Юве Стабия
Серия Б
Италия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Кастеламаре ди Стабия |
| Стадион: | Ромео Менти |
| Капацитет: | 13 000 (2 600) |
| Размери: | 110 x 65 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
01.11
Емполи
2 - 2
Юве Стабия
2.82
3.11
2.43
24.10
Кремонезе
0 - 1
Юве Стабия
1.90
3.36
3.79
10.10
Виртус Ентела
1 - 1
Юве Стабия
2.01
3.12
3.71
03.10
Лацио
3 - 3
Юве Стабия
-
-
-
12.09
Виченца
1 - 1
Юве Стабия
2.02
3.20
3.61
29.08
Сампдория
1 - 2
Юве Стабия
1.88
3.16
4.16
23.08
Палермо
1 - 0
Юве Стабия
1.55
3.73
5.77
16.08
Фрозиноне
4 - 1
Юве Стабия
1.68
3.74
4.66
06.08
Кавезе
0 - 1
Юве Стабия
6.71
4.41
1.36
19.05
Монца
2 - 1
Юве Стабия
1.80
3.27
4.38
12.05
Модена
0 - 1
Юве Стабия
2.15
3.03
3.43
08.05
Судтирол
1 - 1
Юве Стабия
1.54
3.96
5.39
25.04
Пескара
1 - 1
Юве Стабия
2.15
3.32
3.11
06.04
Венеция
3 - 1
Юве Стабия
1.41
4.26
6.87
17.03
Палермо
2 - 2
Юве Стабия
1.64
3.47
5.21
08.03
Мантова
2 - 0
Юве Стабия
2.53
3.13
2.69
28.02
Авелино
0 - 0
Юве Стабия
2.71
2.81
2.76
15.02
Монца
2 - 1
Юве Стабия
1.70
3.34
5.04
11.02
Емполи
1 - 2
Юве Стабия
2.46
2.88
3.00
01.02
Реджиана 1919
1 - 1
Юве Стабия
3.25
2.93
2.28
17.01
Бари
0 - 1
Юве Стабия
2.95
2.92
2.45
20.12
Чезена
1 - 1
Юве Стабия
2.05
3.04
3.72
08.12
Фрозиноне
3 - 0
Юве Стабия
2.04
3.19
3.55
24.11
Сампдория
1 - 0
Юве Стабия
2.56
2.91
2.82
02.11
Модена
3 - 0
Юве Стабия
1.90
3.19
4.05
26.10
Падова
2 - 2
Юве Стабия
2.59
2.92
2.79
05.10
Карарезе
3 - 0
Юве Стабия
2.55
3.01
2.75
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 27 | |
| Победи | 6 | 22% |
| Равни | 11 | 41% |
| Загуби | 10 | 37% |
| Голове | 68 | 2.52 |
| Вкарани Голове | 27 | 1.00 |
| Получени Голове | 41 | 1.52 |
| Мачове Вкарал | 20 | 74% |
| Мачове Получил | 22 | 81% |
| Гол/Гол | 16 | 59% |
| Над 1.5 | 20 | 74% |
| Над 2.5 | 13 | 48% |
| Над 3.5 | 6 | 22% |
| Резултати | ||
| 1 - 1 | 6 | 22.22% |
| 1 - 0 | 4 | 14.81% |
| 2 - 2 | 3 | 11.11% |
| 0 - 3 | 3 | 11.11% |
| 2 - 1 | 2 | 7.41% |
| 0 - 1 | 2 | 7.41% |
| 1 - 2 | 2 | 7.41% |
| 0 - 0 | 1 | 3.70% |
| 3 - 3 | 1 | 3.70% |
| 0 - 2 | 1 | 3.70% |
| 1 - 3 | 1 | 3.70% |
| 1 - 4 | 1 | 3.70% |
| Общо Голове | ||
| 2 | 7 | 25.93% |
| 3 | 7 | 25.93% |
| 1 | 6 | 22.22% |
| 4 | 4 | 14.81% |
| 0 | 1 | 3.70% |
| 5 | 1 | 3.70% |
| 6 | 1 | 3.70% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 11 | 40.74% |
| +1 | 6 | 22.22% |
| -1 | 4 | 14.81% |
| -3 | 4 | 14.81% |
| -2 | 2 | 7.41% |