Специа
Серия С - В
Италия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Ла Специя |
| Стадион: | Алберто Пико |
| Капацитет: | 10 336 |
| Размери: | 105 x 65 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
01.11
Специа
2 - 1
Аталанта II
1.43
4.09
6.14
28.10
Специа
2 - 1
Ливорно
1.53
3.53
5.23
24.10
Специа
1 - 1
Латина
1.46
3.77
6.52
10.10
Специа
2 - 0
Губио
1.23
5.07
11.30
21.09
Специа
3 - 1
Вис Пезаро
1.19
5.74
11.12
12.09
Специа
2 - 0
Ливорно
1.63
3.48
4.92
02.09
Специа
3 - 0
Вадо
1.56
3.52
4.82
29.08
Специа
1 - 0
Кампобасо
1.78
3.26
4.20
16.08
Специа
4 - 1
Торес
-
-
-
01.05
Специа
2 - 2
Венеция
4.51
3.84
1.65
18.04
Специа
6 - 1
Судтирол
2.42
3.12
2.83
12.04
Специа
0 - 2
Мантова
2.26
3.17
3.02
17.03
Специа
1 - 1
Емполи
2.51
2.84
2.93
07.03
Специа
4 - 2
Монца
3.55
3.13
2.05
28.02
Специа
0 - 1
Реджиана 1919
1.97
3.15
3.82
15.02
Специа
0 - 2
Фрозиноне
2.72
3.26
2.42
07.02
Специа
1 - 1
Виртус Ентела
2.17
2.90
3.49
24.01
Специа
1 - 0
Авелино
1.94
3.23
3.77
27.12
Специа
2 - 1
Пескара
1.87
3.41
3.82
13.12
Специа
0 - 2
Модена
3.30
3.06
2.18
30.11
Специа
1 - 0
Сампдория
2.26
3.02
3.18
07.11
Специа
1 - 1
Бари
1.92
3.14
4.03
29.10
Специа
1 - 1
Падова
1.89
3.12
4.18
18.10
Специа
1 - 2
Чезена
2.13
3.07
3.40
04.10
Специа
1 - 2
Палермо
2.52
3.00
2.79
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 25 | |
| Победи | 13 | 52% |
| Равни | 6 | 24% |
| Загуби | 6 | 24% |
| Голове | 68 | 2.72 |
| Вкарани Голове | 42 | 1.68 |
| Получени Голове | 26 | 1.04 |
| Мачове Вкарал | 21 | 84% |
| Мачове Получил | 19 | 76% |
| Гол/Гол | 15 | 60% |
| Над 1.5 | 21 | 84% |
| Над 2.5 | 11 | 44% |
| Над 3.5 | 5 | 20% |
| Резултати | ||
| 1 - 1 | 5 | 20.00% |
| 1 - 0 | 3 | 12.00% |
| 2 - 1 | 3 | 12.00% |
| 0 - 2 | 3 | 12.00% |
| 2 - 0 | 2 | 8.00% |
| 1 - 2 | 2 | 8.00% |
| 3 - 0 | 1 | 4.00% |
| 3 - 1 | 1 | 4.00% |
| 4 - 1 | 1 | 4.00% |
| 4 - 2 | 1 | 4.00% |
| 6 - 1 | 1 | 4.00% |
| 2 - 2 | 1 | 4.00% |
| 0 - 1 | 1 | 4.00% |
| Общо Голове | ||
| 2 | 10 | 40.00% |
| 3 | 6 | 24.00% |
| 1 | 4 | 16.00% |
| 4 | 2 | 8.00% |
| 5 | 1 | 4.00% |
| 6 | 1 | 4.00% |
| 7 | 1 | 4.00% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 6 | 24.00% |
| +1 | 6 | 24.00% |
| +2 | 4 | 16.00% |
| -1 | 3 | 12.00% |
| -2 | 3 | 12.00% |
| +3 | 2 | 8.00% |
| +5 | 1 | 4.00% |