Точиги Сити
Джей 2 Лига
Япония
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Точиги |
Мачове
17.10
Точиги Сити
1 - 1
Йокохама
3.01
3.57
2.03
10.10
Вентфорет Кофу
2 - 1
Точиги Сити
2.89
3.41
2.17
03.10
Точиги Сити
1 - 2
Имабари
1.87
3.64
3.43
29.09
Точиги Сити
0 - 2
Санфрече Хир.
7.86
5.39
1.27
26.09
Токушима Вортис
3 - 0
Точиги Сити
2.38
3.34
2.61
23.09
Мачида Зелвия
2 - 1
Точиги Сити
1.37
4.75
6.19
20.09
Точиги Сити
1 - 3
Вегалта Сендай
3.27
3.47
1.97
12.09
Каталер Тояма
0 - 0
Точиги Сити
2.11
3.44
2.96
06.09
Консадоле Сап.
1 - 4
Точиги Сити
2.39
3.46
2.52
02.09
Ванрауре
0 - 2
Точиги Сити
2.92
3.28
2.19
29.08
Точиги Сити
1 - 3
Джубило Ивата
2.33
3.27
2.71
26.08
Вегалта Сендай
1 - 2
Точиги Сити
1.93
3.24
3.54
22.08
Саган Тосу
1 - 3
Точиги Сити
1.93
3.29
3.60
15.08
Точиги Сити
5 - 0
Ванрауре
2.23
3.20
2.93
09.08
Монтедио Ям.
2 - 0
Точиги Сити
2.40
3.15
2.71
06.06
Точиги Сити
3 - 1
Рейлак Шига
1.77
3.51
4.06
30.05
Точиги Сити
2 - 2
Джубило Ивата
2.24
3.26
2.84
24.05
Блаублиц Акита
1 - 0
Точиги Сити
2.04
3.12
3.45
16.05
Точиги Сити
3 - 0
Монтедио Ям.
2.10
3.31
3.10
09.05
Теспа Гунма
0 - 0
Точиги Сити
2.62
3.43
2.34
06.05
Точиги Сити
2 - 2
Йокохама
3.18
3.33
2.07
02.05
Шонан Белмаре
1 - 2
Точиги Сити
1.74
3.59
4.08
29.04
Сагамихара
1 - 0
Точиги Сити
2.25
3.23
2.88
25.04
Точиги Сити
2 - 1
Точиги
2.24
3.23
2.89
18.04
Вегалта Сендай
5 - 0
Точиги Сити
1.53
3.91
5.37
12.04
Точиги Сити
2 - 4
Ванрауре
2.51
3.02
2.69
04.04
Точиги Сити
0 - 0
Сагамихара
1.82
3.43
3.80
29.03
Монтедио Ям.
1 - 2
Точиги Сити
2.48
2.99
2.75
22.03
Точиги
3 - 2
Точиги Сити
2.71
3.02
2.49
15.03
Ванрауре
0 - 1
Точиги Сити
2.32
3.07
2.89
08.03
Точиги Сити
1 - 1
Теспа Гунма
2.15
3.41
2.92
28.02
Точиги Сити
1 - 3
Шонан Белмаре
2.85
3.18
2.27
22.02
Йокохама
5 - 1
Точиги Сити
2.02
3.18
3.38
15.02
Точиги Сити
0 - 1
Блаублиц Акита
2.12
3.27
3.07
07.02
Точиги Сити
1 - 4
Вегалта Сендай
2.69
3.02
2.50
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 35 | |
| Победи | 11 | 31% |
| Равни | 7 | 20% |
| Загуби | 17 | 49% |
| Голове | 106 | 3.03 |
| Вкарани Голове | 47 | 1.34 |
| Получени Голове | 59 | 1.69 |
| Мачове Вкарал | 25 | 71% |
| Мачове Получил | 28 | 80% |
| Гол/Гол | 21 | 60% |
| Над 1.5 | 28 | 80% |
| Над 2.5 | 23 | 66% |
| Над 3.5 | 14 | 40% |
| Резултати | ||
| 2 - 1 | 4 | 11.43% |
| 0 - 0 | 3 | 8.57% |
| 0 - 1 | 3 | 8.57% |
| 1 - 2 | 3 | 8.57% |
| 1 - 3 | 3 | 8.57% |
| 3 - 1 | 2 | 5.71% |
| 1 - 1 | 2 | 5.71% |
| 2 - 2 | 2 | 5.71% |
| 0 - 2 | 2 | 5.71% |
| 1 - 0 | 1 | 2.86% |
| 2 - 0 | 1 | 2.86% |
| 3 - 0 | 1 | 2.86% |
| 4 - 1 | 1 | 2.86% |
| 5 - 0 | 1 | 2.86% |
| 0 - 3 | 1 | 2.86% |
| 0 - 5 | 1 | 2.86% |
| 1 - 4 | 1 | 2.86% |
| 1 - 5 | 1 | 2.86% |
| 2 - 3 | 1 | 2.86% |
| 2 - 4 | 1 | 2.86% |
| Общо Голове | ||
| 3 | 9 | 25.71% |
| 4 | 7 | 20.00% |
| 2 | 5 | 14.29% |
| 5 | 5 | 14.29% |
| 1 | 4 | 11.43% |
| 0 | 3 | 8.57% |
| 6 | 2 | 5.71% |
| Голова Разлика | ||
| -1 | 7 | 20.00% |
| 0 | 7 | 20.00% |
| -2 | 6 | 17.14% |
| +1 | 5 | 14.29% |
| +2 | 3 | 8.57% |
| +3 | 2 | 5.71% |
| -3 | 2 | 5.71% |
| +5 | 1 | 2.86% |
| -4 | 1 | 2.86% |
| -5 | 1 | 2.86% |