02
27.12
Венеция
1 - 0
Виртус Ентела
1.51
3.83
6.05
14.12
Карарезе
3 - 1
Виртус Ентела
2.42
3.07
2.84
29.11
Катанзаро
3 - 2
Виртус Ентела
2.45
2.99
2.88
08.11
Реджиана 1919
0 - 0
Виртус Ентела
3.02
2.97
2.38
28.10
Фрозиноне
4 - 0
Виртус Ентела
2.20
3.04
3.29
05.10
Модена
2 - 0
Виртус Ентела
1.83
3.22
4.40
27.09
Авелино
2 - 0
Виртус Ентела
2.63
2.94
2.71
21.09
Падова
2 - 1
Виртус Ентела
2.49
2.94
2.91
30.08
Чезена
1 - 1
Виртус Ентела
2.16
2.88
3.60
16.08
Каляри
1 - 1
Виртус Ентела
1.43
4.29
6.67
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 26 | |
| Победи | 3 | 12% |
| Равни | 8 | 31% |
| Загуби | 15 | 58% |
| Голове | 59 | 2.27 |
| Вкарани Голове | 18 | 0.69 |
| Получени Голове | 41 | 1.58 |
| Мачове Вкарал | 12 | 46% |
| Мачове Получил | 23 | 88% |
| Гол/Гол | 11 | 42% |
| Над 1.5 | 19 | 73% |
| Над 2.5 | 9 | 35% |
| Над 3.5 | 5 | 19% |
| Резултати | ||
| 1 - 1 | 5 | 19.23% |
| 0 - 2 | 5 | 19.23% |
| 0 - 1 | 4 | 15.38% |
| 0 - 0 | 2 | 7.69% |
| 0 - 3 | 2 | 7.69% |
| 1 - 0 | 1 | 3.85% |
| 2 - 1 | 1 | 3.85% |
| 4 - 1 | 1 | 3.85% |
| 2 - 2 | 1 | 3.85% |
| 0 - 4 | 1 | 3.85% |
| 1 - 2 | 1 | 3.85% |
| 1 - 3 | 1 | 3.85% |
| 2 - 3 | 1 | 3.85% |
| Общо Голове | ||
| 2 | 10 | 38.46% |
| 1 | 5 | 19.23% |
| 3 | 4 | 15.38% |
| 4 | 3 | 11.54% |
| 0 | 2 | 7.69% |
| 5 | 2 | 7.69% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 8 | 30.77% |
| -1 | 6 | 23.08% |
| -2 | 6 | 23.08% |
| +1 | 2 | 7.69% |
| -3 | 2 | 7.69% |
| +3 | 1 | 3.85% |
| -4 | 1 | 3.85% |