Монца
Серия Б
Италия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Монца |
| Стадион: | Стадио Бриантео |
| Капацитет: | 18 568 (8 000) |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
16.05
Юве Стабия
2 - 2
Монца
3.19
3.05
2.23
01.05
Мантова
3 - 2
Монца
4.74
3.66
1.66
17.04
Сампдория
0 - 3
Монца
3.26
3.17
2.16
06.04
Катанзаро
1 - 1
Монца
2.99
3.30
2.23
17.03
Реджиана 1919
0 - 0
Монца
5.18
3.40
1.66
07.03
Специа
4 - 2
Монца
3.55
3.13
2.05
03.03
Чезена
1 - 3
Монца
3.37
3.21
2.09
21.02
Карарезе
0 - 1
Монца
3.63
3.24
1.99
11.02
Судтирол
0 - 0
Монца
3.46
3.09
2.10
01.02
Падова
1 - 2
Монца
4.33
3.30
1.81
10.01
Виртус Ентела
1 - 0
Монца
3.98
3.21
1.91
26.12
Модена
1 - 2
Монца
2.43
2.91
2.99
13.12
Венеция
2 - 0
Монца
2.09
3.08
3.52
30.11
Юве Стабия
2 - 2
Монца
3.46
2.83
2.23
09.11
Пескара
0 - 2
Монца
5.29
3.65
1.61
28.10
Палермо
0 - 3
Монца
2.15
3.16
3.30
18.10
Фрозиноне
0 - 1
Монца
2.60
3.12
2.62
01.10
Емполи
1 - 1
Монца
2.77
2.90
2.62
12.09
Авелино
2 - 1
Монца
3.38
3.14
2.13
31.08
Бари
1 - 1
Монца
2.98
2.98
2.42
06.08
Аталанта
2 - 1
Монца
1.29
5.80
7.70
24.05
Милан
2 - 0
Монца
1.24
6.40
10.07
11.05
Удинезе
1 - 2
Монца
1.47
4.30
6.69
27.04
Ювентус
2 - 0
Монца
1.18
6.93
14.92
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 24 | |
| Победи | 9 | 38% |
| Равни | 7 | 29% |
| Загуби | 8 | 33% |
| Голове | 61 | 2.54 |
| Вкарани Голове | 32 | 1.33 |
| Получени Голове | 29 | 1.21 |
| Мачове Вкарал | 18 | 75% |
| Мачове Получил | 17 | 71% |
| Гол/Гол | 13 | 54% |
| Над 1.5 | 19 | 79% |
| Над 2.5 | 12 | 50% |
| Над 3.5 | 5 | 21% |
| Резултати | ||
| 2 - 1 | 3 | 12.50% |
| 1 - 1 | 3 | 12.50% |
| 0 - 2 | 3 | 12.50% |
| 1 - 0 | 2 | 8.33% |
| 3 - 0 | 2 | 8.33% |
| 0 - 0 | 2 | 8.33% |
| 2 - 2 | 2 | 8.33% |
| 1 - 2 | 2 | 8.33% |
| 2 - 0 | 1 | 4.17% |
| 3 - 1 | 1 | 4.17% |
| 0 - 1 | 1 | 4.17% |
| 2 - 3 | 1 | 4.17% |
| 2 - 4 | 1 | 4.17% |
| Общо Голове | ||
| 2 | 7 | 29.17% |
| 3 | 7 | 29.17% |
| 1 | 3 | 12.50% |
| 4 | 3 | 12.50% |
| 0 | 2 | 8.33% |
| 5 | 1 | 4.17% |
| 6 | 1 | 4.17% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 7 | 29.17% |
| +1 | 5 | 20.83% |
| -1 | 4 | 16.67% |
| -2 | 4 | 16.67% |
| +2 | 2 | 8.33% |
| +3 | 2 | 8.33% |