Алб. Ниигата
Джей 2 Лига
Япония
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Ниигата |
| Стадион: | Големия Лебед |
| Капацитет: | 42 300 |
| Размери: | 107 x 72 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
10.05
Цвайген Кан.
1 - 1
Алб. Ниигата
2.66
3.05
2.52
06.05
Алб. Ниигата
1 - 0
Токушима Вортис
2.87
3.05
2.36
03.05
Алб. Ниигата
2 - 1
Каматамаре Сан.
1.64
3.63
4.73
29.04
Каталер Тояма
2 - 0
Алб. Ниигата
1.89
3.28
3.76
25.04
Алб. Ниигата
1 - 0
Осака
2.32
3.08
2.90
18.04
Алб. Ниигата
1 - 0
Имабари
2.17
3.15
3.14
12.04
Кочи Юн.
2 - 1
Алб. Ниигата
2.95
3.10
2.29
04.04
Алб. Ниигата
0 - 0
Цвайген Кан.
1.81
3.38
3.97
29.03
Осака
0 - 0
Алб. Ниигата
2.89
3.20
2.27
20.03
Алб. Ниигата
2 - 3
Каталер Тояма
2.09
3.38
3.07
14.03
Нара Клуб
0 - 0
Алб. Ниигата
3.78
3.55
1.81
07.03
Алб. Ниигата
2 - 2
Кочи Юн.
1.71
3.50
4.33
01.03
Имабари
0 - 2
Алб. Ниигата
2.41
3.14
2.70
22.02
Каматамаре Сан.
0 - 3
Алб. Ниигата
4.45
3.81
1.65
15.02
Токушима Вортис
4 - 0
Алб. Ниигата
2.05
3.13
3.36
08.02
Ехиме
0 - 1
Алб. Ниигата
4.65
3.63
1.62
Хронология
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Home | Away |
|---|---|---|---|
| 1 | Вегалта Сендай | ||
| 2 | Шонан Белмаре | ||
| 3 | Блаублиц Акита | ||
| 4 | Сагамихара | ||
| 5 | Йокохама | ||
| 6 | Теспа Гунма | ||
| 7 | Монтедио Ям. | ||
| 8 | Точиги Сити | ||
| 9 | Точиги | ||
| 10 | Ванрауре | ||
| 1 | Вентфорет Кофу | ||
| 2 | Иваки | ||
| 3 | Консадоле Сап. | ||
| 4 | Омия Ардиджа | ||
| 5 | Гифу | ||
| 6 | Фуджиеда МИФК | ||
| 7 | Матсумото Ямага | ||
| 8 | Джубило Ивата | ||
| 9 | Фукушима Юн. | ||
| 10 | Нагано Парсейро | ||
| 1 | Каталер Тояма | 2 - 3 | 2 - 0 |
| 2 | Кочи Юн. | 2 - 2 | 2 - 1 |
| 3 | Алб. Ниигата | - | - |
| 4 | Токушима Вортис | 1 - 0 | 4 - 0 |
| 5 | Ехиме | 0 - 1 | |
| 6 | Цвайген Кан. | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 7 | Имабари | 1 - 0 | 0 - 2 |
| 8 | Нара Клуб | 0 - 0 | |
| 9 | Осака | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 10 | Каматамаре Сан. | 2 - 1 | 0 - 3 |
| 1 | Тегеваджаро | ||
| 2 | Саган Тосу | ||
| 3 | Кагошима Юн. | ||
| 4 | Ренофа Ямагучи | ||
| 5 | Роасо Кумамото | ||
| 6 | Гайнаре Тотори | ||
| 7 | Ойта Тринита | ||
| 8 | Рейлак Шига | ||
| 9 | Гираванц К. | ||
| 10 | Рюкю |
Статистика мачове
| Мачове | 16 | |
| Победи | 7 | 44% |
| Равни | 5 | 31% |
| Загуби | 4 | 25% |
| Голове | 32 | 2.00 |
| Вкарани Голове | 17 | 1.06 |
| Получени Голове | 15 | 0.94 |
| Мачове Вкарал | 11 | 69% |
| Мачове Получил | 7 | 44% |
| Гол/Гол | 5 | 31% |
| Над 1.5 | 9 | 56% |
| Над 2.5 | 6 | 38% |
| Над 3.5 | 3 | 19% |
| Резултати | ||
| 1 - 0 | 4 | 25.00% |
| 0 - 0 | 3 | 18.75% |
| 2 - 0 | 1 | 6.25% |
| 2 - 1 | 1 | 6.25% |
| 3 - 0 | 1 | 6.25% |
| 1 - 1 | 1 | 6.25% |
| 2 - 2 | 1 | 6.25% |
| 0 - 2 | 1 | 6.25% |
| 0 - 4 | 1 | 6.25% |
| 1 - 2 | 1 | 6.25% |
| 2 - 3 | 1 | 6.25% |
| Общо Голове | ||
| 1 | 4 | 25.00% |
| 0 | 3 | 18.75% |
| 2 | 3 | 18.75% |
| 3 | 3 | 18.75% |
| 4 | 2 | 12.50% |
| 5 | 1 | 6.25% |
| Голова Разлика | ||
| +1 | 5 | 31.25% |
| 0 | 5 | 31.25% |
| -1 | 2 | 12.50% |
| +2 | 1 | 6.25% |
| +3 | 1 | 6.25% |
| -2 | 1 | 6.25% |
| -4 | 1 | 6.25% |
Програма
16.05
Алб. Ниигата
-
Нара Клуб
1.73
3.60
4.50
23.05
Алб. Ниигата
-
Ехиме
-
-
-