Осака
Неизвестна лига
Япония
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Хигашиосака |
Мачове
29.09
Осака
1 - 1
Ависпа Фукуока
5.43
4.16
1.48
02.09
Осака
3 - 0
Вентфорет Кофу
2.42
3.15
2.68
26.08
Шимизу Ес-Пулс
1 - 1
Осака
-
-
-
19.08
Нара Клуб
1 - 4
Осака
3.32
3.17
2.04
06.06
Джубило Ивата
1 - 1
Осака
2.53
2.99
2.70
30.05
Осака
0 - 0
Рейлак Шига
1.63
3.53
5.00
24.05
Каматамаре Сан.
2 - 2
Осака
3.54
3.29
1.96
17.05
Осака
1 - 1
Цвайген Кан.
2.00
3.13
3.58
09.05
Осака
1 - 2
Имабари
2.05
3.10
3.45
06.05
Нара Клуб
1 - 3
Осака
3.56
3.31
1.94
02.05
Кочи Юн.
0 - 0
Осака
2.58
3.07
2.60
29.04
Осака
2 - 2
Токушима Вортис
3.22
3.02
2.19
25.04
Алб. Ниигата
1 - 0
Осака
2.32
3.08
2.90
17.04
Осака
0 - 1
Ехиме
2.17
3.08
3.19
11.04
Осака
1 - 2
Каталер Тояма
2.67
3.11
2.48
05.04
Токушима Вортис
1 - 0
Осака
1.77
3.34
4.27
29.03
Осака
0 - 0
Алб. Ниигата
2.89
3.20
2.27
22.03
Цвайген Кан.
0 - 0
Осака
2.28
3.07
2.95
15.03
Ехиме
0 - 1
Осака
2.26
3.19
2.90
06.03
Осака
2 - 0
Нара Клуб
1.70
3.48
4.46
28.02
Каталер Тояма
0 - 0
Осака
1.79
3.41
4.01
22.02
Имабари
2 - 0
Осака
1.90
3.35
3.56
15.02
Осака
2 - 2
Кочи Юн.
1.76
3.41
4.15
08.02
Осака
0 - 1
Каматамаре Сан.
1.71
3.49
4.39
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 24 | |
| Победи | 5 | 21% |
| Равни | 12 | 50% |
| Загуби | 7 | 29% |
| Голове | 47 | 1.96 |
| Вкарани Голове | 25 | 1.04 |
| Получени Голове | 22 | 0.92 |
| Мачове Вкарал | 14 | 58% |
| Мачове Получил | 16 | 67% |
| Гол/Гол | 11 | 46% |
| Над 1.5 | 14 | 58% |
| Над 2.5 | 8 | 33% |
| Над 3.5 | 5 | 21% |
| Резултати | ||
| 0 - 0 | 5 | 20.83% |
| 1 - 1 | 4 | 16.67% |
| 0 - 1 | 4 | 16.67% |
| 2 - 2 | 3 | 12.50% |
| 1 - 2 | 2 | 8.33% |
| 1 - 0 | 1 | 4.17% |
| 2 - 0 | 1 | 4.17% |
| 3 - 0 | 1 | 4.17% |
| 3 - 1 | 1 | 4.17% |
| 4 - 1 | 1 | 4.17% |
| 0 - 2 | 1 | 4.17% |
| Общо Голове | ||
| 2 | 6 | 25.00% |
| 0 | 5 | 20.83% |
| 1 | 5 | 20.83% |
| 4 | 4 | 16.67% |
| 3 | 3 | 12.50% |
| 5 | 1 | 4.17% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 12 | 50.00% |
| -1 | 6 | 25.00% |
| +2 | 2 | 8.33% |
| +3 | 2 | 8.33% |
| +1 | 1 | 4.17% |
| -2 | 1 | 4.17% |