Масатлан
Лига МХ
Мексико
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Масатлан |
| Стадион: | Масатлан |
| Капацитет: | 25 000 (14 636) |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
26.04
УАНЛ Тигрес
5 - 1
Масатлан
1.18
6.49
12.22
12.04
УНАМ Пумас
3 - 1
Масатлан
1.32
5.08
7.57
04.04
Клуб Некакса
2 - 1
Масатлан
1.61
3.97
4.71
16.03
Клуб Америка
2 - 0
Масатлан
1.32
4.90
8.29
04.03
Атл. Сан Луис
4 - 1
Масатлан
1.62
3.83
4.96
22.02
Тихуана
1 - 1
Масатлан
1.42
4.44
6.50
16.02
Сантос Лагуна
1 - 2
Масатлан
1.87
3.58
3.73
01.02
Атлас
1 - 0
Масатлан
1.70
3.63
4.59
14.01
Пуебла
2 - 1
Масатлан
1.89
3.45
3.83
30.12
Тихуана
0 - 0
Масатлан
2.03
3.70
2.86
23.12
Сантос Лагуна
1 - 1
Масатлан
2.13
3.96
2.64
03.11
Керетаро
1 - 0
Масатлан
2.16
3.37
3.11
19.10
Гуадалахара
2 - 0
Масатлан
1.37
4.71
7.03
28.09
Деп. Толука
3 - 1
Масатлан
1.20
6.58
10.98
24.09
Леон
2 - 2
Масатлан
1.69
3.78
4.45
30.08
Хуарес
1 - 0
Масатлан
1.81
3.43
4.14
18.08
Монтерей
3 - 2
Масатлан
1.33
4.83
8.11
02.08
Хюстън Динамо
0 - 2
Масатлан
1.80
3.69
3.75
30.07
Лос Анджелис ФК
1 - 1
Масатлан
1.59
3.85
5.07
27.07
Пачука
1 - 0
Масатлан
1.41
4.43
7.21
13.07
Крус Азул
0 - 0
Масатлан
1.25
5.29
10.47
04.07
Нюелс Олд Бойс
0 - 1
Масатлан
3.00
3.00
2.40
20.04
Клуб Америка
5 - 0
Масатлан
1.23
5.75
10.93
06.04
Атл. Сан Луис
2 - 1
Масатлан
2.04
3.46
3.30
15.03
Керетаро
1 - 0
Масатлан
1.96
3.28
3.72
09.03
Пачука
1 - 1
Масатлан
1.33
4.88
8.04
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 26 | |
| Победи | 3 | 12% |
| Равни | 7 | 27% |
| Загуби | 16 | 62% |
| Голове | 65 | 2.50 |
| Вкарани Голове | 20 | 0.77 |
| Получени Голове | 45 | 1.73 |
| Мачове Вкарал | 16 | 62% |
| Мачове Получил | 22 | 85% |
| Гол/Гол | 14 | 54% |
| Над 1.5 | 18 | 69% |
| Над 2.5 | 11 | 42% |
| Над 3.5 | 7 | 27% |
| Резултати | ||
| 0 - 1 | 5 | 19.23% |
| 1 - 1 | 4 | 15.38% |
| 1 - 2 | 3 | 11.54% |
| 0 - 0 | 2 | 7.69% |
| 0 - 2 | 2 | 7.69% |
| 1 - 3 | 2 | 7.69% |
| 1 - 0 | 1 | 3.85% |
| 2 - 0 | 1 | 3.85% |
| 2 - 1 | 1 | 3.85% |
| 2 - 2 | 1 | 3.85% |
| 0 - 5 | 1 | 3.85% |
| 1 - 4 | 1 | 3.85% |
| 1 - 5 | 1 | 3.85% |
| 2 - 3 | 1 | 3.85% |
| Общо Голове | ||
| 2 | 7 | 26.92% |
| 1 | 6 | 23.08% |
| 3 | 4 | 15.38% |
| 4 | 3 | 11.54% |
| 5 | 3 | 11.54% |
| 0 | 2 | 7.69% |
| 6 | 1 | 3.85% |
| Голова Разлика | ||
| -1 | 9 | 34.62% |
| 0 | 7 | 26.92% |
| -2 | 4 | 15.38% |
| +1 | 2 | 7.69% |
| +2 | 1 | 3.85% |
| -3 | 1 | 3.85% |
| -4 | 1 | 3.85% |
| -5 | 1 | 3.85% |