Монтерей
Лига МХ
Мексико
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Монтерей |
| Стадион: | Текнологико |
| Капацитет: | 386 221 |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
22.04
Монтерей
2 - 1
Пуебла
1.49
4.31
5.50
19.04
Монтерей
1 - 3
Пачука
2.08
3.59
3.08
05.04
Монтерей
1 - 2
Атл. Сан Луис
1.51
4.14
5.35
22.03
Монтерей
2 - 3
Гуадалахара
3.20
3.43
2.08
11.03
Монтерей
2 - 3
Крус Азул
2.48
3.34
2.59
05.03
Монтерей
4 - 0
Керетаро
1.43
4.29
6.46
01.03
Монтерей
0 - 2
Крус Азул
2.43
3.40
2.63
15.02
Монтерей
1 - 0
Леон
1.53
4.20
5.25
12.02
Монтерей
2 - 0
Кселаху
1.09
9.08
18.83
01.02
Монтерей
2 - 2
Тихуана
1.58
3.85
5.18
11.01
Монтерей
0 - 1
Деп. Толука
1.90
3.62
3.60
04.12
Монтерей
1 - 0
Деп. Толука
2.63
3.39
2.45
27.11
Монтерей
2 - 0
Клуб Америка
2.65
3.20
2.54
02.11
Монтерей
1 - 1
УАНЛ Тигрес
2.56
3.33
2.58
22.10
Монтерей
4 - 2
Хуарес
1.61
3.95
4.87
19.10
Монтерей
1 - 1
УНАМ Пумас
1.69
3.72
4.62
28.09
Монтерей
1 - 0
Сантос Лагуна
1.30
5.42
8.23
21.09
Монтерей
2 - 2
Клуб Америка
2.38
3.41
2.74
24.08
Монтерей
3 - 0
Клуб Некакса
1.53
4.28
5.13
18.08
Монтерей
3 - 2
Масатлан
1.33
4.83
8.11
08.08
Монтерей
0 - 2
Шарлът
1.81
3.91
3.63
04.08
Монтерей
1 - 1
НЙ Ред Булс
1.85
3.87
3.48
01.08
Монтерей
2 - 3
Синсинати
2.38
3.45
2.64
27.07
Монтерей
3 - 1
Атлас
1.48
4.31
6.11
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 24 | |
| Победи | 11 | 46% |
| Равни | 5 | 21% |
| Загуби | 8 | 33% |
| Голове | 73 | 3.04 |
| Вкарани Голове | 41 | 1.71 |
| Получени Голове | 32 | 1.33 |
| Мачове Вкарал | 21 | 88% |
| Мачове Получил | 17 | 71% |
| Гол/Гол | 14 | 58% |
| Над 1.5 | 20 | 83% |
| Над 2.5 | 13 | 54% |
| Над 3.5 | 10 | 42% |
| Резултати | ||
| 1 - 0 | 3 | 12.50% |
| 1 - 1 | 3 | 12.50% |
| 2 - 3 | 3 | 12.50% |
| 2 - 0 | 2 | 8.33% |
| 2 - 2 | 2 | 8.33% |
| 0 - 2 | 2 | 8.33% |
| 2 - 1 | 1 | 4.17% |
| 3 - 0 | 1 | 4.17% |
| 3 - 1 | 1 | 4.17% |
| 3 - 2 | 1 | 4.17% |
| 4 - 0 | 1 | 4.17% |
| 4 - 2 | 1 | 4.17% |
| 0 - 1 | 1 | 4.17% |
| 1 - 2 | 1 | 4.17% |
| 1 - 3 | 1 | 4.17% |
| Общо Голове | ||
| 2 | 7 | 29.17% |
| 4 | 5 | 20.83% |
| 1 | 4 | 16.67% |
| 5 | 4 | 16.67% |
| 3 | 3 | 12.50% |
| 6 | 1 | 4.17% |
| Голова Разлика | ||
| +1 | 5 | 20.83% |
| -1 | 5 | 20.83% |
| 0 | 5 | 20.83% |
| +2 | 4 | 16.67% |
| -2 | 3 | 12.50% |
| +3 | 1 | 4.17% |
| +4 | 1 | 4.17% |