Джиугас
Топлига
Литва
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Телшяй |
Мачове
05.05
Кауно
2 - 2
Джиугас
1.38
4.19
6.10
19.04
Судува
3 - 2
Джиугас
1.95
3.13
3.41
05.04
Паневежис
0 - 1
Джиугас
2.04
3.00
3.25
22.03
Трансинвест
0 - 0
Джиугас
1.66
3.41
4.30
15.03
Банга
0 - 1
Джиугас
2.15
3.05
2.97
11.03
Ритеряй
0 - 2
Джиугас
3.89
3.34
1.74
28.02
Хегелман
1 - 1
Джиугас
1.98
3.22
3.17
21.02
Жалгирис
2 - 3
Джиугас
1.40
4.21
6.36
21.01
Таурас
3 - 1
Джиугас
4.53
3.89
1.60
08.11
Шяуляй
2 - 2
Джиугас
1.75
3.64
3.82
23.10
Хегелман
4 - 1
Джиугас
1.68
3.51
4.40
26.09
Банга
0 - 1
Джиугас
2.91
3.06
2.28
21.09
Кауно
2 - 1
Джиугас
1.26
4.92
9.24
22.08
Ритеряй
0 - 2
Джиугас
3.25
3.20
2.04
08.08
Паневежис
0 - 1
Джиугас
1.97
3.21
3.46
27.07
Судува
2 - 3
Джиугас
1.69
3.35
4.67
19.07
Жалгирис
2 - 0
Джиугас
1.57
3.66
5.02
06.07
Дайнава
0 - 2
Джиугас
3.07
3.21
2.10
29.06
Шяуляй
5 - 0
Джиугас
2.19
3.25
2.87
17.05
Хегелман
1 - 0
Джиугас
1.79
3.33
4.02
19.04
Ритеряй
0 - 1
Джиугас
1.92
3.18
3.78
16.04
Банга
0 - 1
Джиугас
2.05
2.98
3.45
12.04
Паневежис
0 - 1
Джиугас
2.04
3.13
3.38
28.03
Судува
1 - 0
Джиугас
2.30
3.08
2.80
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 24 | |
| Победи | 12 | 50% |
| Равни | 4 | 17% |
| Загуби | 8 | 33% |
| Голове | 59 | 2.46 |
| Вкарани Голове | 29 | 1.21 |
| Получени Голове | 30 | 1.25 |
| Мачове Вкарал | 19 | 79% |
| Мачове Получил | 13 | 54% |
| Гол/Гол | 9 | 38% |
| Над 1.5 | 14 | 58% |
| Над 2.5 | 9 | 38% |
| Над 3.5 | 8 | 33% |
| Резултати | ||
| 1 - 0 | 7 | 29.17% |
| 2 - 0 | 3 | 12.50% |
| 3 - 2 | 2 | 8.33% |
| 2 - 2 | 2 | 8.33% |
| 0 - 1 | 2 | 8.33% |
| 0 - 0 | 1 | 4.17% |
| 1 - 1 | 1 | 4.17% |
| 0 - 2 | 1 | 4.17% |
| 0 - 5 | 1 | 4.17% |
| 1 - 2 | 1 | 4.17% |
| 1 - 3 | 1 | 4.17% |
| 1 - 4 | 1 | 4.17% |
| 2 - 3 | 1 | 4.17% |
| Общо Голове | ||
| 1 | 9 | 37.50% |
| 2 | 5 | 20.83% |
| 5 | 5 | 20.83% |
| 4 | 3 | 12.50% |
| 0 | 1 | 4.17% |
| 3 | 1 | 4.17% |
| Голова Разлика | ||
| +1 | 9 | 37.50% |
| -1 | 4 | 16.67% |
| 0 | 4 | 16.67% |
| +2 | 3 | 12.50% |
| -2 | 2 | 8.33% |
| -3 | 1 | 4.17% |
| -5 | 1 | 4.17% |