Консадоле Сап.
Джей 2 Лига
Япония
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Сапоро |
| Стадион: | Сапоро Доум |
| Капацитет: | 41 484 |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
31.10
Консадоле Сап.
1 - 0
Шонан Белмаре
2.36
3.24
2.72
17.10
Консадоле Сап.
1 - 0
Блаублиц Акита
2.30
3.22
2.84
04.10
Консадоле Сап.
2 - 1
Иваки
2.25
3.47
2.75
29.09
Консадоле Сап.
1 - 2
Фагиано Окаяма
5.04
4.12
1.51
19.09
Консадоле Сап.
1 - 1
Ойта Тринита
2.34
3.13
2.86
06.09
Консадоле Сап.
1 - 4
Точиги Сити
2.39
3.46
2.52
26.08
Консадоле Сап.
1 - 3
Вентфорет Кофу
1.95
3.14
3.64
22.08
Консадоле Сап.
1 - 4
Омия Ардиджа
2.73
3.29
2.34
08.08
Консадоле Сап.
2 - 0
Токушима Вортис
2.52
3.13
2.58
23.05
Консадоле Сап.
0 - 1
Джубило Ивата
2.02
3.30
3.33
09.05
Консадоле Сап.
4 - 3
Омия Ардиджа
2.49
3.45
2.46
06.05
Консадоле Сап.
2 - 0
Нагано Парсейро
1.54
3.85
5.15
29.04
Консадоле Сап.
2 - 1
Фуджиеда МИФК
2.07
3.24
3.23
25.04
Консадоле Сап.
2 - 1
Иваки
2.95
3.26
2.21
18.04
Консадоле Сап.
2 - 1
Матсумото Ямага
2.09
3.31
3.18
04.04
Консадоле Сап.
0 - 2
Фукушима Юн.
1.51
4.15
5.03
21.03
Консадоле Сап.
1 - 0
Вентфорет Кофу
2.15
3.23
3.07
28.02
Консадоле Сап.
1 - 2
Гифу
1.85
3.43
3.70
29.11
Консадоле Сап.
3 - 0
Ехиме
1.61
3.91
4.61
08.11
Консадоле Сап.
3 - 1
Ойта Тринита
2.15
3.03
3.36
26.10
Консадоле Сап.
0 - 1
Мито Холихок
2.86
3.31
2.27
04.10
Консадоле Сап.
1 - 2
Монтедио Ям.
2.51
3.41
2.49
27.09
Консадоле Сап.
0 - 3
Вегалта Сендай
3.01
3.33
2.18
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 23 | |
| Победи | 12 | 52% |
| Равни | 1 | 4% |
| Загуби | 10 | 43% |
| Голове | 65 | 2.83 |
| Вкарани Голове | 32 | 1.39 |
| Получени Голове | 33 | 1.43 |
| Мачове Вкарал | 19 | 83% |
| Мачове Получил | 17 | 74% |
| Гол/Гол | 13 | 57% |
| Над 1.5 | 18 | 78% |
| Над 2.5 | 14 | 61% |
| Над 3.5 | 5 | 22% |
| Резултати | ||
| 2 - 1 | 4 | 17.39% |
| 1 - 0 | 3 | 13.04% |
| 1 - 2 | 3 | 13.04% |
| 2 - 0 | 2 | 8.70% |
| 0 - 1 | 2 | 8.70% |
| 1 - 4 | 2 | 8.70% |
| 3 - 0 | 1 | 4.35% |
| 3 - 1 | 1 | 4.35% |
| 4 - 3 | 1 | 4.35% |
| 1 - 1 | 1 | 4.35% |
| 0 - 2 | 1 | 4.35% |
| 0 - 3 | 1 | 4.35% |
| 1 - 3 | 1 | 4.35% |
| Общо Голове | ||
| 3 | 9 | 39.13% |
| 1 | 5 | 21.74% |
| 2 | 4 | 17.39% |
| 4 | 2 | 8.70% |
| 5 | 2 | 8.70% |
| 7 | 1 | 4.35% |
| Голова Разлика | ||
| +1 | 8 | 34.78% |
| -1 | 5 | 21.74% |
| +2 | 3 | 13.04% |
| -3 | 3 | 13.04% |
| -2 | 2 | 8.70% |
| +3 | 1 | 4.35% |
| 0 | 1 | 4.35% |