Токушима Вортис
Джей 2 Лига
Япония
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Токушима |
| Стадион: | Наруто |
| Капацитет: | 20 441 |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
03.11
Монтедио Ям.
1 - 0
Токушима Вортис
2.35
3.09
2.83
24.10
Фуджиеда МИФК
0 - 1
Токушима Вортис
2.47
3.07
2.73
17.10
Вегалта Сендай
0 - 0
Токушима Вортис
1.59
3.73
4.99
03.10
Алб. Ниигата
2 - 1
Токушима Вортис
2.50
3.05
2.71
23.09
Гамба Осака
5 - 0
Токушима Вортис
1.61
3.74
4.74
19.09
Вентфорет Кофу
0 - 1
Токушима Вортис
3.11
3.06
2.23
12.09
Блаублиц Акита
4 - 1
Токушима Вортис
2.67
3.01
2.56
02.09
Гифу
0 - 0
Токушима Вортис
2.37
3.20
2.70
22.08
Джубило Ивата
2 - 1
Токушима Вортис
2.39
3.06
2.83
08.08
Консадоле Сап.
2 - 0
Токушима Вортис
2.52
3.13
2.58
17.05
Каталер Тояма
2 - 2
Токушима Вортис
2.11
3.34
3.10
06.05
Алб. Ниигата
1 - 0
Токушима Вортис
2.87
3.05
2.36
29.04
Осака
2 - 2
Токушима Вортис
3.22
3.02
2.19
26.04
Кочи Юн.
2 - 1
Токушима Вортис
3.52
3.13
2.03
12.04
Каматамаре Сан.
0 - 5
Токушима Вортис
5.14
3.64
1.60
22.03
Имабари
2 - 1
Токушима Вортис
2.97
3.21
2.21
08.03
Цвайген Кан.
0 - 4
Токушима Вортис
3.14
3.32
2.06
28.02
Ехиме
0 - 1
Токушима Вортис
4.24
3.50
1.73
07.02
Нара Клуб
0 - 6
Токушима Вортис
5.33
3.79
1.55
13.12
Джеф Юн.
1 - 0
Токушима Вортис
2.08
3.19
3.33
23.11
Омия Ардиджа
1 - 2
Токушима Вортис
2.31
3.19
2.90
02.11
Саган Тосу
0 - 0
Токушима Вортис
2.61
2.94
2.70
18.10
Джубило Ивата
0 - 4
Токушима Вортис
2.49
3.09
2.72
28.09
Каталер Тояма
1 - 3
Токушима Вортис
3.70
3.17
1.97
15.09
Роасо Кумамото
2 - 1
Токушима Вортис
2.79
3.03
2.45
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 25 | |
| Победи | 9 | 36% |
| Равни | 5 | 20% |
| Загуби | 11 | 44% |
| Голове | 67 | 2.68 |
| Вкарани Голове | 37 | 1.48 |
| Получени Голове | 30 | 1.20 |
| Мачове Вкарал | 17 | 68% |
| Мачове Получил | 15 | 60% |
| Гол/Гол | 10 | 40% |
| Над 1.5 | 16 | 64% |
| Над 2.5 | 15 | 60% |
| Над 3.5 | 9 | 36% |
| Резултати | ||
| 1 - 2 | 5 | 20.00% |
| 1 - 0 | 3 | 12.00% |
| 0 - 0 | 3 | 12.00% |
| 0 - 1 | 3 | 12.00% |
| 4 - 0 | 2 | 8.00% |
| 2 - 2 | 2 | 8.00% |
| 2 - 1 | 1 | 4.00% |
| 3 - 1 | 1 | 4.00% |
| 5 - 0 | 1 | 4.00% |
| 6 - 0 | 1 | 4.00% |
| 0 - 2 | 1 | 4.00% |
| 0 - 5 | 1 | 4.00% |
| 1 - 4 | 1 | 4.00% |
| Общо Голове | ||
| 1 | 6 | 24.00% |
| 3 | 6 | 24.00% |
| 4 | 5 | 20.00% |
| 0 | 3 | 12.00% |
| 5 | 3 | 12.00% |
| 2 | 1 | 4.00% |
| 6 | 1 | 4.00% |
| Голова Разлика | ||
| -1 | 8 | 32.00% |
| 0 | 5 | 20.00% |
| +1 | 4 | 16.00% |
| +4 | 2 | 8.00% |
| +2 | 1 | 4.00% |
| +5 | 1 | 4.00% |
| +6 | 1 | 4.00% |
| -2 | 1 | 4.00% |
| -3 | 1 | 4.00% |
| -5 | 1 | 4.00% |