Сасуоло
Серия А
Италия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Сасуоло |
| Треньор: | Фабио Гросо (Ита) |
| Стадион: | Чита дел Триколоре |
| Капацитет: | 23 717 |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
03.05
Сасуоло
2 - 0
Милан
4.55
3.89
1.70
17.04
Сасуоло
2 - 1
Комо
5.93
4.24
1.52
04.04
Сасуоло
2 - 1
Каляри
2.03
3.10
4.04
15.03
Сасуоло
0 - 1
Болоня
2.49
3.21
2.84
01.03
Сасуоло
2 - 1
Аталанта
3.57
3.45
2.03
20.02
Сасуоло
3 - 0
Верона
1.74
3.42
5.12
08.02
Сасуоло
0 - 5
Интер
7.17
4.46
1.43
25.01
Сасуоло
1 - 0
Кремонезе
1.99
3.28
3.95
06.01
Сасуоло
0 - 3
Ювентус
5.04
3.72
1.68
03.01
Сасуоло
1 - 1
Парма
1.99
3.24
3.99
21.12
Сасуоло
0 - 1
Торино
2.37
3.10
3.19
06.12
Сасуоло
3 - 1
Фиорентина
3.03
3.18
2.41
24.11
Сасуоло
2 - 2
Пиза
2.07
3.13
3.90
03.11
Сасуоло
1 - 2
Дженоа
2.41
2.92
3.31
26.10
Сасуоло
0 - 1
Рома
4.27
3.36
1.90
28.09
Сасуоло
3 - 1
Удинезе
2.24
3.24
3.13
14.09
Сасуоло
1 - 0
Лацио
3.57
3.45
2.04
23.08
Сасуоло
0 - 2
Наполи
5.61
3.84
1.61
Хронология
Мачове Домакин
| № | Отбор | Home |
|---|---|---|
| 1 | Интер | 0 - 5 |
| 2 | Наполи | 0 - 2 |
| 3 | Милан | 2 - 0 |
| 4 | Рома | 0 - 1 |
| 5 | Комо | 2 - 1 |
| 6 | Ювентус | 0 - 3 |
| 7 | Аталанта | 2 - 1 |
| 8 | Болоня | 0 - 1 |
| 9 | Лацио | 1 - 0 |
| 10 | Удинезе | 3 - 1 |
| 11 | Сасуоло | - |
| 12 | Торино | 0 - 1 |
| 13 | Парма | 1 - 1 |
| 14 | Фиорентина | 3 - 1 |
| 15 | Дженоа | 1 - 2 |
| 16 | Каляри | 2 - 1 |
| 17 | Лече | |
| 18 | Кремонезе | 1 - 0 |
| 19 | Верона | 3 - 0 |
| 20 | Пиза | 2 - 2 |
Статистика мачове
| Мачове | 18 | |
| Победи | 9 | 50% |
| Равни | 2 | 11% |
| Загуби | 7 | 39% |
| Голове | 46 | 2.56 |
| Вкарани Голове | 23 | 1.28 |
| Получени Голове | 23 | 1.28 |
| Мачове Вкарал | 12 | 67% |
| Мачове Получил | 14 | 78% |
| Гол/Гол | 8 | 44% |
| Над 1.5 | 13 | 72% |
| Над 2.5 | 10 | 56% |
| Над 3.5 | 4 | 22% |
| Резултати | ||
| 2 - 1 | 3 | 16.67% |
| 0 - 1 | 3 | 16.67% |
| 1 - 0 | 2 | 11.11% |
| 3 - 1 | 2 | 11.11% |
| 2 - 0 | 1 | 5.56% |
| 3 - 0 | 1 | 5.56% |
| 1 - 1 | 1 | 5.56% |
| 2 - 2 | 1 | 5.56% |
| 0 - 2 | 1 | 5.56% |
| 0 - 3 | 1 | 5.56% |
| 0 - 5 | 1 | 5.56% |
| 1 - 2 | 1 | 5.56% |
| Общо Голове | ||
| 3 | 6 | 33.33% |
| 1 | 5 | 27.78% |
| 2 | 3 | 16.67% |
| 4 | 3 | 16.67% |
| 5 | 1 | 5.56% |
| Голова Разлика | ||
| +1 | 5 | 27.78% |
| -1 | 4 | 22.22% |
| +2 | 3 | 16.67% |
| 0 | 2 | 11.11% |
| +3 | 1 | 5.56% |
| -2 | 1 | 5.56% |
| -3 | 1 | 5.56% |
| -5 | 1 | 5.56% |