Алмере Сити
Ерсте дивизие
Нидерландия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Алмере |
| Стадион: | Алмере Сити |
| Капацитет: | 3 000 |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
25.09
Дордрехт
3 - 2
Алмере Сити
3.00
3.88
2.00
11.09
МВВ Маастрихт
0 - 4
Алмере Сити
2.91
3.76
2.08
29.08
Де Граафшап
1 - 4
Алмере Сити
2.24
4.00
2.54
21.08
Витес
0 - 3
Алмере Сити
2.08
3.64
2.96
08.08
Ден Бош
1 - 1
Алмере Сити
2.88
3.78
2.09
01.08
Еммен
4 - 0
Алмере Сити
2.77
3.76
2.05
11.07
АЗ Алкмаар
2 - 1
Алмере Сити
-
-
-
08.07
Го Ахед Игълс
2 - 1
Алмере Сити
1.53
4.55
4.31
16.05
Вилем II
2 - 0
Алмере Сити
2.15
3.61
2.91
09.05
Де Граафшап
2 - 2
Алмере Сити
2.07
3.96
2.89
29.04
Ден Бош
2 - 3
Алмере Сити
2.58
3.68
2.38
24.04
ВВВ Венло
3 - 1
Алмере Сити
2.57
3.80
2.28
12.04
Вилем II
2 - 1
Алмере Сити
2.02
3.83
2.98
20.03
Йонг Аякс
0 - 2
Алмере Сити
3.75
4.21
1.71
13.03
Витес
1 - 3
Алмере Сити
2.45
3.68
2.44
03.03
Камбуур
3 - 2
Алмере Сити
1.80
4.01
3.53
27.02
Йонг Утрехт
2 - 3
Алмере Сити
2.74
3.72
2.19
21.02
Айндховен
3 - 2
Алмере Сити
3.03
3.68
2.05
02.02
МВВ Маастрихт
1 - 1
Алмере Сити
4.37
4.23
1.60
26.01
Йонг АЗ
3 - 4
Алмере Сити
2.99
3.73
2.06
17.12
Фортуна Ситард
2 - 3
Алмере Сити
1.43
4.25
5.95
12.12
Йонг ПСВ
2 - 3
Алмере Сити
2.85
3.94
2.06
29.11
ТОП Ос
1 - 2
Алмере Сити
3.17
3.66
2.01
21.11
Ден Бош
5 - 2
Алмере Сити
2.48
3.62
2.45
03.11
Дордрехт
0 - 1
Алмере Сити
2.43
3.59
2.52
20.10
Рода
2 - 0
Алмере Сити
2.19
3.61
2.82
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 26 | |
| Победи | 12 | 46% |
| Равни | 3 | 12% |
| Загуби | 11 | 42% |
| Голове | 100 | 3.85 |
| Вкарани Голове | 51 | 1.96 |
| Получени Голове | 49 | 1.88 |
| Мачове Вкарал | 23 | 88% |
| Мачове Получил | 22 | 85% |
| Гол/Гол | 19 | 73% |
| Над 1.5 | 25 | 96% |
| Над 2.5 | 20 | 77% |
| Над 3.5 | 15 | 58% |
| Резултати | ||
| 3 - 2 | 4 | 15.38% |
| 1 - 2 | 3 | 11.54% |
| 2 - 3 | 3 | 11.54% |
| 1 - 1 | 2 | 7.69% |
| 0 - 2 | 2 | 7.69% |
| 1 - 0 | 1 | 3.85% |
| 2 - 0 | 1 | 3.85% |
| 2 - 1 | 1 | 3.85% |
| 3 - 0 | 1 | 3.85% |
| 3 - 1 | 1 | 3.85% |
| 4 - 0 | 1 | 3.85% |
| 4 - 1 | 1 | 3.85% |
| 4 - 3 | 1 | 3.85% |
| 2 - 2 | 1 | 3.85% |
| 0 - 4 | 1 | 3.85% |
| 1 - 3 | 1 | 3.85% |
| 2 - 5 | 1 | 3.85% |
| Общо Голове | ||
| 5 | 8 | 30.77% |
| 2 | 5 | 19.23% |
| 3 | 5 | 19.23% |
| 4 | 5 | 19.23% |
| 7 | 2 | 7.69% |
| 1 | 1 | 3.85% |
| Голова Разлика | ||
| +1 | 7 | 26.92% |
| -1 | 6 | 23.08% |
| -2 | 3 | 11.54% |
| 0 | 3 | 11.54% |
| +2 | 2 | 7.69% |
| +3 | 2 | 7.69% |
| +4 | 1 | 3.85% |
| -3 | 1 | 3.85% |
| -4 | 1 | 3.85% |