Дечич Тузи
Първа Лига
Черна Гора
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Тузи |
| Стадион: | Тушко Поле |
| Капацитет: | 1 000 |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
20.09
Дечич Тузи
1 - 1
Морнар Бар
2.55
2.97
2.55
09.09
Дечич Тузи
1 - 1
Петровац
2.29
2.78
3.18
30.08
Дечич Тузи
2 - 1
Йезеро
1.67
3.25
4.90
17.08
Дечич Тузи
1 - 0
Бокели
1.47
3.58
7.02
02.08
Дечич Тузи
0 - 0
Арсенал Тиват
1.77
3.18
4.27
15.07
Дечич Тузи
1 - 2
Лиепая
2.63
3.27
2.50
04.07
Дечич Тузи
4 - 1
Арсенал Тиват
2.08
3.08
3.25
28.05
Дечич Тузи
0 - 1
Морнар Бар
3.17
2.98
2.13
20.05
Дечич Тузи
1 - 2
Арсенал Тиват
2.55
2.99
2.55
10.05
Дечич Тузи
3 - 0
Йезеро
2.01
3.12
3.36
06.05
Дечич Тузи
1 - 0
Отрант-Олимпик
1.92
3.42
3.25
26.04
Дечич Тузи
0 - 0
Будучност Подг.
3.05
2.87
2.28
12.04
Дечич Тузи
4 - 2
Йединство БП
1.92
3.02
3.71
04.04
Дечич Тузи
0 - 0
Бокели
1.85
2.95
4.13
15.03
Дечич Тузи
1 - 2
Сутиеска
2.85
2.82
2.41
07.03
Дечич Тузи
0 - 1
Петровац
2.31
2.91
2.88
25.02
Дечич Тузи
0 - 0
Морнар Бар
2.35
2.93
2.84
14.12
Дечич Тузи
1 - 0
Будучност Подг.
3.16
3.09
2.09
10.12
Дечич Тузи
3 - 4
Младост ДГ
1.94
2.98
3.57
30.11
Дечич Тузи
4 - 2
Арсенал Тиват
2.11
2.91
3.33
26.11
Дечич Тузи
2 - 1
Сутиеска
2.87
3.07
2.24
09.11
Дечич Тузи
1 - 0
Йезеро
1.89
3.10
3.81
22.10
Дечич Тузи
3 - 2
Будучност Подг.
2.77
3.13
2.30
05.10
Дечич Тузи
1 - 0
Йединство БП
1.78
3.22
4.12
27.09
Дечич Тузи
0 - 2
Бокели
1.66
3.45
4.50
17.09
Дечич Тузи
3 - 1
Сутиеска
2.58
2.88
2.62
31.08
Дечич Тузи
2 - 2
Петровац
2.10
2.86
3.45
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 27 | |
| Победи | 13 | 48% |
| Равни | 7 | 26% |
| Загуби | 7 | 26% |
| Голове | 68 | 2.52 |
| Вкарани Голове | 40 | 1.48 |
| Получени Голове | 28 | 1.04 |
| Мачове Вкарал | 20 | 74% |
| Мачове Получил | 17 | 63% |
| Гол/Гол | 14 | 52% |
| Над 1.5 | 16 | 59% |
| Над 2.5 | 13 | 48% |
| Над 3.5 | 7 | 26% |
| Резултати | ||
| 1 - 0 | 5 | 18.52% |
| 0 - 0 | 4 | 14.81% |
| 1 - 2 | 3 | 11.11% |
| 2 - 1 | 2 | 7.41% |
| 4 - 2 | 2 | 7.41% |
| 1 - 1 | 2 | 7.41% |
| 0 - 1 | 2 | 7.41% |
| 3 - 0 | 1 | 3.70% |
| 3 - 1 | 1 | 3.70% |
| 3 - 2 | 1 | 3.70% |
| 4 - 1 | 1 | 3.70% |
| 2 - 2 | 1 | 3.70% |
| 0 - 2 | 1 | 3.70% |
| 3 - 4 | 1 | 3.70% |
| Общо Голове | ||
| 1 | 7 | 25.93% |
| 3 | 6 | 22.22% |
| 0 | 4 | 14.81% |
| 2 | 3 | 11.11% |
| 4 | 2 | 7.41% |
| 5 | 2 | 7.41% |
| 6 | 2 | 7.41% |
| 7 | 1 | 3.70% |
| Голова Разлика | ||
| +1 | 8 | 29.63% |
| 0 | 7 | 25.93% |
| -1 | 6 | 22.22% |
| +2 | 3 | 11.11% |
| +3 | 2 | 7.41% |
| -2 | 1 | 3.70% |